Keresés

Részletes keresés

vasmacs_ Creative Commons License 2007.03.10 0 0 187
Az kemény... :-)
ferkeindex Creative Commons License 2005.06.24 0 0 185
naja.. most talaltam ra erre a forumra:)
Előzmény: _vadaszg_ (184)
_vadaszg_ Creative Commons License 2005.06.11 0 0 184
jobb későn, mint soha :)
Előzmény: ferkeindex (183)
ferkeindex Creative Commons License 2005.06.11 0 0 183

 

Sziget 2004 fotók: http://www.ferke.hu

 

 

Feetlover Creative Commons License 2004.11.03 0 0 182
A magatok szemében még a gerendait sem látjátok.
kispötty Creative Commons License 2004.11.01 0 0 181
Sziasztok:)
Elgondolkodtam rajta, h érdemes e még ide írnom, hiszen az utolsó hozzászólás elég réginek mondható..aztán eszembe jutott, h ha meg sem próbálom nem sikerülhet..Én is kinn voltam a szigeten, kinn dolgoztam a Pöttyözőben...sőt, a VOLT-on és az Efotton is...

Sok jófej embert ismertem meg, de elkövettem azt a hibát, h nem mindenkivel cseréltem számot, akivel szerettem vna...Ezért kérem  a segítségeteket!
Szóval én a Greenpeace-sek egyik lány tagját keresem..Csak egy képem van róla..Igen, tudom, most azt gondoljátok, h megőrültem és kizárt, h megtaláljam, de egy próbát megér:)))))
A lányt keresem, aki sárga pólóban van a képen, haja enyhén színes...jó lenne újra hülyülni egyet...

http://5lettelen.freeblog.hu/Files/a%20greenpeaces%20lány.bmp

ha vki tud róla vmit írjon a :
kicsitera@freemail.hu címre
előre is köszi:))

 

Váradi Március Creative Commons License 2004.09.28 0 0 180
Októberre ígérték! Ezek szerint hazudtak? Esetleg nem mondtak igazat? Vagy már nem csak a politikusok füllentenek? Vagy az m2 volt a genyó?
stonedrop Creative Commons License 2004.09.24 0 0 179
Ó, b....a meg! Én meg itt várom :))))))
Előzmény: _vadaszg_ (178)
_vadaszg_ Creative Commons License 2004.09.23 0 0 178

hát lecsúsztál róla!

2005-ben lesz a következő!

Előzmény: stonedrop (177)
stonedrop Creative Commons License 2004.09.23 0 0 177
Idén mikor lesz Sziget?
Orkok az aluljáróból Creative Commons License 2004.08.21 0 0 176
Szerintünk is bevállalhatnának egy ilyen kaliberű zenekart, mert ugyan 100 millió Ft rengeteg pénz, egy RHCP vagy Metallica valószínűleg jelentősen felhúzná a fesztivál értékét nemzetközi téren is, nyilván több külföldi hetijegyes jönne. Az más kérdés, hogy ez jó lenne-e nekünk :-) Minket egyébként az Anthrax nem érdekelt, így nem volt nehéz eldönteni, hogy MDB-ra megyünk, de sejtettük, hogy voltak olyanok, akik mindkettőre kíváncsiak lettek volna, és rosszul érinti őket a programok ilyen béna egymásra szervezése. Hát ezek szerint jól sejtettük :-(
Előzmény: pumpika666 (175)
pumpika666 Creative Commons License 2004.08.20 0 0 175
metallica 125 millióért? pet szop boyzz sem ingyér volt+ sugababes sem. szerintem ha 2-3 színpaddal kevesebb lenne, szinte 100000000000000000 % hogy egy metallicska, egy bonjózsi, egy redhátcsili, egy vén helén típusú sztárra lenne elég zsé!!! pl. szerintem hammeréknek így már nem érdemes a nevet adni színpadhoz, hogy a programba, fellépőket illetően nincs beleszólásuk lénárdlacival beszélgettem a hworld standnál pár percet és azt mondta, : 1 azaz egy db fellépőt ajánlhattak!!! ez egy vicc!!! biztos nem a zero-g volt az :-))) ők biztosan éjfélre rakták volna a mydyingbride bulit!!!! szerencsére így is láttam az utolsó két nótát anthrax után, de ez akkor is kibaszás volt!!! eddig még nem volt ilyen élményem a szigeten, mert kevés igazán kedvenc külföldi bandát hívtak meg, de ez most szívszorító volt, gyorsan be is rúgtunk a my dyingbride buli után :-)))
Előzmény: lujza777 (159)
Alhazred Creative Commons License 2004.08.19 0 0 174
ahol lehet, én dobozos sört ittam, ha hideg volt... a csapolt is meleg volt gyakran, meg vizes, meg csak 4 deci, szóval sucks.
Előzmény: Aerin (171)
onagyz Creative Commons License 2004.08.17 0 0 173

