Keresés

Részletes keresés

freeplay21 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 32
Azért 1500 szavazatot nem könnyű összeszedni, de legalább egy próbálkozást megér :D 100-200 szavazat ok, de amúgy se csak erről szól a verseny, nem kell mindenkinek nyernie.
Előzmény: candygrapher (31)
candygrapher Creative Commons License 2010.06.25 0 0 31
persze, egy két üzenőfali bejegyzés, szokásos körüzi a barátoknak, hány ilyen van? Könnyű azt összeszedni, minden további nélkül megvan minimális munkával :)
Gizi010101 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 30
A verseny vége tényleg messze van még! pár száz szavazatot a barátok segítségével hipp-hopp össze lehet hozni, csak szólni kell nekik. Néma gyereknek ugye az anyja se érti a szavát :) Ha az ismerőseidet megkéred hogy szavazzanak és odaadod nekik a linket teljesen biztos hogy megteszik, elvégre nem olyan nagy munka ez, csak pár kattintás.
Előzmény: gerendai.jutka (27)
dancerfoot Creative Commons License 2010.06.25 0 0 29
most viszont már nem lehet látni a szavazatokat, úgyhogy egyenlőbbek az esélyek :)
Előzmény: gerendai.jutka (27)
freeplay21 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 28
Dehogy nehéz utolérni, még július 15-ig tart. Az még kb egy hónap, szóval van még idő változtatni az eredményen :) Persze nehezebb, de ha az ismerősök is segítenek akkor hamar összejönnek a szavazatok :)
Előzmény: gerendai.jutka (27)
gerendai.jutka Creative Commons License 2010.06.16 0 0 27
Csak olyan rossz, hogy reggel néztem, hogy volt olyan baba is, akinek ezer valamennyi szavazata is volt, és aaaaj,... olyan nehéz lenne utól érni..
Sok sikert, és nagyon édes a focis babás videó... Napjában többször meg kell néznem. :D
szutiv Creative Commons License 2010.06.16 0 0 26
Szerintem iwiw-en körbeküldöd az ismerősöknek meg itt esetleg megkéred az embereket + családtagok...van azért rá lehetőség:) Az már más kérdés hogy erre mennyire hajlandóak:)
Előzmény: grindergirl (24)
okoska törpke Creative Commons License 2010.06.09 0 0 25
Szerintem a naptár majd úgy jut el hozzánk, hogy két-három pelenka-csomag össze lesz pakolva egy akciós pakkba, és ahhoz lesz majd gratisz a naptár. pénzt kérni ízléstelen lenne érte. valljuk be, a nyeremények sem olyan óriásiak..
grindergirl Creative Commons License 2010.06.09 0 0 24
Hát igen ez valószínűleg így lesz,mert tényleg furcsa lenne pénzért megvenni. Ti már töltöttetek fel képet? Hogyan lehetne jó sok szavazót szerezni?:P:)
Előzmény: stuncenpudli (23)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.06.09 0 0 23
Nekem is egy babás naptár van most kinn, de van egy olyan érzésem hogy ezt a naptárt majd valamilyen csomag pelus mellé fogják adni, nem pedig külön, legalábbis nem láttam még olyat h ilyesmi nyereményjáték fődíját pénzért lehetne megvenni.
Előzmény: Ottóka25 (22)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 22
nekem nagyon tetszik ez az egész szervezés..igazából én még nem szavaztattam senkinek sem a babáját, hanem alapvetően várom az eredményeket.és ami a leginkább érdekel, az a majdani naptár lesz..nagyon szívesen kitenném ezt a 2011-es naptárkát a falra, vagy valami olyan helyre,a hol láthatja az egész család, nagyon szívderítő és üdítő látvány ilyen kis babácskákat nézegetni nap mint nap..felvidítja az embert
Előzmény: nandika87 (21)
nandika87 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 21
De azokat a babákat, akik a naptárban fognak szerepelni nem az alapján döntik el, hogy ki nyeri a versenyt? A verseny meg szavazatoktól függ, szóval nem hiszem, hogy lenne beleszólásuk nagyon.
Mindenesetre én már előszedtem a bátyám babáját egy fotózásra, és rávettem őket, hogy küldjék be a képet :)
Előzmény: Ottóka25 (18)
kom24 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 20
Sziasztok!

