Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2005.09.27 0 0 201

 

TE ATTI, kérdezd meg vagy a WÁGNERTŐL, vagy a még nála is nagyobb karmestertől!

 

 

Előzmény: farkasanti (200)
farkasanti Creative Commons License 2005.09.27 0 0 200

TE MISKA kérdezem Tőled: Hol a Lajos:)))????

Előzmény: Mijo (199)
Mijo Creative Commons License 2005.09.27 0 0 199

 

Farkas Atti, téged meg, mint a másik végleget kérdezlek: mivel te a korpábanlévőségeddel különleges bánásmódot "élvezel", ugyan miért nincs annyi kurázsi a farkincádban, hogy kedvenc közegedre való rámutatással te is hiányold, a mi "politizálni" merő, bajai származású Turáni Lajos barátunkat egy bajaiaknak szánt klubfórumból?

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.09.27 0 0 198

 

Kár, hogy innentől kifújt a lufi, és elfogytak a frázisok .............

Hamid barátom nem ilyennek írt le!

 

 

Előzmény: elgenubi (38)
zvajda Creative Commons License 2004.03.15 0 0 197
No így már stimmel a dolog!:o))))
Előzmény: farkasanti (196)
farkasanti Creative Commons License 2004.03.15 0 0 196
Szia Zoli

A liberális fogalma nekem azt jelenti, hogy politikai és gazdasági téren az egyéni szabadságot és a szabad versenyt valló ember, aki nem nagyon szereti az állami beavatkozást. Én így gondoltam az előző írásomnál és nem akartam általánosítania Ti köreitekre, amit nem tudok, hogy kiket is takar? Ha az SZDSZ-re vetted a liberális jelzőt a szó nemes értelmében nem igazán illik rá:szerintem. Lehet, hogy tévedek?

Üdv: Farkas A.

Előzmény: zvajda (192)
Mijo Creative Commons License 2004.03.15 0 0 195

"HOGYAN KERÜLT EZ A TÉMA IDE???????"

Khmmm! Jó kérdés. Erre ugye "szokásos fontoskodással" már én is utaltam (Vajda Zoli meg is értette), de te ismét felvéve az off-fonalat folytattad :)...

Előzmény: sydbaj (194)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.15 0 0 194
A liberálisok nem merik kimondani,hogy a másság az helyes,de nem rajonganak az ötletért.A liberazilálodoot elmének mindent el kell fogadni a maga nemében.Igy a másság is tolerenciát érdemel, szerintük,sajnos a társadalom nem ennyire toleráns...KIREKESZTENI LEHETETLEN IGY EL KELL FOGADNI HOGY LÉTEZMEK...De mi a probéma,ugy átlagossan mindenki elfogadja, mert van!!!Ha nem lenne akkor senkinek eszébe se jutna, hogy létezik.Amikor nyilvánossan hirdetik, hogy ez is egy életmod,és még kérkednek is vele, akkor kezdödik az ösztönös védekezés ellenszev a heteroktól a mássággal szemben..Ez az életforma a család fogalmával kerül ellentétbe.Mert a család az valami más morális értékeket képvisel pl.szaporodás,szeretet,valahova tartozás.. Probéma ott kezdödik, hogy a nagy szabdosságot összekeverik a liberálisok moralitással, ha a moralitás nem fugcionál egy társadalomban akkor az a társadalom öngyilkossogot követtett el..Erre a Bibliéban is van számos kitétel.VAN AKI ELFOGADJA VAN AKI SZKEPTIKUS VAGY HITETLEN. Létezik egy íratlan társadalmi, vallási, kodex amit érdes lenne betertani.De ma ebben a felforgatott világban minden COOL end HOT.

HOGYAN KERÜLT EZ A TÉMA IDE???????,

Előzmény: zvajda (192)
mamicska Creative Commons License 2004.03.14 0 0 193
Kedves Antal!

