Keresés

Részletes keresés

meret99 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 58

Hát persze, amikor eladósítják az országot, akkor mindig jobb, lásd görögök!!! Csakhát okos család nemcsak zabál, hanem egy kicsit a jövőbe is tekint!!!

szamárium Creative Commons License 2012.05.26 0 0 57

Két szóval: fidesz politikus.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.08 0 0 55
Egy szóval:politikus.
Előzmény: kisemmizett (54)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.07 0 0 54
Kommunista az aki a törvények felett áll,az államhatalom támogatásával sokat lop,erkölcsi nulla./lehet formálisan FIDESZ tag,MSZP tag ,egyéb szervezet vagy szekta tagja,besugó vagy látszólag független is./Nagy gazember.
Előzmény: acontrecourant (51)
acontrecourant Creative Commons License 2004.02.06 0 0 52
Bocsánat, kontamináltalak kisemmizettel...
Előzmény: Törölt nick (50)
acontrecourant Creative Commons License 2004.02.06 0 0 51
Ez butaság. Aki lop, az nem "kommunista", hanem tolvaj. Hun jobboldali, hun nem.

Aki pedig erre nem képes "lelkiismereti okokból", az becsületes ember. Hun jobboldali, hun bal. Vagy éppen szélsőkommunista. :-)

Előzmény: kisemmizett (48)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.06 0 0 50
???
Előzmény: acontrecourant (47)
sashimi Creative Commons License 2004.02.06 0 0 49
Esetemben a lelkiismerethez szukseges magasabb rendu agyi tevekenysegrol nem lehet beszelni, engem csupan prehuman osztoneim iranyitanak.

sashimi

Előzmény: kisemmizett (45)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 48
Kommunista az aki lop amennyit csak bír.Jobboldali az aki erre nem képes lelkiismereti okokból.
Előzmény: acontrecourant (47)
acontrecourant Creative Commons License 2004.02.06 0 0 47
Elég talányos, amit itt-ott leírsz. Talán tisztázni kéne, mit nevezzünk (közösen, konszenzussal) "jobboldalinak", "kommunistának" stb. Mert anélkül nem lehet beszélgetni.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.06 0 0 46
Abból, amit '90-ig komcsiként összeloptak.:-))
Előzmény: acontrecourant (8)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 45
Lelkiismeretfurdalásod van?
Előzmény: sashimi (44)
sashimi Creative Commons License 2004.02.06 0 0 44
Észrevetted, hogy amikor felszállsz egy buszra, az emberek mind téged figyelnek? Látszólag az ujságjukba mélyednek, de igazából rád koncentrálnak. Tudod, miért teszik ezt? Mert a lapok a te fényképeddel vannak tele, hogy sose tévesszenek szem elöl. Éjjelente nem riadsz föl a transzformátor búgására a szomszédból? Onnan sugaraznak.

sashimi

Előzmény: kisemmizett (-)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 43
Nem én,hanem egy egész ország gondolja így rajtad kivül.
Előzmény: HanG99 (42)
HanG99 Creative Commons License 2004.02.06 0 0 42
:)

vagyha mégis komolyan gondolod, akkor :((

Előzmény: kisemmizett (40)
acontrecourant Creative Commons License 2004.02.06 0 0 41
Nem erről van szó, hiszen 1990-ben senki sem gondolt az MSzP-vel való koalícióra. Akkor fontos volt, hogy más pártok kerüljenek hatalomra: az MSzP-nek jót tett pár év "demokratikus tapasztalat" ellenzékben.

De Magyar Bálint támogatta leginkább az MSzP-vel való koalíciót 1994-ben. Sőt valószínűleg ő találta ki.

(Mint mindent, amit eddig az SzDSz tett: az SzDSz megalakítását, az EKA fontos döntéseiben való részvételt - Tölgyessyvel közösen -, Tölgyessy leváltását, az MSzP-vel való koalíciót, a Tocsik-típusú "pártfinanszírozási kísérletet", Pető lemondatását ennek bukása után, Kuncze és Demszky elnökségét, az idei ciklusban a párt hivatalos programjának "átírását" saját minisztersége és a Sulinet Express érdekében stb.)

Előzmény: Röné (38)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 40
Nagyon sok ember mondja azt ,hogy Kádár idejében jobb volt.Az ujdonság csak annyi,hogy rámutattam hogy a jobboldalnak is ez a véleménye illetve ez a jobboldalra különösen igaz.
Előzmény: HanG99 (39)
HanG99 Creative Commons License 2004.02.06 0 0 39
második-harmadik hozzászólás után már fel lehet ismerni, hogy ironizál, bár vannak egyes olvtársak kik hasonlókat írnak ide, de azok körmönfontabban hazudnak, nem ennyire direktbe. biztonság kedvéért meg kellene nézni korábbi hozzászólásait, mintha lett volna korábban is egy hasonló topicja, de én annyira biztos vagyok benne (valamint lusta), hogy nem veszem magamnak a fáradtságot hogy utánanézzek.
Előzmény: kvantum (37)
Röné Creative Commons License 2004.02.06 0 0 38
"Magyar Bálint támogatta a legjobban az MSzP-vel való koalíciót."

:-DDDDDDDDD

Megjelenés helye: Mai Nap
Dátum: 1990. február 16.

