Keresés

Részletes keresés

Tiborcsik Creative Commons License 2021.03.15 0 0 106

Három éve megint nincs műjégpálya Szolnokon. Ezexerint a szandai réti megoldás sem vált be.

Tiborcsik Creative Commons License 2018.10.13 0 0 105

Boca, az 1.100 m2 az nem a pálya, hanem a sátor mérete, maga a pálya csak 800 lesz, ami alig több az interspar-parkolós 600-nál. Na mindegy.

Egy versenypálya 1800 m2, és a hobbi pályákat 900-ra szokták.

Előzmény: Tiborcsik (104)
Tiborcsik Creative Commons License 2018.10.13 0 0 104

7 év kihagyás után ismét lesz ismét lesz Műjégpálya, ezúttal fedett sátorban és talán a mérete is megfelelőbb mint az eddigieké. Úgyhogy a helyszín kivételével minden jobb lesz mint eddig.

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 -1 0 103

lehet korcsolyázni a művház előtt. 

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.09 0 0 102

Jogos a kérdés, mikor lesz műjégpálya Szolnokon?

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.06 0 0 101

Feledésbe ment a szolnoki műjégpálya, senkinek nem hiányzik?

Előzmény: Tiborcsik (100)
Tiborcsik Creative Commons License 2011.11.29 0 0 100

Lőrinci egy hatezer lakosú település, a 20 ezer lakosú Hatvan közelében. Ott egy magánvállalkozás sikeresen üzemelteti a mobil műjégpályát imár 9 éve, önfenntartó alapon.

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 99

2006-ban nyitott a mobil műjégpálya.

2011-ben gazdasági okok miatt viszont nem fog kinyitni, mivel a műjégpálya üzemeltetési költsége rendkívül magas, kb.10-11 millió forint. A műjégpálya üzemeltetése mindig is veszteséges volt, a városnak, Sportcentrumnak.

Nincs más megoldás, marad a régi hely a Holt-Tisza, ehhez viszont hidegre van szükség, ami nincs.

Akik időközben milliomossá váltak, miért nem finanszírozzák meg ezt a költséget a gyerekek érdekében?

Előzmény: Tiborcsik (86)
Mirapanni Creative Commons License 2008.12.19 0 0 98
Sziasztok! Tudjátok-e nyitva van-e már a koripálya?
tuende01 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 97
Ha valakit érdekel, találtam is választ a kérdésemre, bár nem pontos, de... http://www.szolnoktv.hu/hirek/?article_hid=4077
tuende01 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 96
Sziasztok! Nem tudjátok idén mikortól lesz koripálya Szolnokon? Vagy lesz egyáltalán?
Tiborcsik Creative Commons License 2007.12.08 0 0 95
Csak nagyon kis részben, úgy 1-2 %-ban, de azt is nagyon szívesen. :)
Előzmény: tuende01 (94)
tuende01 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 94
Tiborcsik, amennyit olvastam a fórumból, úgy vettem ki, hogy részben (egészben?) neked köszönhető a szolnoki mobilpálya. Szeretném neked nagyon megköszönni! Imádok korcsolyázni, az elmúlt két évben mániámmá vált egy kicsit, pedig nem nagyon jutok el korcsolyázni, mivel a környéken sehol nincs pálya. Úgyhogy mégegyzser nagyon szépen köszönöm!!! :)))
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 93

Aktuális műsorvezetője tegnap, lezserül behajolva, végig bekönyökölve a kamerának, kommentálta az eseményeket az adás során.

Talán Pálffyt próbálta utánozni?

Mikor meglátom, elszorul a szívem, honnan a csudából kerül megint a képernyőre.

Miért kell őt nézni és hallgatni?

Tiborcsik Creative Commons License 2007.12.07 0 0 92
2004 óta van nálam egy ajánlat a Tenko Kft-től (aki Lőrincibe, Salgótarjánba és egyéb helyekre szállított mobil műjégpályát). Abban az ajánlatban az áll, ha jól emlékszem, hogy plusz öt Celziusz fokig működik a rendszerük.
Előzmény: tuende01 (91)
tuende01 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 91
Nem még, ma nyílt volna meg, de az időjrás miatt elhalasztották. :(
Mirapanni Creative Commons License 2007.12.01 0 0 90
Tudja-e valaki, hogy kinyílt-e már a korcsolyapálya Szolnokon (Az Interspar előtt)?
eR-dei Creative Commons License 2007.09.20 0 0 89
szia, én a Cora előtt lévő, meg nem épült koripálya helyét javasolnám, hiszen az mégis csak biztonságosabb mint a még be sem fagyott Holt - Tisza
:DDDDDDD
Előzmény: Kawabiker (88)
Kawabiker Creative Commons License 2007.09.05 0 0 88
Lécci valaki adjon már infót korizási lehetőségről Szolnokon!
Pár éve Szolnok közelébe költöztünk,régen Pesten a Műjégre jártam sokat most
megint kedvet kaptam a korizáshoz télen de nemtudom közelbe mint Szolnok milyen
a lehetőség.Szolnokon hol érdemes olcsón nézni jó korit?
Aki tud lécci segítsen
Akár itt a forumon,vagy mail,vagy msn
mail: marko.szabolcs--kukac--freemail.hu
msn: kawabiker_zxr750--kukac--hotmail.com

Tiborcsik Creative Commons License 2006.12.23 0 0 87
Ma este a Tesco busszal oda- is meg visszamenetben is elmentem a jégpálya mellett. Bizisten fülig ért a szám és hízott a májam, ahogy a jégen korizó embertömeget elnéztem. :)))))
Tiborcsik Creative Commons License 2006.12.18 0 0 86
A szolnoki mobil műjég (tőlem származó) ötlete pontosan három éves és három hónapos.

