Keresés

Részletes keresés

Haraszti Creative Commons License 2004.02.02 0 0 9
ddd
csotrog Creative Commons License 2004.02.02 0 0 8
Nagynulla - Zsu!
Köszönöm az üzenetet.
Megyek a nagymamás topikba...
Előzmény: Nagynulla (7)
Nagynulla Creative Commons License 2004.02.01 0 0 7
Csotrognak:

A nagymamás topikban kérdezted hogy vagyunk, ott OFF lenne, ezért itt írok.
Most van egy kis időm, úgyhogy bővebben is válaszolok.
Valóban igazad van, nem tudok alulteljesíteni.
Most is 4.6 lettem. De ez nem egy nehéz szak, nem veszik nagyon komolyan. Meg matekon azért nehezebb vizsgákhoz voltam szokva.
A mikroökonómiához jól jött a matekos szemléletmód.

Dolgom az nekem is sok van! Így, utólag, nem tudom, hogy volt időm ennyit, itt időzni.
Most, valahogy mindig van valami fontosabb.
A lányokhoz jönnek az udvarlók hétvégenként, így akkor sem lehet lazítani. Szerelmes mind a három! Gondolhatod. Plusz, ugye van egy 8.-osunk, így pályaválasztás is megy ezerrel.
De igazából mindenki jól van, nagyjából béke van, csak pénzen szoktunk "vitatkozni", mert az ugyi mindig kevés, és mindenki másra költené azt a keveset.
Malwin elbújik az internetmögé, hogy ne kelljen szembenéznie a problémáival. Legalábbis ettől félek, mert nagyon sokat ül itt. De látszólag jól van. Remélem tényleg.

Üdv! Mesó

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.31 0 0 6
Én is üzennék:

Kedves ismerőseim! Sajnos nem tudok vírust küldeni nektek mailben, ezért kénytelen vagyok a fórumon keresztül szivatni titeket. Kérlek másoljátok át az alábbi szöveget a notepadre, vagy egy levél szövegrészébe, és bosszankodjatok. Utána küldjétek tovább legalább 10 embernek, különben meghal valaki valahol valamiért a Földön. Ölel mindenkit Lamarck

Subject: Test/Server report

Body: ižőç%śjý°}̟uN”âÎNPŽÚKOä ĹÔŰn”O?0Â`Äeüë‹\ꮔúEjń[ąËyZĆ_Ĺo"? Şôâ
J›˜Uă,”8Ýđ-żôä™?¸: EŐ"îŞĎ?Žœôp›ÂFŰ?Qz˜
Ow˘Eܔ˜O
Ÿ˝yŠ˘ŮDĄZGBýŽŠˆĘž•?Í×ÄQBťŽ%8,n/g|1źţXŸ
FÎ}ÚaÚ-Ă0˝?Ą,”B„L¤ĺĎ?“ţᖴ ~&°ß[ä˘}AĹáć„q
,§ĘůŸuóhß_×N/Îv›Ö?ŞÖœ>”KQ

Š?ŠëZ?Á˛Ú‡ś!–ÔKNŞ‘Sto0uÂ`6`¤he“w˜™3Šn??TôçwGŃs6ľßý†VĚ˝3ýdŻBnPWFĹîKDňÍ´894БąšrąÇ,~pşLo˜ČŇi[źË‹*?B%/JgΡLpZŠsý
ť\ÔůƒÇY™ČmŠŞZS-ÝißäXé‚5™\vĆ_˜Đî?U"Žš’t$#%RËl™GeŒô'đe-Mę‘IJĆ?͊’^?ń_Œ!nLF4BďZöŠ×ÔŔÓxWƒ
7ږ •
T)Ŕœ §^ůGUzĘbł_WAlňżÍTÔ4.NłSŻíSą?‰H;?¸WŠŸźĐEă}żĎŢňí#4ż
Á*Re˛đ–š%a'mˇRďŘh;žŰöjńä}›šÁ0‹-ŁyĂBëásś?ľ:nFçńŹĂa2DşrNúN…Wä1Őí‰Ě4żőóEbř%Şœiłą'÷ýN›fN!u(ncç?Kđ¨ž>ą“M6›ĽBî‡rś×ťB"ă°˝5S
DŚś”#pŁăĂ"ą-8P#:łNkťŹ1ř*iö¨2¤Ĺĺ,˜%؞?Ý­đXWěĺ$ÂQŹwđ%¸ŚŘhŘŽ]™5ˆżd|묂Ľď

:D

csogu Creative Commons License 2004.01.31 0 0 5
Jahhh, hogy neked üzenjenek itt?????

Azt hittem, hogy mindenki-mindenkinek.

Előzmény: AliceCsodaországban (4)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.01.31 0 0 4
Üzenem mindenkinek aki írt nekem és nem kapta meg a választ, hogy senkinek nem ment át, holott nálam minden válasz szerepel az elküldött elemekben... fogalmam sincs mi ez, ha valaki tudja segítsen, az axeleronál egy géphang csak azt mondja, hogy valami nagy gebasz van türelmünket kérik...
csogu Creative Commons License 2004.01.31 0 0 3
Drágám, gyere a nyugatiba, ne a délibe, ha nem vagy ott 11-re, akkor egyedül utazok el.
Azért itt üzenek és nem az e-mail címedre, mert félek, hogy bekapsz vmit!!
Nagynulla Creative Commons License 2004.01.31 0 0 2
OK!
Mivel már meg sem nyílik a freemail, itt üzennék Csotrognak, hogy csodálatos, gyönyörű, formás unokája van. Végignéztük a képeket! Mit mondjak, akár én csináltam volna.
A kedvenc képem az utolsó, az a kis sapkás.
Remélem Csotrog, te is úgy élvezed a nagymamaságot, mint én! A gyönyör forrása neked is megvan!
Puszi!

Mesó

AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.01.30 0 0 1
fel.
kérek mindenkit akinek ez a topic az utjába akad, tegye ugyanezt.
Nerdy Creative Commons License 2004.01.30 0 0 0
j0 az 5let!
Előzmény: AliceCsodaországban (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.01.30 0 0 topiknyitó
Kedves olvtársaim ezt a topicot azért nyitottam, mert tán nem én vagyok az egyetlen, akinek az üzenetei mailben nem mennek át... ez egy teljesen off topic, ha bárki ugyanezzel a problémával küzd, kérem írja be ide kinek mit üzen vagy akármi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!