Jaj,dehogy van szó ilyesmiről.Három fiút neveltem fel,de nem kellett hajtogatnom nekik,hogy vigyázzanak a homokosokkal,mert így,meg úgy...
Genetikailag nem úgy voltak kódolva!Erkölcsileg pedig nem úgy lettek nevelve,hogy prostituálódjanak sem férfiak,sem idős nők karjaiban!Ez a nevelési része...a hajlam az más dolog.Ott már a kromoszómáknál kezdődik a difi.Lehet a homoból erőszakkal heterót csinálni ideig-óráig.
Csak annyira kell megérteni őket,mint mást, aki nem olyan mint TE.Szőke helyett barna,alacsony vagy magas.Van,létezik és amíg bűnözővé nem válik addig Isten ege alatt annyi helye van,mint Neked
vagy nekem.Igazából nem is kellene,hogy téma legyen.
Nem hiszem,hogy az bárhol elhangzott volna hogy követendő magatartás a homoszexualitás.Az nem egy magatartásforma.Az egy állapot.Exhibicionistábbak,mint a heterók,de egy bizonyos IQ felett diszkrétek és tartózkodóak.Ugyan úgy,mint a heterók.A viselkedés intelligencia kérdése,nem a nemi beállítottságé.
Érdekes,amit a szégyenkezésről írsz.Miért kellene szégyenkezned egy hetero kapcsolatban?Miért érzed így?Nekem sohasem fordult meg a fejemben.Ez nem divat kérdése.Ki csinál ebből ekkora ügyet?Van ,aki maratoni futó,akkor én szégyelljem magam,mert nem vagyok az?Én,én vagyok,Te pedig Te vagy.Miért kellene szégyenkeznünk?Mindenki ott legyen boldog és azzal akivel neki tetszik ,ha nem zavarja más köreit és nem vét a törvények ellen.Szerintem.
Üdvözöl:Erzsébet

Előzmény: farkasanti (191)
zvajda Creative Commons License 2004.03.14 0 0 192
Már megbocsájts ,de ki mondta a mi köreinkből,hogy jó ez?Legfeljebb annyit,hogy magánügy.Ha lehetne ne keverjük a dolgokat.És jobban kellene a liberális fogalommal megismerkedni mielőtt már megint olyat adnál közre ami egyáltalán nem így van.Az unokádmiatt meg ne aggódj.Ne feledd a gyermek az még tisztán született.
Előzmény: farkasanti (191)
farkasanti Creative Commons License 2004.03.14 0 0 191
Drága Erzsébet

Én sem tudok adatokat és más egyebet sem a buzikról, csak azt nem értem, hogy voltak is lesznek is, de miért kell mindenhol és mindenkor megértenem őket????? Engem eddig sem érdekelt, hogy ki mikor és kivel bújik ágyba, de engedtessék meg nekem, hogy a gyerekeim úton útfélen azt hallják, hogy milyen jó dolog ez!!!!!!!! Ha ez a liberális szellemben való nevelési elv én köszönöm nem kérem!!!!! Úgy látszik szégyenkezni kellene amiatt, ha valaki normális férfi nő kapcsolatban él.

Üdv: Farkas A.

Előzmény: mamicska (190)
mamicska Creative Commons License 2004.03.14 0 0 190
Kedves Lajos!

Miért ne fogadnám el a leszbikusságról írott adataidat?Annyit írtam,hogy én nem ismerek adatokat ,nehéz is lenne ezt felmérni.
Látod,ha egy művésztől elfogadod a nemi másságát,akkor pl.egy fodrásztól,házmestertől is el lehet fogadni.
Valószínűleg sokak számára a homoszexualitás csak akkor megbocsátható,ha az illető már nagyot alkotott és régen meghalt.
Üdvözöl:Erzsébet.

