Keresés

Részletes keresés

teljesenmindegy75 Creative Commons License 2004.01.11 0 0 2
Bakker, mar egesz delutan lattam, hogy van egy nullazando topic, de nem törödtem vele, majd mostanra erett meg a dolog, erre Te epp beleronditottal a nullamba :)
Előzmény: Törölt nick (0)
teljesenmindegy75 Creative Commons License 2004.01.11 0 0 1
Hello0 :),

Hallottam mar TV-szerelötöl, hogy a Tho nem egy tul nagy durranas. Gondolom, nem veletlen, hogy a legolcsobbak között van. Speciel nekem a Son tv-k kepe nem tetszik, meg ha a legdragabb is a hasonlo kategoriaju keszulekek közt, bar a pontos arakat nem ismerem. Ha uj TV-t vennek, akkor az mondjuk Pan, Phi vagy Gru lenne.

Termeszetesen izles kerdese, mert nagy kulönbsegek szerintem nincsenek es kicsit lutri az egesz. Ha nem vmi noname keszuleket valasztasz, akkor van ra jo eselyed, hogy egy megbizhato es megfelelöen tesztelt markat raksz a szobadba.

Az elektronikaban keves a jo recept, mert a gyartok eleg gyakran valtoztatjak a technologiat es van, hogy az ujabb megoldasok meg nem forrottak ki magukat. Igy van ez az ujonnan fejlesztetett kocsikkal is.

tm75

Előzmény: Dundy (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.11 0 0 0
0 tapasztalatom van vele
Előzmény: Dundy (-)
Dundy Creative Commons License 2004.01.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tud valaki mondani valamit erről a TVről? Megéri a pénzét? A 100Hz-es technológiákkal kapcsolatban több mindent(jót és rosszat egyaránt) hallottam már. Van valakinek tapasztalata ezzel a TVvel kapcsolatban?

http://www.hificomponents.de/dyndata/Versand/features/50023892.html?psm=idealo

Köszi:
Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!