Gyerekruha turkáló és még nyerni is leeht. Részletek itt:
http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/483821
freeplay21 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 19
Szerintem a naptárt nem fogják árulni külön, maximum ajándéknak tudom elképzelni. Az hogy labda legyen nála biztos, hogy követelmény és a képeket nézegetve is ez derül ki. Szóval labdázására és fotózásra fel :D
Előzmény: Ottóka25 (18)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 18
nem kell feltétlen, hogy focilabda legyen a feltöltött képen a gyerekkel.szerintem alapvetően úgyis a kisbaba "cukisáságának mértékét" fogják elbírálni.meg azt, hogy ki mennyire fotogén ahhoz, hogy bekerülhessen abba a jővő évi naptárba..
nagyon kíváncsi leszek majd a végeredményre, szerintem fogok is majd venni egyet abból a naptórából.
csak majd írják meg előre, hogy hol lesz kapható, bár DM-ben tuti:)
Előzmény: tirtikka (16)
Vampira99 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 17
Valóban elég sokan sokféle képet töltöttek fel, sokféle labdával, abszolút nem egységes a labdafelhozatal ;). Mindenféle színes gumilabdákkal vannak a legtöbben. Gondolom nem minden gyereknek van focilabdája, főként ha kislány a lelkem.
Bár talán valóban érdemes lehet focilabdával fotózni.
Előzmény: tirtikka (16)
tirtikka Creative Commons License 2010.05.28 0 0 16
Én úgy tudom, hogy labdával kell szerepelnie a babának. Azt viszont nem tudom, hogy bármilyen labda jó, vagy csak focilabda lehet.
Előzmény: hagymáslevente (15)
hagymáslevente Creative Commons License 2010.05.28 0 0 15
Gondolom mivel fociról van szó, ezért érdemes focis fotókat feltölteni, de ahogy láttam nem csak ilyen alkotások vannak feltöltve, majd a végén kiderűl, hogy kinek lesz sikeres a gyermeke...
Előzmény: dancerfoot (13)
freeplay21 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 14
Egy kis kreativitásssal tényleg sok mindent el lehet érni egy ilyen fotózásnál. Szerintem akik eddig feltöltöttek képet azok meglévő képpel tették ezt. Még van idő bőven képeket csinálni :D
Előzmény: randell11 (12)
dancerfoot Creative Commons License 2010.05.28 0 0 13
Feltöltötték már? Amúgy az mindegy, hogy milyen a labda vagy csak a focilabda a jó?

Amúgy az, hogy kinek melyik kép tetszik, teljesen szubjektív, mindenki a saját vagy ismerős babája felé húz :)
Előzmény: randell11 (12)
randell11 Creative Commons License 2010.05.21 0 0 12
az unokatestvéremék is csináltak képet erre a libero arca dologra de még nem töltötték fel. Én mondom nekik,hogy tegyék meg mert eléggé gyér a felhozatal.Nem akarok senkit se megsérteni...senki babáját nem akarom bántani....de ez az igazság!
hagymáslevente Creative Commons License 2010.05.21 0 0 11
A spar szerintem étel-ital vásárlására való, ilyen termékekre egyáltalán nem drága, dm meg ilyen higiéniai termékekre tökéletes...

De ez alap igazság, hogy folyamatosan fürkészni kell az újabb és újabb akciókat...
Előzmény: stuncenpudli (10)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.05.21 0 0 10
A spar nem is olyan nagyon drága, attól függ mit vesz az ember illetve mi az ami akciós, stb.
A dm pedig egyáltalán nem rossz és nem is olyan drága mint a konkurens cég, legalábbis az én tapasztalataim szerint.
Előzmény: alexandra232 (9)
alexandra232 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 9
Jaja nagyon sok a különbség s nem csak márka a márka miatt hanem a az üzeltek miatt is.Mondjuk a spar az elég drága helynek számit viszont gyakran szoktak jo akciók lenni ott. De mondjuk ez a dm-es akicó az nem is rosz, s csak annyit kell csinálni hogy csak egy képet beküldeni az sztem nem nagy dolog :)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.05.19 0 0 8
Ilyen rengeteg van mostanában!! Sok helyen különböző kedvezményeket is adnak. és azt is érdemes megnézni hogy hol vásárol az ember mert bizony komoly árbéli eltérések lehetnek, és nem márkánként hanem üzletenként is!!!
Előzmény: Ottóka25 (7)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 7
Előzmény: Ottóka25 (6)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 6
látom azért jó páran elmentek offtopic irányba, és nem igazán babás nyereményjátékokat posztolnak..mert, hogy az elmúlt jó pár bejegyzés nem igazán szólt a babás nyereményjátékról..azonban most indul egy új és talán az eddigi legizgalmasabb nyereményjáték, pici babákkal kapcsolatosan..amit nagyon érdemes mengézni..csak egy egyszerű fénykép feltöltésével igen komoly kis díjakat lehet nyerni
Galina7 Creative Commons License 2010.04.22 0 0 5
A Nestlé Ennivaló Manager márciusi fődíj nyertesével készített interjú itt található:  http://www.nestle.hu/eletmod/staticpages/news/interju_az_ennivalo_manager_jatek_marciusi_nyertesevel.aspx

 

Még van esély az áprilisi 2, 5 milliós fődíjra!

www.ennivalomanager.hu

 

 

scarbor Creative Commons License 2004.01.21 0 0 4
Ha pl en kulfoldrol reszt veszek egy ilyen nyeremenyjatekban(internetes),esetleg nyerhetek is?Vagy szamit az, hogy ki honnan jatszik?Bolondok lennenek meg a postakoltseget is bevallalni,igaz?
Vagy ha megadok otthoni cimet az ugy fair?
Sokszor gondolkodtam mar ezen:o)
Minke Creative Commons License 2004.01.21 0 0 3
Hááát....

Na, azért még beírom ami most találtam, nyereményjáték a neten Baba ajándékcsomagért:
Kattints ide!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!