Keresés

Részletes keresés

NORMÁLIS Creative Commons License 2004.02.07 0 0 10
"16. Az, hogy sok nyugdíjas meddig húzza gyógyszerek nélkül? (Valószínűleg tovább, mint az Állam szeretné!)"
Ebben a topicban eddig az oszkárt ez viszi. Szerintem, és sajnos.
Előzmény: Sheme (2)
kiski Creative Commons License 2004.02.07 0 0 9
1. A 20 éves csajok már nem buknak rám.
2. Nem érnek át a tavalyi öveim.
3. Fél óra rokizástól kidöglöm.
4. Negyedét bírom megenni, mint 17 éves koromban.
5. Szemüveg kell a számítógépezéshez.
6. Túl olcsók a könyvek.
7. Alacsony a víz és magasak a balatoni árak.
8. Nem lehet Korfu csokit kapni.
9. Gumiállagú a füstölt kolbász.
10. Túl erős a forint.
11. Túl kevés a forintom.
12. Nincs nézhető műsor a tévében.
13. A fiaim lassan felnőnek, és napról napra pimaszabbak.
14. A kertben a fű nem nyíródik magától.
15. Elpatkolt az alokáziám.
16. Adót kell fizetnem.
17. Nem lehet lábtengózni a forgalom miatt az utcánkban az úttesten.
18. Nincs még tavasz.
19. Nincs olvasható hetilap.
20. Ritkán van hétvége.
zividivi Creative Commons License 2004.02.07 0 0 8
Ne szerénykedj! Ma is ezt csinálják!
Előzmény: luciluca (5)
zividivi Creative Commons License 2004.02.07 0 0 7
Szerinted. Jó dolog ám mindentudónak lenni!

A jövőről nem adnál elő valami vígasztalót?

Előzmény: Sheme (4)
Sheme Creative Commons License 2004.02.06 0 0 6
Melyik rendszer? Hát nagy választék az nincs... Melyik rendszer... melyik...
Hát ez a VHS-rendszer! Az meg nem tudod micsoda!
Akkor te szidhatsz mindent! Csak legyen róla papírod! Izé, cetlid. Ja, a fele is elég...

In memoriam: Hofi

Előzmény: luciluca (5)
luciluca Creative Commons License 2004.02.03 0 0 5
A hatvanas években ezzel a dumával osztogatták a kedves rendőr bácsik a legtermetesebb pofonokat:
Mi van fijjacskám, nem teccik a renccer?
Mindegy volt, hogy mit válaszoltál...
Előzmény: zividivi (3)
Sheme Creative Commons License 2004.02.03 0 0 4
Szerintem Te vagy az, aki bármilyen tüntetés van bármi ellen egy transzparenssel vonul, melyre ez van írva:

"Nem! Nem! Soha sem!"

Így mindig aktuális tudsz maradni!

Előzmény: zividivi (3)
zividivi Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3
Nekem a rendszer.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Sheme Creative Commons License 2004.02.03 0 0 2
0. Az, hogy kapitalizmus van.
1. Az, hogy komcsik irányítanak.
2. Az, hogy cukorkákat osztogatnak.
3. Az, hogy zászlót égetnek.
4. Az, hogy Bencsik kóterba vonul.
5. Az, hogy Lovas hangját nem harsogja a SundayNews.
6. Az, hogy Gyurcsány mikor lopott.
7. Az, hogy Kovács komcsi mit akar?
8. Az, hogy mi a hálapénz...?
9. Az, hogy mitől keletkezett Államháztartási hiány?
10. Az, hogy használt szemétért duplán kell május 1-ig fizetni.
11. Az, hogy a könyér milyen drága lett.
12. Az, hogy Báumgártner kocsikázását miért fizeti az Állam?
13. Az, hogy a kommunisták elcsalták a választásokat.
14. Az, hogy Demszky miért költözött el Budapestről?
15. Az, hogy mikor lesz kész a Sorstalanság?
16. Az, hogy sok nyugdíjas meddig húzza gyógyszerek nélkül? (Valószínűleg tovább, mint az Állam szeretné!)
17. Az, hogy Keller hogy merészeli a Tix-ta múltú Fidesznyikeket kérdőre vonni?
18. Az, hogy vajon komcsi menjen-e Brüsszelbe?
19. Az, hogy miért adnak valóságsót?
20. Az, hogy vajon miért nem mentél alukálni?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Privatizáció Creative Commons License 2004.02.03 0 0 1

Forrást! :)))
Előzmény: narancsbukta (0)
narancsbukta Creative Commons License 2004.02.03 0 0 0
hogy nem nulla a nejlonnacik szama :)))))))
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004.02.03 0 0 topiknyitó
Mi a 20 legnagyobb probléma Magyarországon?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!