Hogy is mondta a költő? "...az nem lehet hogy ész , erő és oly szent akarat..." :)
Tiborcsik Creative Commons License 2006.12.18 0 0 85
Bocs, 15 x 40 méter, természetesen. :)
Előzmény: Tiborcsik (84)
Tiborcsik Creative Commons License 2006.12.18 0 0 84
A héten megnyílik szolnok első mobil műjégpályája, az Interspar melletti parkolóban 600 négyzetméteren (15 x 20 méter, ami ugyan harmada a szabványos 1800 m2-es műjégpályának, és 2/3-a a szokványos 900 m2-es mobil műjégnek), de kezdetnek nem rossz! Még a hely kiválasztása is szerencsés, viszonylag a város közepén, tömegközlekedéssel, parkolni vágyó személygépkocsival jól megközelíthető.

Hogy ezt is megértük! :)
leonidasgr Creative Commons License 2006.10.06 0 0 83

"A jégcsarnok építése kapcsán a helyi ellenzék fejezte ki tiltakozását: álláspontjuk szerint a Szandai-réten történt beruházás a városra nézve előnytelen feltételekkel járt. A jégcsarnok ügye általános beszédtémává vált, amit fokozott, hogy a beruházó hitel hiányában nem tudta megkezdeni az építkezést. Végül debreceni, és szolnoki, jobboldali kötődésűnek mondott vállalkozók vásárolták föl a kivitelező cég szolnoki leányvállalatát, és a beruházást is ők kezdték meg. "

A cikk szeptemberben jelent meg a hírkereső.hu-n.

Lemaradtam valamiről, vagy csak tájékozatlan a cikkíró, mert szerintem semmilyen jégcsarnik beruházás nem kezdődött el, sőt szerintem ezek után már nem is fog.

Max egy nyitott könnyűszerkezetes pályát sikerül majd valamikor összehozni, ahol 2-3 hónapon keresztül lehet csúszkálni.

Ha rosszul tudom, cáfoljon meg valaki, én örülnék neki a legjobban.

Leon

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.04 0 0 82
Csakl!

Egy kérésem van. Legalább annyit mondj: bocsánat a sok kioktatásáért kedves fórumozok, tévedtem, tévedtünk a jégcsarnokkal kapcsolatban!
eR-dei Creative Commons License 2006.04.29 0 0 81
És nem csak Te....
:)))
Előzmény: Tiborcsik (80)
Tiborcsik Creative Commons License 2006.04.29 0 0 80
Jó érzés, hogy a városháza vezetése ugyanarra a következtetésre jut (ha egy egész év késéssel is), amit én jókor megmondtam.

Botkáné bejelentette, hogy a csütörtöki közgyülés egyhangúlag felbontotta a szerzödést a Jégcsarnok Kft-vel.

Döntésüket azzal indokolta, hogy birtokukba különbözö jutottak információk az ország többi jégcsarnokáról.

Szép szép, csak én már egy évvel ezelött (még a döntés elött) megmondtam, hogy meg kell nézni azokata más városbeli jégcsarnokokat, ennek ellenére döntöttek akkor a sokat támadott és mára kivérzett konstrukció mellett.

Lám, lám!
papír Creative Commons License 2006.04.28 0 0 79
Ha-ho!

A sorrendel van probléma. Először rendbe kéne rakni a háztályit és utánna nyugodtan menne mindenki az usziba vagy jégpályára vagy bárhova szorakozni sportolni.
Szép dolog, hogy ennyi nagy hiper,szuper marketünk van és azt sem tudjuk mit veszünk és eszünk a hazai termelők és gyártok meg tönkre mennek.Nem biztos hogy
szivesen koriznak nyugtalanul idegesen vagy stresszesen !!
Ennek a kis városnak a nyugott életét kéne megvalosítani megérdemelnék ezek az emberkék mert már belefásultak a hülyeségbe.

Remélem nem csak én látom igy!!!!!!!!!!!
papír Creative Commons License 2006.04.28 0 0 78
Hali !!!!

Véletlen beleolvastam ebbe a topikba.
Nem rossz de szerintem ennek a városnak annyi minden másra volna szüksége
a jégpálya elött.
A politikusknak nem mindég olyan dolgokat kellene csinálni amivel az embereket hülyiteni lehet ( kápráztatni ) Addig amég egy városban a közlekedés kriminális pld.
( körforgalom, belváros 16órátol ) amig az összesz munkalehetőség megszünik,
a már menő válalkozások kapják a támogatást a kis és közép váll. helyett
addig amég a korrupcio dözsöl városunkban addig ne jégpályára van szüksége ennek a városnak.

Szerintem !!!!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 77
Jégcsarnok Szolnokon-II.

Szalay Ferenc:

Abban nincs nézetkülönbség közöttünk, hogy ha egy beruházás a gyerekek érdekeit szolgálja, akkor arra szükség van. Azt kértük számon miért pont a Jégcsarnok Fejlesztő Kft-t hozza ilyen ritkán látható jó helyzetbe a város vezetése, miért nem ajánlja fel ugyanezt a lehetőséget sok más szolnoki vállalkozónak.

Ráadásul technikailag is bonyolult a tornaórák csarnokbeli megtartása. Az pedig külön bosszantó, hogy még az eladott telek közművesítését is magára vállalta a városi vezetés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!