Szigetinterjúk (irodalom) - Garaczi, Németh Gábor:

 

http://onagy.zoltan.terasz.hu/index.php?id=1496

 

lujza777 Creative Commons License 2004.08.17 0 0 172
igen a Túró Rudis cuccok megint túl hamar fogytak, erre igazán figyelhetnének - az 5. nap már csak ugrálni tudtam..:-((
Előzmény: Aerin (171)
Aerin Creative Commons License 2004.08.16 0 0 171

 

Hát az idei sziget...ahogy vesszük.

Sztem sem voltak annyian mint szoktak,minden ment a maga rendje módja szerint,szépen begyepesedve,értve ezen pl. a mindig jó Kispált,de hogy ez a 4-5% helyetti 1%os sör mennyire nem volt fair!>(Valahogy úgy érzem két liter sör után nem kéne a lehető legtisztább fejjel,és még csak nem is vidám hangulatban lennem...lehet tévedek.

Mindenesetre több a külföldi mint eddig(ld. hollandok-franciák),megint elfogyott a túró rudis alsógatya és megint eltűnt az orrom elől a cél...a cél mögöttünk van emberek:/Valamikor januárban kezdtem el a "lesz itt még sziget,hajaj,lesz itt még sziget,gyerünk gyerünk..." önnyugtató programot...Aztán most meg jön aug.20. aztán pikpak az ELTE.hm.

 

lujza777 Creative Commons License 2004.08.16 0 0 170
abban igazatok van, hogy igazi ütős név nem volt és akárhogyis, de a Nagyszínpad hozza a látogatókat, a napijegyeseket legalábbis mindenképp. Én hetijegyezem évek óta, így megengedhetem magamnak, hogy az óriás(?) fellépők helyett a WAN2-nál és a Világzeneinél töltsem a legtöbb időt. DE!! szerintem egyáltalán nem baj, hogy van sok nem zenei program. évről-évre egyre jobb dolgok vannak napközben, ami nem feltétlenül koncert. El lehet úgy tölteni 3-4 egész napot, hogy mindent megnézel, kipróbálsz, amit egyébként máskor-máshol nem nagyon tennél (legyen az hastánc, színház, kézművesség stb) és ez nekem nagyon bejön.
Előzmény: Orkok az aluljáróból (163)
Mario Brekt Creative Commons License 2004.08.16 0 0 169
Alhazred Creative Commons License 2004.08.15 0 0 168
mármint az itteni felsorolásból hagytam ki a korogot, valóságban kissé félrészegen, de megnéztem:-))
Előzmény: Alhazred (166)
fairytale Creative Commons License 2004.08.14 0 0 167
Korog túl későn volt, ráadásul másnap munka.... Ettől kivagyok teljesen, mindig ilyen időpontra rakják... Utoljára tán 3 éve sikerült őket látni, szintén valami beteges időben, ott aludtam állva, közben előttem ujpéter randalírozott....
Előzmény: Alhazred (166)
Alhazred Creative Commons License 2004.08.14 0 0 166

hát, jobban belegondolva igazad van.

