Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.09 0 0 23

Egyszerűen ignorálni kell. Mást (ott) biztosan nem tehetsz. Pont olyan, mint a mostanság működő kormánypropaganda lapok: ha enged is hozzászólni, akkor is csak a vele egyetértő véleményeket, kommenteket hagyja meg, minden mást töröl. Szánalmas. :D

Előzmény: Atyus_ (21)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.09 0 0 22

Régi, szép emlékek... aki emlékszik még ptiszai kartács itteni, főként a politikán elkövetett ámokfutásaira, az tán még most is jót röhög ezen az ősrégi panaszon. :D

Előzmény: tiszaitiszai (9)
Atyus_ Creative Commons License 2018.06.05 0 1 21
phajdu Creative Commons License 2017.01.11 -1 0 20

Köszönöm.

Megtaláltam a facebook-ját.

https://www.facebook.com/gabor.berczi

Előzmény: Kard (19)
Kard Creative Commons License 2017.01.07 0 0 19

Bérczi Gábor néven van bejegyezve a prog.hu és a cég ami a mögötte van (devworx bt)  szóval szerintem ő az. Biztos szegény beleőrült abba, hogy van egy ilyen oldala mint a prog.hu, ennyi látogatóval és összesen 4.5 milliót keres a cége belőle évente. Ezen viszont nem is csodálkozom, mert amilyen arrogáns f@sz tuti nem hirdet nála senki. Én biztos nem hirdetnék.  

http://www.ceginfo.hu/ceg/devworx-szolgaltato-es-kereskedelmi-bt-46404.html

Előzmény: phajdu (17)
phajdu Creative Commons License 2017.01.07 -1 0 18

Próbáld a prog.hu-n Stinget kritizálni ?:)

Ott tart ez a vén hülye, ha vitábaszállsz vele, és ellentétes a szakmai véleményed, akkor megsért vagy jobbik esetben törli a beírást.

Előzmény: Filburt (1)
phajdu Creative Commons License 2017.01.07 -1 0 17

Ma átéltem Stinggel egy csörtét.

Kitörölte a cikkében írt tartalom szakmai kirikáimat egy témában.

Mindenkit végigsért, beképzelt, semmitmondó mondatai röhejesek, és uralja a saját cikke alatti topikját.

Senki nem mer visszapofázni mert törli a hozzászólást vagy a nicket.

Ez egy elmebeteg faszi.

Mi avalódi neve?

Előzmény: Kard (16)
Kard Creative Commons License 2017.01.07 0 0 16

Tipikus nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő egyén jegyeit mutatja.

http://szinglianyublog.hu/egyeb/onzo-vagy-beteg-a-narcisztikus-szemelyisegzavarrol-oszinten

Előzmény: SteveBalm (12)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.03 0 0 15

Még mindig él az a jó szokás arrafelé, hogy browser fingerprint, IP cím és egyéb hasonló, többé-kevésbé személyes adatnak minősülő infók alapján tiltogatják az ő(ál)szentségét kritizálni merőket? 

Ha még igen, kíváncsi lennék, vajon jogilag támadható-e az adatgyűjtögetése... :D

Előzmény: SteveBalm (12)
szjozsi79 Creative Commons License 2016.06.10 0 0 14

Ne foglalkozz vele, ez egy 3 évvel ezelőtti hozzászólás!

Előzmény: SteveBalm (11)
NevemTeve Creative Commons License 2016.06.07 0 0 13

Lehet, hogy úgy van, csak olyan ügyetlen dolog X fórumon panaszolni azon, hogy mi van Y fórumon... Valamint szerencsére van még linuxquestions meg stackoverflow

SteveBalm Creative Commons License 2016.06.07 0 0 12

Hát tényleg nem elegáns, de nem nagyon van más mód sérelmek, vagy ellenvélemény kifejtésére miután Sting értesítés nélkül egyszerűen kitilt, ha kritikát fogalmazol meg. Vagy éppen ha nem kritikát fogalmazol meg, csak nem tetszik a hozzászólásod akkor rögtön személyeskedésbe kezd, aztán ha szóvá teszed elhord mindennek majd letilt. Eléggé frusztrált fickó lehet, aki elhiszi magáról hogy tévedhetetlen és övé az abszolút igazság, és ha te ezt nem látod, akkor csakis mentális defekted lehet.

SteveBalm Creative Commons License 2016.06.07 0 0 11

Ne foglalkozz vele, magát minősíti ezzel. Kb. fél éve minden trógernek elhordott mindenkit.

tiszaitiszai Creative Commons License 2013.08.28 0 0 10

Bocsánat az elírásért, egy picit ideges vagyok a stílus miatt...

tiszaitiszai Creative Commons License 2013.08.28 0 0 9

Ma kaptam ezeket a sétésektől az egyik prog.hu ismert modeátorától.

"idióta tökfilkó"

"balfék"

"okoska"

stb.

Mertem azt állítani, a pontgyűjtés nem korrekt és pontokat adnak, vesznek.

zuglo_14 Creative Commons License 2005.05.08 0 0 8
"nemt'om a papír alapú szgépes újságok jobbak-e," nem jobbak, sajna, az "Alaplap" volt jobb, annó...
Előzmény: best sunday dress (3)
KoporShow Creative Commons License 2005.05.08 0 0 7
Na jo, ez volt az erdemes elolvasni forumban. Szerintem ott off, itt viszont inkabb on.

http://pcforum.hu/hirek/9574/Betilthatjak+a+Linux+licencet+az+Egyesult+Allamokban.html
Filburt Creative Commons License 2004.01.29 0 0 6
Bocs, ha felreertheto voltam: en spec rohogni jarok a prog.hu forumaba, mert neha olyan ott a 'szakmai' szinvonal. De ezt tenyleg nem itt kellene megtargyalni, ott meg minek. Fika topic van eleg...

