Keresés

Részletes keresés

Odeon Creative Commons License 2004.08.17 0 0 24

Csak meghívás alapján.

Próbálj vmi Google-s titkárnőt felszedni:-)

Előzmény: Törölt nick (23)
Odeon Creative Commons License 2004.08.16 0 0 22
Szerintem magyarok közül Vipmail, külföldi: Gmail.
Ormossy Creative Commons License 2004.08.13 0 0 21
No persze nem azért, mintha hiányozna az a sok szemét.:-)
Előzmény: Ormossy (20)
Ormossy Creative Commons License 2004.08.13 0 0 20

Sziasztok!

van egy hotmail-os címem, amit elég ritkán használok, (inkább csak az MSN-t) de azért úgy hetente kapok rá 100-150 reklám levelet.

Most viszont kb. hete összesen 5 (!) db. levelet kaptam rá.

Mi történt, nem tudjátok?

ginalghu Creative Commons License 2004.08.03 0 0 19

A magyarok nekem általában nem jöttek be. Próbáltam a Freemail-t, a Freeweb-et, a VIPMail-t, de egyik sem tudta azt nyújtani, mint ba Yahoo!-Mail.

100 MB tárhely, 10 MB-os e-mailek, kalendárium, képregény, időjárás, stb: minden együtt. Az egyetlen hátránya, hogy angol, bár több nyelven elérhető, úgyhogy aki valamely világnyelvet érti (na jó: kínai azt hiszem nincs), az már tudja használni.

Madw Creative Commons License 2004.08.01 0 0 18

A Magyar szolgáltatók közül nekem a TVN jön be a legjobban:

20Mb email (3db), 50Mb tárhely (mysql, php, ftp), pop3, wap, vírus és spamszűrés

 

A kölföldiek közül meg szvsz a Spymac a legistencsászárabb:

1Gb (!!!!!!) email, 100Mb tárhely (itt nincs php és mysql, csak külön pénzért), pop3, vírus és spam szűrés, 250Mb képtár, fórum, blog stb....

 

Persze van a Google Gmail szolgáltatása is, ami a Spymac-hez hasonlóan 1Gb-os, de itt variáltak valami testreszabott reklámmal a levelek alapján és elvesztettem a bizodalmam....

 

Aztán a végtelenségig lehetne sorolni. Itt van még a Yahoomail (100Mb emailfiók, viszont nincs pop3) is de azt nem próbáltam.

 

A freemailt, a mailboxot és a hotmailt nem ajánlom. Instabil és lassú mindegyik!

MrMoJo Creative Commons License 2004.07.31 0 0 17

k ep!

 

Sok mindenben igazad van.

Ok. Felejtsétek el.

Előzmény: ke_p (16)
ke_p Creative Commons License 2004.07.30 0 0 16

Szerintem meg ne akarj bizonyosságot szerezni, hanem törődj bele, hogy egy olyan manus vagy, aki nem olyan szép mint Robert Redford, nem olyan gazdag, mint Gyurcsány Franci, nem olyan ékesszóló, mint Kövér László,

és nagyon kérlek, ENGEDD ÉLNI AZ ASSZONYT.

 

a féltékenységeddel megmérgezed a saját életedet, amihez jogod van, de az övét is, amihez meg nincs jogod.

Ép ember menekül az ilyen alaktól, mint te. Először titkos kapcsolatokba, aztán jön a válás és kezdheted elölről.

 

Nyugodj bele hogy ez van és örülj annak, amit kapsz az asszonyból.

 

Uff.

Előzmény: MrMoJo (14)
NémaBob Creative Commons License 2004.07.30 0 0 15
Nekem van egy erre alkalmas progim. Ha adsz címet, elküldöm. Bár 20 évesen nem vagyok megcsalt férj (nem is akarok az lenni), de szívesen segítek, ha tudok.
Előzmény: MrMoJo (14)
MrMoJo Creative Commons License 2004.07.30 0 0 14

Sziasztok!

Ne küldjetek el a p...ba de az lenne a kérdésem, hogy ki lehet-e valamilyen programmal találni egy freemail jelszót.

Az a helyzet, hogy kínoz a féltékenység és a feleségem titkos e-mail-jére akadtam, csak jelszó híján nem tudok bizonyosságot szerezni.

Ha van megcsalt férj köztetek és tudja a megoldást írjon.(informatikai megoldásra gondolok, a nagykést nem szeretném elövenni.)

ke_p Creative Commons License 2004.07.29 0 0 13

amellett én azt vettem észre, hogy ha egy szerver tulajdonosa olyan linket küld mailben, ami az ő szerverére mutat és én erre rákattintok, a gazdi gond és jelszó nélkül bejut a postafiókomba.

