Keresés

Részletes keresés

Csempecentrum Creative Commons License 2006.11.13 0 0 1

Csak azért írok, hogy meglegyen a 30 bejegyzésem és nyithassak topicot :))))

Wisey_ Creative Commons License 2004.04.23 0 0 0
A honlap szerint elhalasztják szeptemberre.

Ugyanakkor a TV-műsorban láttam, hogy az egyik csatornán lesz Eurokoncert c. műsor!

Most akkor mi lesz?

Előzmény: Sun R (-)
Sun R Creative Commons License 2004.01.19 0 0 topiknyitó
2004. április 30 - Május 1. Budapest, Hősök tere.

Eu csatlakozásunk megünneplésére GIGA koncertet rendeznek.

Infó:
http://www.euroconcert.info !

Várjuk észrevételeiteket, megjegyzéseiteket. ötleteiteket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!