Filburt

Előzmény: Iranon (5)
Iranon Creative Commons License 2004.01.27 0 0 5
Esely nem sok, amig van olyan weboldal, ami hajlando felrakni ennek a kontarnak a fercmuveit.

Bar ugy gondolom, hogy amig a Prog.hu-n belul ir, addig nincsen problema, mert az ilyen oldalakat javareszt hozzaertok olvassak, akiknek van egy bizonyos alapkepzettseguk, igy ok latjak, hogy mekkora csusztatasok, es hazugsagok vannak az ominozus "ujsagiro" firkalasaiban. Ha o orul annak, hogy felmuveltseget a vilagga kurtoli, akkor lelke rajta, csinaljon hulyet magabol az ilyen cikkeivel.
Inkabb az egy picit problematikusabb, amikor olyan hir jelenik meg az index fooldalan, mint a multkori "fizetos-linux". Ez egy olyan hir, amit javareszt barki megert, es ha nem ert hozza, akkor el is hiszi.

Előzmény: best sunday dress (3)
KoporShow Creative Commons License 2004.01.27 0 0 4
Elbukott a UnitedLinux

http://www.prog.hu/hirek/?qnid=2074

"Alig egy évvel megalapítása után véget érni látszik minden idők legjelentősebb Linux-egyesítő kezdeményezése, a UnitedLinux története."

Ugy probalja ballitani, mintha az United Linux valaha is jatszott volna szerepet a Linux fejlodese szempontjabol.

Nem mintha nem tojt volna majndem minden Linuxos nagy ivben a United Linuxra.

best sunday dress Creative Commons License 2004.01.27 0 0 3
a modiknak lehet írni, ők meg tudják változtatni a topik címét

amit én sem értek, hogy milyen eszközeink vannak egy önjelölt félművelt internetes újságírócska ténykedésének a befolyásolására, noha sokaknak esetleg az indexes vagy hup-os fórumokból esik le, miben is lódít pl. sting.

illúzióim az internetes újságírást illetően nincsenek. egymás cikkeit lopdossák körbe (és ez alól a linuxos portálok sem kivételek, mégha a obregon mindjárt szét is szedi a fejem, ő is csinál ilyeneket, meg krixék is).

ha meg nem egymás híreit, akkor vmi joe barr kaliberű elvetemült írásait fordítják félre (forrás nélkül...), vagy csak vki kiéli, hogy szülői felügyelet nélkül van hozzáférése a klaviatúrához.

nemt'om a papír alapú szgépes újságok jobbak-e, már csak linuxvilágot olvasok

Előzmény: KoporShow (2)
KoporShow Creative Commons License 2004.01.27 0 0 2
Az, hogy prohardvert irtam prog.hu helyett, azert itt bocsantot kerek. Kisse figyelmetlen voltam. De a szomszed ablakban a prohardver fejlecet lattam volt, mivel az indexen keresztül jutottam el a cikkhez. A hozzaszolas elküldese utan, rögtön konstataltam a tevedest, de akkor mar kesö volt.

A technikai korrektseg hianyara nem erv, hogy a portal "nem open source parti".

Egyebkent a cikkhez az indexen keresztül jutottam, mert ök is atvettek.

A baj az, hogy maga a hir, a cikk temaja erdekes, de az inkorrekt kitetelek sajnos felrevezetök.

Egyebkent eleg baj, ha egy magat tisztan szakmainak titulalo portalon a partossag jegyeben a szakmai helyesseget kompromittalo cikkek jelennek meg. A hozzaszolasod vegen levö smileyval ezert nem tudok azonosulni.

Filburt Creative Commons License 2004.01.26 0 1 1
Szerintem nem tul elegans dolog itt fikazni Stinget. Az irasainak minosegerol van mar par(szaz) topic a prog.hu-n is. Amirol pedig koztudott, hogy nem eppen open-source parti portal, tehat csak az latogassa, akit ez nem zavar. B-)))

Filburt

btotyi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 0
Ha észrevetted ott sem fogadják kitörő örömmel Sting "cikkeit". Egyébként az oldal nem prohardver hanem prog.hu mint azt a linkben jól is írtad :)
Előzmény: KoporShow (-)
KoporShow Creative Commons License 2004.01.26 0 0 topiknyitó
A legújabb gyöngyszem a "Véget ér e az ingyenes Linuxos disztribúciók" után:

http://www.prog.hu/hirek/?qnid=2072&ri=prohardver

"Bár a Windows programok futtatását a Linux operációs rendszeren lehetővé tevő WINE még évek után is komoly problémákkal küzd, egy alternatív megoldás jóval stabilabb és megbízhatóbb megoldást látszik ígérni a két különböző rendszerre készült alkalmazások egyetlen gépen belül történő működtetéséhez."

A fenti bekezdés azt a benyomást próbálja kelteni, hogy a két megoldás azonos célokat próbál elérni.

Igazából a Wine az egész Windows API-jának az emulációja, magyarul az egész windows rendszer lett több kevesebb sikerrel újraprogramozva.

A cikkben idézet megoldás csak egy emulációs szintet hoz létre amiben futtatható a Linux. A két megoldás mind megvalósításában, mind céljaiban gyökeresen különbözik, igy nem tisztességes ilyen összehasonlításokat tenni.

A fenti termék igazi konkurrenciája a VMWare, amely szintén képes egyidejüleg futtatni nem csak ezt a kettő de sok más oprendszert is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!