Keresés

Részletes keresés

nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.31 0 0 12
Az hogy két rovatban találkoztál vele az != hogy több topik is indul óránként 200 hozzászólással!
Előzmény: Kovács Béla Sándor (11)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2004.01.28 0 0 11
Nyugodj meg: vannak akik óbégatnak. Már legalább két rovatban találkoztam vele, mint Lovas - és persze az ősgonosz Fidesz - által kiváltott felháborító cselekedettel.
Előzmény: nehazudj fidesz (9)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 10
És ha lenne a ballib média is a béka popója alatt, akkor most nyilvánosan megkövetném a feltételezésem miatt, de egyrészt nem érdemlik meg, másrészt szarnak rá :))))
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.27 0 0 9
Nehányan véleményt nyilvánítottak, de arra senki nem vette a fáradságot, hogy megnézze: hova tartozik a megtévedt polgármester.
Most megnéztem: független.
Akkor ez nem hír.
Van ma is valamiért örülnöm:
SENKI nem ordítozik a Jászai téri emlékmű miatt.
Amit csináltak vele: gusztustalan.
Hogy az igazán érintettek nem óbégatnak, ahogy ilyenkor a másik oldal szokott: az több mint jó!
semmiböllett Creative Commons License 2004.01.24 0 0 8
Aki kurvának szegődik az ne csodálkozzon ha leszólitják.
A politikus se csodálkozzon ha ba*ogattyák.
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Korovioff Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6
Olvastam róla már néhányszor, szerintem már vagy egy évvel ezelőtt, hogy már meglehetősen régen erőlködnek a helyi szocik, hogy valamilyen eljárást inditsanak ellene. Még az is rémlik az anyagokból, hogy ehhez némi baráti rendőri segitséget is igénybe vettek. Mint látszik, messziról ugatom a témát, de az elmúlt egy-két éve eseményei alapján nekem ebből nem az uagrik be elsőre, hogy a bürgermeister mekkora gazember lehet, hanem némi félsz, hogy már a rendőrséget is felhasználják.
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2004.01.24 0 0 5
Pályafutásom során összesen 8 rovatot nyitottam, abból is csak 6 volt politikai témájú, és egyetlen egy sem szólt politikusok magán- vagy büntetőügyeiről. Téged elvakít az előítélet. (Mondtam már, hogy cserélj nicket, ha nem akartod, hogy mindenki fikanicknek nézzen?)
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
mmiikku Creative Commons License 2004.01.24 0 0 4
Folytatva: a megtévedt ország megtévesztett polgárainak fogalmuk sincs arról, hogy az országot vezető felelőtlen, önző értelmiségük mennyire figyelmen kívül hagyja az érdekeiket.
Előzmény: özv. Bitera Sándor (2)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.24 0 0 3
Igen, ez egy frappáns magyarázat, csak attól tartok, hogy nem igaz. Ha a hírekből véletlenül nem marad ki, hogy egy megtévedt politikus coclib, a csámcsogás akkoris megindul ezerrel.

A topikdömping, illetve a topiknyitás elmaradása elsősorban a fórumozó "oldalak" idegállapotáról és kultúrájáról szól.

Előzmény: mmiikku (1)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.01.24 0 0 2
Egy "megtévedt ország" politikusainak megtévedése, az üzemszerű, természetes működés oldalfüggetlen velejárója.
mmiikku Creative Commons License 2004.01.24 0 0 1
"Egy szoci, pláne egy szdsz-es polgármester megtévedéséről egyszerre 4-5 topik indult volna"

A magyarázat valószínűleg az, hogy a média elhallgatta (mint ahogy most is) a hovatartozást, ezért második nyilvánosságként kénytelenek voltak a valódi híreket az interneten továbítani.

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.24 0 0 0
Muszály nulláznom: 0
:o)
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.24 0 0 topiknyitó
Tegnap az egész média tele volt azzal, hogy a fideszes esztergomi polgármester ellen büntető eljárás indult.

Ma arról olvasok, hogy okirathamisítással vádolják a szentgotthárdi polgármestert. A hírt egyelőre az origón láttam, ott nincs utalás a megtévedt úriember hovatartozására.

Annak nagyon örültem, hogy senki nem nyitott topikot arról hogy lám a fideszes polgármester ígymegúgy. Egy szoci, pláne egy szdsz-es polgármester megtévedéséről egyszerre 4-5 topik indult volna (Kulik, tüzesfal, Kovácsbélasándor, tájékoztatóiroda egymást taposták volna le, hogy mindenki tudja: ilyenek a szoci/szadeszes polgármesterek)

Annak már kevésbé örülök, hogy két nap alatt kér eljárás indul, és míg az egyik esetében tele van minden a hovatartozással, a másik esetében csend.
Nem jó ez így!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!