Keresés

Részletes keresés

8szem Creative Commons License 2004.01.29 0 0 21
Igazad van! A felsoroltakat a fehér, a liblingjeidet a fekete bábúkra.
Úgy nekem tecc.)))
Előzmény: tüzes fal (4)
p-simon Creative Commons License 2004.01.28 0 0 20
rengeteg nem sakkozót is érdekel a sakk...
Előzmény: Gép-ész (12)
Hy Creative Commons License 2004.01.28 0 0 19
Ó, Ó, fal.
Nem érzed, hogy égsz?
Előzmény: tüzes fal (4)
Gép-ész Creative Commons License 2004.01.28 0 0 18
Elnézést, de ez az "apróság" elkerülte a figyelmemet :) Baromira nem értem, hogy hogyan lehet időpont, ha eccer még a díjalap sincs meg. Mi változott az eddigiekhez képest? Az időpont már megvan, csak meccs nem biztos, hogy lesz?!

"A helyszín és a pénzdíj azonban továbbra is kétséges. "

Előzmény: Gép-ész (17)
Gép-ész Creative Commons License 2004.01.28 0 0 17
Na ezexerint csak összegyűlt a pénz. Nem jobb így, mint ha az adónkból lenne?

Szeptember végén lesz Lékó vb-döntője

január 28. 18:20
[MTI]

Eldőlt, hogy szeptember 25. és október 18. között kerül sor a Lékó Péter-Vlagyimir Kramnyik sakkvilágbajnoki párosmérkőzésre.
A svájci Brissagóban tartott sajtókonferencián elhangzott, hogy a párharc 14 partiból áll majd, a klasszikus időmérés szabályaival. A helyszín és a pénzdíj azonban továbbra is kétséges.
Kállai Gábor, a Magyar Sakkszövetség szakmai igazgatója szerint egyre kevesebb az esély, hogy Budapest adjon otthon az eseménynek.
- Nagy öröm, hogy hosszú huzavona után végre van időpontja a páros mérkőzésnek. Sajnos, az időpont részben egybeesik a sakkolimpiával, amely október 14-én kezdődik, így azon kisebb eséllyel indulunk harcba az éremért - mondta Kállai az MTI-nek. - De mindezért kárpótolhat, hogy cserébe megszülethet a magyar sakkozás első világbajnoka.

Constn Creative Commons License 2004.01.27 0 0 16
Tudod mennyien néznek végig az interneten egy-egy ilyen meccset?! De úgysem ez számít.
Egy sakkvilágbajnoki döntőt csak az játszhat, aki tehetségével, szorgalmával érdemes rá, a Forma1-ben viszont _bárki_ aki megvásárolja a helyét.
Kiváló országreklám lesz a tökutolsó(előtti) hely a Forma1-ben, biztos sokkal értékesebb mint egy világbajnoki döntő. Meg sokkal olcsóbb is.
Előzmény: Törölt nick (2)
Gép-ész Creative Commons License 2004.01.27 0 0 15
Támogatják is. Nem olvastad? 300ezer eurót ad a magyar fél, csak ez nem elég.
Előzmény: Mal Voisin (14)
Mal Voisin Creative Commons License 2004.01.27 0 0 14
Szerintem elképesztő bravúr, hogy ez a huszonéves fiú világbajnoki címért játszhatna Kramnyikkal. A helyzet meg azért furcsa, mert a kormány már szponzorált budapesti sakkversenyt, jó pár hónapja, és akkor a miniszterelnök azt mondta, hogy segítenek Lékó ügyében. Óriási országimázs lehetne, nem mint egy futottak még forma1-es fiú, akivel egyébként semmi gondom, kívánok neki sok sikert.
wecky Creative Commons License 2004.01.27 0 0 13
egy sakkjátszma alatt azért jóval több reklámot lehet úgy bevágni, hogy semmiről ne maradjon le az ember! (ha meg esetleg közbe valaki lép, akkor később kilassítják :P)
Előzmény: pipi (1)
Gép-ész Creative Commons License 2004.01.27 0 0 12
Azért, mert a sakk kb senkit nem érdekel az országban a sakkozókon kívül. Ha annyi rajongója lenne, mint a focinak, vagy az f1nek, akkor szórnák a pénzt erre is a politikusok. De így sajnos nem. Mondjuk én egyre inkább azt érzem, hogy Baumgartnerrel öngólt lőtt az mszp, de ez legyen az ő problémájuk :) Amúgy azzal egyet tudok érteni, hogy az állam nem bólint rá kapásból egy ilyen dologra, mert azért mégiscsak jobb lenne magánúton előteremteni a pénzt. Remélem még sikerül nekik, én pl szívesen megnézném azt a döntőt, pedig nem vagyok egy nagy sakkozó :)
Előzmény: Mal Voisin (-)
misimacko Creative Commons License 2004.01.27 0 0 11
ha adna pénzt az állam , akkor kiderülne a sakkról , hogy Kádár János kedvenc sportját támogatják
Mal Voisin Creative Commons License 2004.01.27 0 0 10
Ezt nem mondhattad komolyan.
Előzmény: Törölt nick (2)
Holstein Fríz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 9
ajjaj, ez a vicc nem így van... stupid me.

Egyébként Lékó elég magas.

Előzmény: Holstein Fríz (0)
Holstein Fríz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 8
ajjaj, ez a vicc nem így van... stupid me.
Előzmény: Holstein Fríz (0)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.27 0 0 7
Egyetertek. En is inkabb Leko meccset tamogatnam, qrva nagy dolog lenne, ha vegre lenne magyar sakkvilagbajnok.
gegenseegross Creative Commons License 2004.01.27 0 0 6
Lékó Péter apja benne van a Gyurcsány-holdudvarban? Na ugye.
Előzmény: Mal Voisin (-)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2004.01.27 0 0 5
Vagy játszhatna sisakban...arra sok fér! :)

zsk

Előzmény: tüzes fal (4)
tüzes fal Creative Commons License 2004.01.27 0 0 4
Azér a sakktáblára is, meg a bábukra is férnek reklámok. Pl. a parasztokra rá lehetne ragasztani egy Fibisz emblémát, a 2 futó lehetne László Csaba meg Máté Dániel. A csikók Gyurcsány meg Újhelyi, A király Medgyó, a királynő Lendvai (borzalom), az egyik bástya Kuncze, a másik meg Draskovics.

Baumgartnernek is jórészt a kocsiján vannak a reklámok.

Előzmény: pipi (1)
dekóder Creative Commons License 2004.01.27 0 0 3
Szerintem pedig Gyurcsány azt hiszi, hogy ő nagyobb sakkjátékos...
:-)
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.27 0 0 2
segítek:
szerinted hány országban közvetítenek (élőben !) egy sakkvilágbajnoki döntőt ?
:-)
Előzmény: Mal Voisin (-)
pipi Creative Commons License 2004.01.27 0 0 1
vékony, alacsony, nem tudnak rá elég reklámot ragsztani:)
Holstein Fríz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 0
300.000 € miatt.

Pedig Lékónak még egy partit sem kellene nyernie, hogy utolsó előtti legyen, Baumgartnernek meg a csapattársát is meg kell előznie hozzá.

:-))

Előzmény: Mal Voisin (-)
Mal Voisin Creative Commons License 2004.01.27 0 0 topiknyitó
Lékó Péter a sakkvilágbajnoki címért játszhatna Baumgartner pénzének töredékéért. Még soha nem volt férfi magyar sakkvilágbajnok. Asszem jó országimázs lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!