Keresés

Részletes keresés

sófelhasználó Creative Commons License 2004.12.16 0 0 69
Egyébként él egy új weblapunk, a www.parkapcsolat.hu, ahol a kutatás újabb eredményeiről is lehet olvasni, meg mindenfélét a szerelem pszichológiai megközelítéséről, meg szimbólumokat, amik szerelmes emberek kézírásában jelennek meg.
sófelhasználó Creative Commons License 2004.07.03 0 0 68
Az utolsó naplókat várjuk vissza, ha bent lesznek, néhány részletet megosztok veletek- a kitöltött teszteket, majd a kutatási eredményekről is írok (most épp folyik a korreláltatás, meg hasonló ínyencségek).
<br>
<br>Még egyszer köszönöm azoknak, akik részt vettek, naplót írtak!
<br>
<br>Üdv:Sófel
sófelhasználó Creative Commons License 2004.03.29 0 0 67
Itt is köszönet azoknak a pároknak, akik részt vesznek kutatásunkban (már többen elkezdték a naplóírást, kitöltötték a teszteket), majdnem be is telt az előirányzott keret, ha valaki még nagyon szeretne, most jelentkezzen a vizsgálatra!
Hamarosan tesztek is kerülnek a honlapunkra, és folyamatosan tudósítok majd a vizsgálat állásáról!)
Üdv:Sófel


sófelhasználó Creative Commons License 2004.03.19 0 0 66
Hahó, szolgálati közlemény!
Az index.hu e-mail címeseknek nem megy el a levél! :-(((
Én próbálkozom, de jó lenne, ha írnátok nekem egy másik elérhetőséget!
Sófel
sófelhasználó Creative Commons License 2004.03.18 0 0 65
Kedves HUSZ olvasók!

A jövő héten indul a kutatásunk!
MIndenkinek írtam levelet, aki külön érdeklődött nálam, ha valakihez nem ért el, vagy most szeretne jelentkezni,a szexnaplo@freemail.hu címre várom az emiljét!

Üdvözlettel!

Sófel

sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.28 0 0 64
Újra átraktam , remélem, most már lejön az 5. oldal is- ha nem, akkor nincs más ötletem...
Előzmény: xispix (55)
napsütés Creative Commons License 2004.02.25 0 0 63
Küldtem egy mail.
Előzmény: sófelhasználó (61)
napsütés Creative Commons License 2004.02.25 0 0 62
a körön túl legalább akkora rész van, mint amekora a körben benne. Nem tér el semerre, kettémetszi a kört, határozottan, egyenes vonallal. Kicsit hasonlít a görög fi betűre
Előzmény: sófelhasználó (61)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.25 0 0 61
Tehát egy kör felső részétől indul a függőleges vonal, és túlnyúlik a kör alsó pontján?
Nem tér el az egyenes jobbra vagy balra?
Pontosan kettémetszi a kört?
Előzmény: napsütés (60)
napsütés Creative Commons License 2004.02.25 0 0 60
Egy kör,amiből egy függőleges vonal jön ki.Olyasmi, mint egy áthúzott nulla, csak nem szeli át a kört, hanem a felső szélétől indul.A vonal kb kétszer olyan hosszú, mint a kör átmérője. A kör viszonylag szabályos, a vonalak határozottak, sőt, talán erőteljesek. Ebből van kb 20 db a lap jobb felső sarkában.
Mond ez Neked valamit?
Előzmény: sófelhasználó (59)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.25 0 0 59
Milyen firkáról van szó?
Előzmény: napsütés (54)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.25 0 0 58
A Bodroghy-aynagra gondolsz? Látom, hogy nem töltődik le teljesen, lehet, hogy nem sikerült teljesen az oldal feltöltése? Megnézem majd...kösz, hogy szóltál!
Előzmény: xispix (55)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 57
Hát azt én is...
Előzmény: genyanya (56)
genyanya Creative Commons License 2004.02.24 0 0 56
na, egyszer megnézném, hogy az írásom alapján mit mondanak rólam...
Előzmény: sófelhasználó (52)
xispix Creative Commons License 2004.02.24 0 0 55
Azt tudod, hogy az 5. oldal nem teljes?
Én egyébként (de olvasható a beszkennelt oldalon is) Táltosiskolában tanultam pár óra grafológiát. Ez inkább szinte felsorolás szerű volt. ahol az egész lényegét, és a főbb dolgokat elmondta.
Előzmény: sófelhasználó (50)
napsütés Creative Commons License 2004.02.23 0 0 54
Sziasztok

Lenne egy kérdésem egy bizonyos firkával kapcsolatban, ha van itt még valaki, aki ért ehhez.