Előzmény: sydbaj (189)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.14 0 0 189
Kedves Erzsébet.. kissé el értetted amit mondani szerettem volna.Higyél, én is türhetetlennek tartok minden abnorális eröszakos sexuális cselekedeteket, az átlagos moralitás mércéjével mérve.De mit nevezünk átlagnak normálisnak???.... Eppen ugy sovárkodnak öregedett sexfostorácioban szenvedö némberk fiatal férfikra mint azok a nyálukat csorgató öreg férfiak fiatal-lányokra.. Ez volt miota a világ világ,és ez igy is marad.
Müvészettörténelemre visszatérve,nem azt nézem egy müvésztől, hogy mi a sexuális pteferenciaja, hanem hogy mit alkotott.
Az hogy a nöi-nemnél nagyobb a vonzodás az azonos nemhez, az érthetöbb mint férfinél.Ezt tudom nem fogadod el.Erröl lehet vitatkozni,nem minden nő képes kielégülni a normális sexben.Ezt sexterápisták bizonyitani tudják,ezért keresnek alternativ kielégülést.
Előzmény: mamicska (188)
mamicska Creative Commons License 2004.03.13 0 0 188
Kedves Lajos,

A szóhasználatodban rejlik a lényeg"...akkor van a probléma,amikor fiatal gyerekeket...".Ezt akkor is elítélendőnek tartom,ha vén nyálcsorgató kéjencek kislányokkal teszik ugyan ezt.Vagy ez természetes?Hány nő prostituálódik ilyen módon?Ugyan úgy létezik a férfiprostitúció.Csak a pénz számít ,nem az érzelem.Ez mindkét nemnél ugyan úgy működik.De,egy heterónál természetesnek veszik,ha az útszéli integető leányt az árokparton leteperi,esetleg meg is veri.Mert a nő arra való.Igaz?
Emlékezetem szerint mintha a görögöknél nem lett volna főbenjáró vétek a homoszexualitás.Vagy rosszul emlékszem?
Azt,hogy ez a nőknél milyen arányban van, nem tudom.Ex has adatokkal nem szeretek dobálódzni.
Művészkörökben valóban gyakoribb.Nem véletlenül.El kellene olvasnod egy-két genetikai könyvet ,sok mindent meg lehet érteni belőlük.

A müvészettörténeten végigtekintve ,he elvonnád azokat,akik homók voltak,meglepődnél!!!

Vannak közöttünk gyilkosok,terroristák,gyermekkínzók,pedofilok,csecsemőgyilkosok...akkor a homoszexuálisok léte a legnagyobb veszedelem?

Szerintem,aki biztos a nemi identitásában,azt nem különösebben izgatja ez a dolog.

Üdvözöl ezen a szép napon:Erzsébet.

Előzmény: sydbaj (185)
Mijo Creative Commons License 2004.03.13 0 0 187

Ez úgy van, hogy pár "vezérszónok" miatt tartják hasonszőrűek úgy "illőnek", hogy kövessék őket, hogy demonstratíve távozzanak. Van is ám olyan zokogás utánuk, hogy hajjaj, de tudod, hogy szól a magyar mondás: aki haragszik, az nem .... izé, szeretkezik :)!

