Keresés

Részletes keresés

Vaszilij Creative Commons License 2004.02.04 0 0 2
Én a képviselőkre gondoltam, most olvastam el néhány vagyonnyilatkozatot az Origón. Kapolyi-nak néhány hónappal ezelőtt még 4,5 milliárdja volt mára már csak néhány száz millió maradt (persze se autó se lakás). Biztos elkártyázta! Deutsch-nak nincs lakása de van lakáshitele stb. Ezek után nekem ne beszéljen egy politikus sem arról, hogy hányan csalnak adót, amikor ők ilyen példát mutatnak!
Előzmény: originalqszi (1)
originalqszi Creative Commons License 2004.02.04 0 0 1
Ez egy ember..., no jó 30 ezer!!!:(((( De az Unióban 9,9 millióan leszünk ilyenek:(((((((((((
Előzmény: Vaszilij (-)
MGperY Creative Commons License 2004.02.04 0 0 0
0.
Előzmény: Vaszilij (-)
Vaszilij Creative Commons License 2004.02.04 0 0 topiknyitó
Vagyonbevallás
Név: Cso Róbert
Párt: MSZFIDESZPDFSZ
Ingatlanok: Rendelkezem egy 2*1 m-es területtel a Kálvin téri aluljáróban, valamint tulajdonomban van még egy 2*0,5m-es pad a Népligetben.
Értékpapírok: Jelenleg 842 Ft-om van WC és 213 újságpapírban. Az előbbi értéke rohamosan csökken.
Készpénzzel nem rendelkezem, ami a devizát illeti van 122 zlotyim és ezen kívűl még 6 rubelem hosszú távra lekötve.
2003-ban 130 000 Ft értékben vettem fel hitelt az ELMÜ-től, 70 000 Ft-ot a Gázművek Rt-től valamint 742 Ft-ot a Kiss utcai Hörpentő ittasellátótól.
Keresetem: 7432 Ft tiszta jövedelem Fedél Nélküli értékesítésből valamint 3280 Ft üvegvisszaváltásból. Autóval nem rendelkezem, 1/3-ad részben tulajdonosa vagyok egy BKV bérletnek. Pártomtól semmiféle juttatást nem kapok, sőt rendszeresen ki szoktam őket segíteni kisebb kölcsönökkel, segélyekkel.
Ha önt is meghatotta Róbert története, kérjük hívja a képernyő alján látható telefonszámot és támogassa őt, pénzével, szavazatával és jövőjével!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!