Előre is köszi,
Napsütés

sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.20 0 0 53
Akiket érdekel a kutatás: várhatóan három hét múlva indul, várunk még pár jelentkezőt!

Sófel

sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.18 0 0 52
Sőt, még azt is ki lehet mutatni az írásból,ki mennyiszer szeret, illetve milyen pózokat preferál...
Előzmény: Lé+Lola (51)
Lé+Lola Creative Commons License 2004.02.18 0 0 51
Ez olyan édi ez a felmérés! Ez tényleg megmutatja mennyire szeretünk ágyalni? Szólok a Recin a bejövőknek hátha van kedvük részt venni.
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.18 0 0 50
És feltettem a honlapra Bodroghy Péter könyvéből egy részletet, ami a g és gy betűket tárgyalja.
Érdekes elovasni, bár nem mindenben értenek ma már egyet vele.
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.17 0 0 49
„A férfi kétségtelenül élénkebb nemi szükségletet érez, mint a nő. Hatalmas nemi ösztönnek eleget teendő, bizonyos kortól fogva vágyik a nő után. Érzékiesen szeret, választásában testi előnyök befolyásolják. A természet hatalmas ösztönének rabja lévén, szerelmi hódításaiban támadó és erőszakos. Ámbár a természet parancsa nem tölti el teljesen psychikus lényét. Ha vágyát kielégítette, akkor szerelme más vitális és társadalmi érdekek mögött egyidőre háttérbe szorul.
Másképp az asszony. Ha szellemileg normálisan fejlődött és nevelt, akkor nemi vágya kis foku. Ha nem volna így, akkor az egész világnak bordélylyá kellene lennie és házasság és család el sem volnának képzelhetők. Férfi, ki irtózik a nőtől, és a nő, ki hajhássza a nemi élvezetet, mindenesetre abnormális jelenségek.”
Psychopathia sexualis 1908

További részletek a honlapomon!
http://szexnaplo.fx3.hu/

sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.11 0 0 48
Jelen pillanatban vezet az X betű (pedig én a B-nek drukkolok :-)) )
Előzmény: sófelhasználó (47)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.10 0 0 47
...Melyek között az "u"" bet? nyilvánvalóan nem lesz :-))
Előzmény: sófelhasználó (46)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.10 0 0 46
Hölgyek-urak, lehet az oldalunkon szavazni a legszexisebb bet?r?l- lassan az olvasnivalók is tölt?dnek majd (pl. jó kis g bet?k hurokkal :-)) )
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.09 0 0 45
A Grafológiai Intézetben órákon sokszor szóba kerül a szex megjelenése a kézírásban, bár irodalom kevés van hozzá. Amiből szeretnék a honlapon szemezgetni, míg a könyvünk készül, az a Bodroghy Péter jegyzete, illetve amit a grafológiai szakkönyvek általánosságban mondanak. Te honnan vetted az idézett részt?
Előzmény: xispix (43)
genyanya Creative Commons License 2004.02.09 0 0 44
én csak autodidakta módon képezgetem magam. Egyelőre! épp kinéztem magamnak egy tanfolyamot... ha nyerek a lottón, benevezek:))
Előzmény: xispix (43)
xispix Creative Commons License 2004.02.09 0 0 43
Azt hiszem ez túl nagy Akkor inkább az oldal linkjét írom be.
"Hát már el is bizonytalankodtam van -e még feltenni amit beszkenneltem.
Ahogy ujra elolvastam világossá vált számomra hogy a g és gy betükrűl csak szóban hangzott el.
Ti (sófelhasználó, lányapárból) honnan vettétek a grafológiai ismereteteket?"
Link:
http://kep.tar.hu/xispix/index.phtml?aid=27626542
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.09 0 0 41
Szerintem ne azt nézd, mennyi van mögötted, inkább azt, mennyi még előtted!! :-))
Előzmény: G3kk0 (40)
G3kk0 Creative Commons License 2004.02.08 0 0 40
Következő projectünk a párkeresés lesz, szakemberek bevonásával, úgyhogy még nincs semmi veszve :-))

Hát, ez mondjuk "lassan" rámférne. Így 25 évesen... :((

Előzmény: sófelhasználó (39)
sófelhasználó Creative Commons License 2004.02.08 0 0 39
Következő projectünk a párkeresés lesz, szakemberek bevonásával, úgyhogy még nincs semmi veszve :-))
Addig is kitartást! :-)
Sóuser
Előzmény: G3kk0 (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!