Előzmény: sydbaj (186)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.13 0 0 186
Csak azt nem értem ha az íröszövetségnak 1200 tagja van és ebböl 90-nek nem tetszik Dörentey beszéde,vagy írásai akkor minek figyelnek rá??, vagy talán nyelviprobélámájuk van az öszinte beszéd értelmezésébeen????? De ha eppen menni akarnak áldás- békesség rájuk,ugyis kellene már egy szocialita-realisra-librálista írószövetség nagyon hiányolja már a polgárség... hát itt az alkalom rajta, már 90-en vannak.. ez se semmi....De ez a 90 ne modja meg hogy, mit írjanak a többiek, nem ACÉL evtárs van már az élen..Hol a szabad lira,szabadsága???
Előzmény: Mijo (184)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.13 0 0 185
Kedves Erzsébet,nincsen abban semmi kivetnivaló, ha valaki Homoszexuális,VOLT, VAN ÉS LESSZ IS. Akkor van a probléma amikor fiatl gyerekeket perverz öreg buzik droggal és alkohollal léha életmoddal azokká teszik.Több a mesterségessen tenyésztett buzi mint a természetes.Kevés szegény buzit láttam még,legalább is nálunk.De nem kell ezzel kérkedni, nem kell megjátszani a szenvedő alanyt.Külömben ha bekeveresz ugy mond müvészi vagy tulinteligens társaságaban ott legalább AC-DC kell, hogy legyél és ha srait vagy akkor téged rekesztenek ki.Nem akarlak megsérteni, de legalább kétszer annyi lesbien van a a nöi nemben mint a hím nemben.Csak a nők diskrétebbek.Egy családban sem örvendenek ha a gyerek kissé másabbra sikerült, azért megölni nem eppen szükséges.A társadalmak még eddig nem fogadták el ezt az életformát ezer év re visszamenöleg, igy most sem fogják elfogadni, hiába ez a nagy megértési mánia.
Előzmény: mamicska (177)
Mijo Creative Commons License 2004.03.13 0 0 184
Előzmény: sydbaj (183)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.13 0 0 183
Én sem coton wool között nevelkedtem ismerem az élet árnyékos oldalát.Emlékszem éretségi elött pár héttel 21-ni voltunk a havarokkal a cigány lugnyáknál, elkapott bennünket a razia, szerencsére, az apámat ismerte az akkori rendörfönök igy megusztuk, csak rendörséget kelett takarítani reggelig.Külömben b...hattam volna az éretségit, aminek a kedves Ferke igazgatom örült volna.
Itt is ismerem a hot spot-okat,az assonynak meg a lányomnak ezen a környéken volt az üzletük,csak csak eljártam rulettezni,bleck-jack-ezni.Most az unokámnak adom a tanácsokat, valahogy az a kölök hasonlít rám.Nem egy mama-gyerek!!! de micsoda jó csajai vannak.
Előzmény: Mijo (176)
Mijo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 182

Eriggy már, nem rád értettem (te apró jelekre is tudsz disztingválni), csak neked mondtam.
Nem akarsz nosztalgiázni :)?

Előzmény: zvajda (179)
zvajda Creative Commons License 2004.03.10 0 0 181
Ők csak itt mernek okoskodni, ha ezeket a maszlagokat az említett helyeken adnák elő, pár "veterán" esetében lehet, hogy nem úsznák meg monokli nélkül :).

Most látom mit irtál!!!

Idefigyelj te nagytudású emész te a zöldtakonyos bánatos p..ba:)))Honnan tudod,hogy ezt nem mertük emondani ollan helyeken amit emlegecc?Emertük,de elám sőt még olyanhelekenis ahová az ilyen nagytudású dumagépeket be se engedik vazzeg.:))))))))Ne mérgíjtovább me lekurvázlak vazzeg:))

Előzmény: Mijo (176)
zvajda Creative Commons License 2004.03.10 0 0 179
Jóvan má namá abbavégzem má na!!Bocs
Előzmény: Mijo (178)
Mijo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 178

Tudod, próbálom sugallni, hogy a felvetésnek semmi köze sincs a témacímhez, de hasztalan, hasztalan, és megint csak ...:(((..., áhhhhh!!!

Előzmény: zvajda (174)
mamicska Creative Commons License 2004.03.10 0 0 177
Senki ellen és senki mellett,csak úgy...
nem olyan régen egy hozzám közelálló embertől hallottam:"ha neki buzi fia lenne,vízbe fojtaná".
Döbbenten hallottam ezt egy "anya" szájából.
Akkor elgondolkodtam,hogy ezeknek a szerencsétlen fiúknak,akik észreveszik másságukat,micsoda harcot kell folytatniuk.
Először saját magukkal.A pubertás legnehezebb időszakában,amit sokan nem is élnek túl!!
Azután a szülőkkel,családdal aminek sokszor kiveretés a vége.
Ezután jön még csak a tágabb környezet.Ennek buktatóit és nehézségeit el tudjuk képzelni.
Aki ezek után talpon marad és nem rokkan bele az szerintem akár büszke is lehet magára.
Mi sokkal kevesebb megpróbáltatás után kötélhez nyúlnánk.
m.
Mijo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 176

