Keresés

Részletes keresés

Sallai Gabri Creative Commons License 2013.10.02 0 0 9

Előzmény: szerveres (8)
szerveres Creative Commons License 2013.09.19 0 0 8

Előzmény: Sallai Gabri (7)
Sallai Gabri Creative Commons License 2013.06.26 0 0 7

Segírek, ha megengeditek a repülőgépek elsüllyedését.

Páruzsban mutatták be először 1989.-ben az AN 225.-öt, hátán egy szovjet űrsiklóval.

 

 

Előzmény: tomp (6)
tomp Creative Commons License 2004.07.04 0 0 6

 

Gyorsan megmentem a teljes elsüllyedéstől...:)

Maradva a dél-afrikai témánál, volt nekik is egy bemutató csoportjuk a "Silver Falcons", MB-326-okkal repültek 97-ig, utána pár évig Pilatusokkal, majd ohne. Egyébként érdekesség, hogy az egyiptomi Alpha Jet-es csoportot is ugyanígy hívták, úgy látszik nem sok fantázia szorult egy-két légierőbe :)

Tekintettel arra, hogy a kedvenceket sikerült elpusztítanom a gépemről, így nem tudok hozzákapcsolódó és használható linket adni.

 

 

 

 

Vgyuri Creative Commons License 2004.01.29 0 0 5
A Team 60-nál ne felejtsd el, hogy ez nem hivatalos bemutatócsapat, hanem reptiszti iskola oktatóiból verbuvált állandóan változó gárda. A gépeik meg vagy 40 évesek, ami még gyakorlógépben is sok, az L-29 kortársa.

Viszont ha már a CIAF szóba került, mindig ott van az az I. vh. cseh Albatrosz repülőcirkusz a feles méretű drótakadályokkal, az aranyos. Majd keresek róluk képeket és felrakom.

Előzmény: Zivos (4)
Zivos Creative Commons License 2004.01.29 0 0 4
Pont a Team 60 -nal kell kezdened? Ennel unalmasabb csapatot meg nem lattam. En a repulo napokra a repulos csapatok miatt jarok (foleg). Ezert volt 2 eve a CIAF akkora csalodas ... Ok voltak az egyetlenek. Amugy tavasz vege fele lehet valami mozgas, mert akkor kezdodik az ideny. Esetleg feldobhatnad (mas is) a nem hivatalos oldalra mutato linkekkel (video), mert a hivatolos oldalalat mindenki ismeri (valoszinuleg). Nekem nincs nagy kedvem felpakolni a netre dolgokat, de a tavalyi radomi repulonapos oldalrol eleg jo videokat toltottem le: Strizhy, Red Arrows, Iskry. Most neztem meg, az autos videokkal egyutt 200M: PdF, Frecce, Turkish Star, Mig29. Amugy a Turkish Star CD megvan valakinek? Tavaly addig gondolkoztam rajta Sliacon, mig eljottunk, pedig 800Ft korul volt, mig Zeltwegben 2k. Mekkorat kaszalhattam volna :-). Hogy valami ertelme is legyen a hozzaszolasnak:
http://www.air.radom.pl/ . Es a lengyel nyelvet valasszatok.
tomp Creative Commons License 2004.01.28 0 0 3

Még két kisebb erről a gépről:


Előzmény: tomp (2)
tomp Creative Commons License 2004.01.28 0 0 2

Akkor folytatnám rendkívül nagy érdeklődésre számot tartó topikomat:)
Remélem azért mások is csatlakoznak majd, addig is jöjjön a következő.
Ez itt a Dél-afrikai légierő 1995-ben készült Cheetah repülőgépe. Ebben az évben ünnepelték a SAAF 75-dik születésnapját, és ennek jegyében gyártották le ezt a nem mindennapi festést, a gépet pedig elnevezték "Spotty"-nak:


tomp Creative Commons License 2004.01.27 0 0 1
Előzmény: tomp (0)
tomp Creative Commons License 2004.01.27 0 0 0

Le is nullázom magam:)


Előzmény: tomp (-)
tomp Creative Commons License 2004.01.27 0 0 topiknyitó

Gondoltam, hogy ebben a topikban összegyűjthetnénk olyan érdekes bemutatócsoportokat vagy szólógépeket, amik kevésbé ismertek. Persze ha egy cápeti mig-21 megjelenik, az se baj. BÁr elnézve a Pilóta-fórum látogatottságát, nem hiszem, hogy nagy lesz a pörgés...

Elsőnek itt a svédek csapata a Team-60, gyönyörű Saab-105-ösökkel.




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!