"Az utóbbi másfél év alatt az SZDSZ megmutatta: valóban a legegységesebb pártnak tekinthető. Következetességünk abban is megnyilvánul, hogy már megalakulásunk pillanatában ellenzéki mozgalomként jelentünk meg, s nem másfél év után hirdettük magunkat annak. Mi már akkor kimondtuk, hogy az MSZMP-vel nem kötünk szövetséget, amikor annak még harminc százalék körüli volt a népszerűsége, és nem akkor, amikor az tíz százalékra esett vissza. A kezdet kezdetén veszélyesnek tartottuk azt a köztársasági elnöki rendszert, ahol a kommunista párt tagja lehet az elnök. E fellépésünket igazolta a tévé és a Belügyminisztérium körül kirobbant botrány is.
Mi most is csak azt tudjuk hangsúlyozni, hogy mely pártokkal nem vagyunk hajlandók koalícióra lépni. Ezek: az MSZMP, az MSZP, a Hazafias Választási Koalíció és minden olyan álfüggetlen párt, amely ebből a hatalnmi struktúrából nőtt ki, mint például az Agrárszövetség. Semmilyen ellenzéki párttal nem zártuk ki a koalíció lehetőségét. Viszont tudatában vagyunk annak, hogy három feltételnek kell érvényesülni a majdani kormányszövetséghez: csak akkor kívánunk kormányba lépni, ha minimum húsz százalékot érünk el a választáson; csak olyan elvi alapon lépünk kormányba, amely nem kényszerít elveink feladásához (sic!), programunktól való eltéréshez; partnereinknek megbízhatónak kell lenniük, hiszen tudnunk kell, hogy az, amit ma mondanak, érvényes-e holnap is."




Előzmény: acontrecourant (12)
kvantum Creative Commons License 2004.02.06 0 0 37
Ugye ugratás az egész?
..és jót röhögsz rajtam, hogy bedőltem neked:)?

A fél ország pusztulásáról szóló képzelgésed egyébként súlyos elmekórtani eset lenne, ha komolyan gondolnád... és mivel nem hagy hidegen egy asztaltársam egészségi állapotában bekövetkező ilyen mértékű negatív változás, komolyan ORVOST! ORVOST! kellene kiáltanom...

Előzmény: kisemmizett (35)
carlos z. Creative Commons License 2004.02.06 0 0 36
Én a legnagyobb jóindulattal viseltetek feléd, amit az is bizonyít, hogy rossz nézni az itteni vergődésedet.
Vagdalkozol, vagdalkoztok, összehordtok mindenféle f@szságot.
2,5 millió üldözött emberről regélsz itten, csak azt nem tudom, hogy a rencerváltás után, hogy a fenébe lett hirtelen ennyi zargatott ember.
Ennyi azelőtt se volt.
Ne magadból indulj, ember.
Én szeretem felebarátaimat is, így téged is.
Megnyugodhatsz, félned csak saját magatoktól kell..

cz.

Előzmény: kisemmizett (31)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 35
Valóban érzéketlen pribék vagy,teljesen hidegen hagy az hogy a fél ország elpusztul.Szégyeld magad.
Előzmény: kvantum (34)
kvantum Creative Commons License 2004.02.06 0 0 34
Kár pazarolnom rád az időmet, de most az egyszer még:

Miért képviselném bárkinek az érdekeit? Nem vagyok se szakszervezeti bizalmi, se pártkatona, se semmi ilyesmi...

Kommunista? még ha az lennék, se kellene neked bevallanom, te pribék:)

A jobboldal általad vízionált, hagymázas pusztulása meg valóban hidegen hagy.

Na további jó homokozást...:))

(..és az orvos felkeresését komolyan ajánlom... és itt nincs mosolygós!)

Előzmény: kisemmizett (30)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 33
Ne hülyéskedj már.A hóhért igen ritkán szokták akasztani.Az üldözött jobboldal nincs abban a helyzetben,hogy visszaüssön.
Előzmény: misimacko (32)
misimacko Creative Commons License 2004.02.06 0 0 32
Tipkus polgári álláspontod van.Lehülyézed a baloldaliakat,üldözöd is őket és az elpusztításukra törekszel.
Előzmény: kisemmizett (31)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 31
Tipkus kommunista álláspontod van.Lehülyézed a jobboldaliakat,üldözöd is őket és az elpusztításukra törekszel.
Előzmény: carlos z. (27)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 30
Te egyáltalán kinek az érdekét képviseled?Vald be,hogy kommunista vagy és hidegen hagy a jobboldal pusztulása.
Előzmény: kvantum (29)
kvantum Creative Commons License 2004.02.06 0 0 29
Én sem viccelnék a helyedben..

Ha pedig komolyan gondolod a 14 éve 2,5 millió (vagy mennyi is?:)) jobboldali munkanélkülit, akkor sürgősen keress fel egy elmeorvost:)

Előzmény: kisemmizett (25)
kisemmizett Creative Commons License 2004.02.06 0 0 28
Ha néhány kommunista munkanélküli lenne,akkor azonnal összefog a FIDESZ és az MSZP hogy valamiképp segísenek rajtuk.Azt viszont teljesen természetesnek veszik,hogy a jobboldaliakat meg kell fosztani a megélhetési lehetőségeiktől.
Előzmény: puzdra (26)
carlos z. Creative Commons License 2004.02.06 0 0 27
Bár mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy tud, én mégis arra kérlek, ne égesd magad tovább...

cz.

Előzmény: kisemmizett (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!