Keresés

Részletes keresés

gúd tu bi kúl Creative Commons License 2004.01.25 0 0 4
inkább 1000 Tilla, mint 1 stólandrás
ikoloman Creative Commons License 2004.01.24 0 0 3
Tillarol lassan a felspannolt full hulye Devenyi Tibi bacsi jut eszembe sajna. Bar a Propagandaban csak osszekapja magat neha. De a Vakuum TV ota folyamatosan gyorsulo a leepulese.
heki Creative Commons License 2004.01.24 0 0 2
tehetség és intelligencia konformizmussal párosul.

hm. mit jelent a konformizmus igazán? Trendi? Vagy eladja magát? De ha ez ő igazán? Nem tom, milyen festőművnek. Annál is inkább mert a festészet halott.

ma a megasztárban másnaposságtól gyűrt arccal de vidáman tapogatta a női lányversenyzőket :)

Előzmény: elbéjé (0)
heki Creative Commons License 2004.01.23 0 0 1
Bár nem divat már a posztmodern, de Tilla megtestesti egyfajta posztmodern idolt.
Az se véletlen, hogy külsőleg mikjágerre hajaz, éppen ezér.
De azt én is nagyon el tudom tőle fogadni, hogy ha fene fenét eszik is, akkor is jól érzi magát a kamerák előtt. Ez imponál.
Ugyanakkor érdekes, hogy pl. mennyire nem találta a helyét, mikor bement a Megasztárok lakására.
Előzmény: elbéjé (0)
elbéjé Creative Commons License 2004.01.23 0 0 0
"Egy oly sztár, akinél nem lehet eldönteni, hogy most mélységből felszínes-e, avagy egyszerűen csak az."

Pontosnak találom a definíciót. Az az én hozzáállásomból következik, hogy a Propaganda után nagyon elszomorított valóságsós közegben látni őtet, majd a kender-tüntetésen megint szerettem ott a színpadon, mert ügyes volt és karakteres, ez a karakter megvan ma is, és önfeledt tud lenni a kamera előtt, ami JÓ, de én személy szerint mindig sajnálom mikor a tehetség és intelligencia konformizmussal párosul. (vagy csak a pénz? nem tudom melyik a lehangolóbb.)

Előzmény: heki (-)
heki Creative Commons License 2004.01.23 0 0 topiknyitó
Egy másik topicban véletlenül ejtettem szót Tilláról (azt mondtam róla, hogy nem igényes), és rámszóltak, hogy nem úgy van.

Na, akkor most...
Szvsz tilla olyan mint egy andy warhol által megálmodott ikon. Egy oly sztár, akinél nem lehet eldönteni, hogy most mélységből felszínes-e, avagy egyszerűen csak az.

Tillatilla szerintem indulatokat vált ki. Gondolom sokan imádják, mert ari, édi, jópofi, és legalább ennyien utálják (van is egy fikázó topic róla).
Próbáljuk meg realistán szemlélni őtet, indulatok nélkül.
Egy idő után az öncélú és önmagát szórakoztató poénkodása kezd imponálóvá válni. Pl. kapcsolata a megasztárban a versenyzőkkel az eddigi magyar televíziós hagyományoktól elüt: a jópofáskodó haveri, ugyanakkor atyai, de egyben lelkes rajongói attitűd különös keverékét nyújtja ő ott...
Na? Gyerünk fiatalok, öntsétek ki lelketeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!