Drága jó Lajos Bátyám, tizenpár éves korom óta kocsmatöltelék vagyok, volt idő, amikor kártya (póker és ferbli), biliárd, kugli hozta a kenyérrevalót (na jó, jutott ekkor még rá kis vaj, meg néha kaviár is) - én ne tudnám, mekkora igazságot mondok időnként :)!?
Az Albié csak egy hely - bár amilyen kicsi, olyan magvas -, de gyere, és körbeviszlek Baja összes lebujába, hadd halljuk miről regél a minden ideológiára szaró nép. Csak az ilyen otthonülő liberálisfélék, mint a Vajda meg a Cziczovszki nem hallják, miről regél a plebsz. Ők csak itt mernek okoskodni, ha ezeket a maszlagokat az említett helyeken adnák elő, pár "veterán" esetében lehet, hogy nem úsznák meg monokli nélkül :).

De most viszont adtál egy ötletet, máris nyitok egy topicot, Nosztalgiázzunk! címmel :).

Mijo

Előzmény: sydbaj (172)
Mijo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 175

Okszi, Zotyicica, beszéljük meg, de én kisszé prűd típuszú vagyokk, ész eszt inkább édeszketteszben folyatnám veled, ha ninc ellenedre ;). Okszi!?

Mijocica

Előzmény: zvajda (174)
zvajda Creative Commons License 2004.03.10 0 0 174
Csak piszkálja a csőrömet,vitázzunk egyet erről a másságról hamár említéd viccesen:o))

Véleményem szerint a meleg házasságok elleni álláspont mögött helytelen vallási kifogások vannak. Létezik egy vallási értelmezése annak, mi a házasság. Ott vannak azonban azok, akik nem vallásosak. A felekezeten kívüli emberek is egybe kelhetnek és ezt házasságnak hívjuk.Régen ez valami irtózatos és eretnek tett volt. Azt akarom, hogy tudomásul vegyük az igazságot. Mi az, ami ebben zavaró. Miért kell emiatt aggódni? Ez nem olyan, mintha mi vennénk el egy meleget. Miért kell azzal fogllakozni, hogy ki kit vesz el? Számomra ez az egyház és az állam szétválasztásának egyik problémája.
Beszéljük meg!Ok?

Előzmény: Mijo (173)
Mijo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 173

Há mer az olyan nőies :))).....

Előzmény: zvajda (171)
sydbaj Creative Commons License 2004.03.10 0 0 172
"""""Tudod, Pistám, ledegradálhatsz te kit/mit akarsz, de én eddigi röpke életem során a legőszintébb gondolatokkal a "zöldségeseknél", a "lerobbant kocsmákban" találkoztam, ami ezeknél nívósabb helyszínekkel és nyakkendős/egyebes glancokkal jár, ott már inkább jellemző a linkeskedés, a hazudozás""""

KEDVES BARÁTOM MIO... FOGALMAD NINCSEN, HOGY EZZEL A PÁR SORRAL MEKKORA IGAZSÁGOT MONDTÁL!!!!
EBBEN BENNE VAN MINDEN,A PROLÉMA OTT VAN HOGY A SZDSZ,(NEOLIBERÁLISOK) ÖSSZEKEVERI A LIBERÁLIS GONDOLKODÁST A SZADOSSÁGGAL AMI ELVSZERÜTLENSÉG.
Én mindig figyelmessen halgattam az emberek beszélgetését lent a piacon az ALBI kis kocsmájában,ott felszinre jön az igazság.Sajnos ezek a túl librizált úrak degradálva érzik magukat az egyszerű emberek között.Fenttartsák magulnak a jogot, hogy ök majd megmondják hogy mi a jó.Az hogy kinek azt titokban tartsák!!!!

zvajda Creative Commons License 2004.03.10 0 0 171
Mé? Mibajod van a birkózással?
Előzmény: Mijo (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!