Egyedül a hotmailen nem tud, viszont a hotmail olykor visszapattintja a leveleket, hogy tele a fiók, vagy cím ismeretlen.

ke_p Creative Commons License 2004.07.29 0 0 12
tegnap a vipmail órákig nem működött
Előzmény: DINGO (5)
VINCI Creative Commons License 2004.07.18 0 0 11
A YAHOO mail nagyon állat!Ad 100 MB webtárhelyet!Igaz külföldi,de jobb mint a freemail(5MB).Meg a c2.Néha furcsán üzemel de jó.
SyL Creative Commons License 2004.07.14 0 0 10

<FONT face="Trebuchet MS" color=#002862 size=3>Mazda6 MPS <A class=sign href="mailto:abalazs@totalcar.hu;grubi@totalcar.hu?subject=http://totalcar.hu/rhirek/?main:2004.07.13%26185888">Hír

http://index.hu/totalcar/rhirek/?main:2004.07.13.&185888

Ildi65 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 9
Sziasztok!

Tudna valaki segiteni abban, hogy mit csinaljak, mert nem mukodik a hotmailem.Runtime errort jelez allandoan, nem tudok torolni sem es nemsokara telitodik a tarolom, az osszes adatom elveszik. Masik levelezon tudnek irni a hotmail-nek , de nem tudom az emil cimuket, vagy barmelyik hibabejelentojuket.

Surgos lenne a valasz
Koszi

Chabee Creative Commons License 2004.01.24 0 0 8
Nekem a primposta is bejött, sztem az is elég jó. És még a mailbox sem rossz, bár az utóbbi időkben többször előfordult, hogy nem működött. Szóval a kettő közül a prim viszi a prímet. :)
Daltan Creative Commons License 2004.01.24 0 0 7
A Yahoot vagy egy eve levitték 4 megára, de ez csak az új felhasználókra él. Akik régebben regeltek azoktól nem vettek el tárhelyet.
A spamszűrése viszont kitűnő.
Előzmény: I.Blasius (4)
PETYUS Creative Commons License 2004.01.19 0 0 6
Kb. 8 éve használok hotmailt, de nem emléxem olyanra, hogy bármikor is több lett volna a tárhely 2 megánál. Elég stabil, néha van üzemszünet, de nem sűrűn és nem sokáig.
Előzmény: I.Blasius (4)
DINGO Creative Commons License 2004.01.19 0 0 5

szintén vipmail én pop3-al használom, és nem tünt fel, hogy bármi baj lenne vele.
(illetve egy időben macos9.2/IE5 kombóval kilépett a webes felületű, de úgy fest ezt megoldották a srácok)

-=:dingo:=-

I.Blasius Creative Commons License 2004.01.19 0 0 4
Hali!

Én hotmail-t használok főleg, szerintem elég megbízható, csak ritkán lassul be, viszont a tárhelyet a szemetek levitték 2 megára.

A yahoo-n is van címem, szerintem az sem rossz, ott még 6 mega a tárhely, és a smájlik is viccesek+ a szöveget lehet szerkesztgetni, mint a word-ben.

Amit még ajánlok, az a mail.justice.com. Jogászként elég jó, ha valakinek justice-ra végződik a címe, mert nem látszik egyértelműen ingyen-mailnak. Viszont a tárhely itt sem túl nagy.

Összességében én a hotmailt kedvelem a legjobban.

Evil Rabbit Creative Commons License 2004.01.19 0 0 3
Én is a vipet javasolnám, bár vannak vele gondok. Nekem több csatolt file-omat elhagyta már, néha szétesik a menürendszer, de egyébként rendben van.
Előzmény: kotipas (2)
kotipas Creative Commons License 2004.01.19 0 0 2
Hali!

A freemail halálát már egy ideje én is éreztem, így rövid keresgélés után a vipmail-re váltottam. Többet adnak (15 mega), elég gyors, kevés reklám a szolgáltatások is tetszenek és POP3 is mükszik.

www.vipmail.hu

Üdv: Kotipas, egy elégedett user

Előzmény: _petko_ (-)
aTavasz Creative Commons License 2004.01.19 0 0 1
Freemail nem műxik.
hotmailt használom, ajánlott progi: incredimail.com
outlookkal lassú és bizonytalan, pláne modemmel.(angoltudás kell! No meg vindóz)Eudorával és Pegasuzsmaillel csak nagyon nehezen lehet beállítani, mert HTLM alapú.
prímpostáról nem tudok véleményt írni.
bakibaby Creative Commons License 2004.01.19 0 0 0
0 ertelme van ezeket hasznalni.

bb

_petko_ Creative Commons License 2004.01.19 0 0 topiknyitó
szóval szerintetek mit érdemes használni??
freemail egy nulla. 3 napja nem működik. prímposta gagyi. hotmail jó?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!