 

Viszont kihagytam a Korogot.

Mert az jó volt ám.

Előzmény: fairytale (165)
fairytale Creative Commons License 2004.08.13 0 0 165

Na kb. ezt tudnám én is felsorolni elégedettségem tárgyaiként, plusz még 3-4 koncert, oszt ennyi volt!

És ez nekem kevés...

Előzmény: Alhazred (164)
Alhazred Creative Commons License 2004.08.13 0 0 164

én személy szerint elégedett vagyok a felhozatallal. Anthrax, Amorphis, Gathering kiválóak voltak, meg láttam még eztazt, ami tetszett...

 

bár ez a sziget most a szeszről szólt eléggé, nem is épültem még fel...

 

de tény, h karcsú volt ittott a program.

Orkok az aluljáróból Creative Commons License 2004.08.13 0 0 163
Noha minket elsősorban nem a nagyszínpados sztárok érdekeltek, hanem inkább kisebb, underground zenekarok miatt mentünk ki, szerintünk a szervezők legközelebb már nem engedhetik meg maguknak, hogy ilyen silány legyen a felhozatal külföldi húzónevekből. Picit megfáradt a fesztivál, hiába voltak idén a legtöbben, ha jövőre is ilyen gyengére sikerül, elindul a lejtőn. Sok a sallang, felesleges nem-zenei rendezvény, helyszín: ezek lehetnek érdekesek, de ha nincsenek jó koncertek, ezek nem viszik el ömagukban a fesztivált. 4.000 forintért nem csak sok vécét, kolbászárust és hippiartistát várunk, hanem minimum egy igazán jó zenekart, amit érdemes heteken át jóleső izgaommal várni.
lujza777 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 160
nem is volt túl durva általában, de azért a Faithless koncerten a népsűrűség eléggé megugrott... láttátok, hogy a Présház tetején kb. 30-an nézték páholyból? :-))
Előzmény: fairytale (157)
lujza777 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 159
a nagy neveket felejtsd el!! A Metallica 125 millát kért ....
Előzmény: NÉRÓ89 (158)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 158
Talán jövőre több jó zenekart is el tudnak hívni a befolyt 50 milliós nyereségből.
fairytale Creative Commons License 2004.08.13 0 0 157

Volt két nap, mikor idegbajt kaptam a tömegtől, de valahogy most nekem sem tünt olyan zsúfoltnak, mint eddig....

 

Az viszont elgondolkodtató, hogy az eddigi évek koncertjárása után idén mindössze 7 koncert érdekelt. Abból egyet nem láttam, mert nem mentünk ki, olyan szar nap volt, egy pedig elmaradt .... de jött helyette a Komár Laci bácsi! :-))))

 

A hangzás viszont tényleg gáz volt. Főleg a Nagyszinpad technikusai szégyenkezhetnek nagyon.

A fellépőkre meg nem pazarolnék több szót. Ahol egy Pet Shop Boy sztárfellépőnek számít.... ! :-(((((

Előzmény: angel_fire (155)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 156

Na jó, azért nem kell felvágni:D

Előzmény: _vadaszg_ (151)
angel_fire Creative Commons License 2004.08.13 0 0 155

Szerintetek tényleg csúcsot döntött az idei Sziget?

Csak mert szerintem láthatóan kevesebben voltak mint eddig (na jő, "ritkábban"), és ez nem csak az én véleményem...

 

Két dolog jutott az eszembe:

1. ez az egész csak reklámkamu, és jó a szemem

2. vak vagyok, tényleg többen voltak, de ez sajna csak azt bizonyítja, hogy szar programokkal, "régóta" bevált x+1szer meghívott bandákkal és borzalmas hangzással is lehet Magyarországon csúcsot dönteni. (akkor meg minek erőlködjenek legközelebb?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!