Keresés

Részletes keresés

Gonzalesgeza Creative Commons License 2018.02.25 0 0 32

Sziasztok!Kellenne egy kis segitség az Arénába nem tudom legyözni a szörnyet,mindig ledobb.

Köszönöm a segítséget

 

hakansukur Creative Commons License 2011.07.11 0 0 31

Hello

 

Talán még olvassa valaki a topicot...

Én most játszom vele, 60Í% körül vagyok de kurvára nem szedtem össze a homokot....Ez szívás?

 

kösz

hs

kicsitibi Creative Commons License 2007.01.02 0 0 30
hali mindenki.
ki tudna segiteni?az aréna c.játékrészen nem tudok tuljutni!tudna valaki tanácsot ezügyben?????
ribizlimag Creative Commons License 2004.06.09 0 0 29
Van már második része is? Vagy most készül?
Tényleg nem szerezte meg. Úgy emlékszem, a lány nem emlékezett semmire.
Előzmény: karmatt (28)
karmatt Creative Commons License 2004.06.09 0 0 28
Prince of Perzsia 2 ugye nem ehhez a story-hoz kapcsolódik? Pedig jó lenne.

A végét nem igazán értem. Most akkor a lányt nem szerezte meg, ugye?

Please help!

Type-R Creative Commons License 2004.02.24 0 0 27
és lássanak csodát!!!!!
tájper saves tha day:)
és tök jó volt a vége is a sztorinak!
várom a következő részt a kijavított kamerával és akkor csillagos ötöst érdemel a progi:)
Type-R Creative Commons License 2004.02.23 0 0 26
na átvittem ezt a hülye türközős bulit.
van új hájper kard is, minden szép és minden jó:)
most ott bénázok ahol kell sokat nemsokkal utána ugrálni fel a vártornyokon.
hát harmadik után kikapcsoltam a billentyűzetet féltettem, mert a kamerától megőrülök, a levgégén bele a mélybe... persze tőr nicnsen, no replay, kezdhetem előlröl:)
Type-R Creative Commons License 2004.02.14 0 0 25
basszus az a legdurvább a dolgoban, hogy imádom a kalandjátékokat és sokkal keményebb feladatokat is könnyedén és gyorsan átlátom.
tudom hogy tök paraszt egyszerű a dolgo jelen esetben meg már észrevettem régebben is a lenyomatokat és a megcserélés is a fejemben van és frankón kifogott rajtam:DDDDDDDDD
úgyhogy kikapcsoltam aztán friss aggyal megpróbálom megint. akkor valszeg menni fog már, ha meg megint megszivat, akkor valami elromlott bennem:)))
Előzmény: DN3 (22)
DN3 Creative Commons License 2004.02.14 0 0 24
Bocs a dupláért.
Előzmény: DN3 (23)
DN3 Creative Commons License 2004.02.14 0 0 23
Már pontosan nem emlékszem mit hova kell állítani, de általában a padlón lehet látni a tükör talpának a lenyomatát, ahol a "jó hely" van. Ez sem biztos, de mintha két tükröt meg kéne cserélni azon a részen, ahol a fénysugár bemegy a falba. Mindenesetre nem egy ördöngősség, kicsit sakkozol vele és összejön. Cserébe kapsz egy igen hatásos kardot, amire szükséged is lesz, mert a rövid "csudatőröd" nincs már meg ennél a résznél. (ha jól emlékszem)
Sajnos már mással játszom, ezért kicsit összemosódnak a részek, úgyhogy elnézést ha félrevezetnélek.
Előzmény: Type-R (21)
DN3 Creative Commons License 2004.02.14 0 0 22
Már pontosan nem emlékszem mit hova kell állítani, de általában a padlón lehet látni a tükör talpának a lenyomatát, ahol a "jó hely" van. Ez sem biztos, de mintha két tükröt meg kéne cserélni azon a részen, ahol a fénysugár bemegy a falba. Mindenesetre nem egy ördöngősség, kicsit sakkozol vele és összejön. Cserébe kapsz egy igen hatásos kardot, amire szükséged is lesz, mert a rövid "csudatőröd" nincs már meg ennél a résznél. (ha jól emlékszem)
Sajnos már mással játszom, ezért kicsit összemosódnak a részek, úgyhogy elnézést ha félrevezetnélek.
Előzmény: Type-R (21)
Type-R Creative Commons License 2004.02.14 0 0 21
nah
túljutottam azon az idegesítő rámpás/köteles/falraugrálós bulin, és a még idegesítőbb forgóliftbencsatázok dolgon is.
hát esküszöm nekem a csaták a legnehezebbek hála a beakadó kamerának, arról nem is beszélve hogy bizonyos szitukban a földről sem lehet már felkelni, négyen csapnak folyamatosan, lehet restartolni:)
a forgó liftben felfelé különösen gáz volt, mikor a farrah mellett kellett csápolni és a kamera szépen beállt a zöld paraván mögé, belőlem meg a 4 ellenből semmi sem látszott. király, egy napig nem játszottam vele, annyira ideg lettem ezen, már rájöttem hogy ilyenkor a legjobb a kikapcs aztán bekapcs egy nap múlva, így legkönnyebb megcsinálni.

most ott vagyok elakadva hogy a farrah eltűnt és nincs meg a kardom és abban a teremben vagyok amibek a túloldalában a fénycsóvát abba a kis falba kell irányítani.
egyenlőre teljesen elakadtam benne hogyan kell a fényeket a végén beállítani, valami ötlet?
majd este újra megpróbálom:)

ribizlimag Creative Commons License 2004.02.04 0 0 20
Én még csak kb 24%-nál járok, de már párszor eléggé felidegesítettem magam. A játék nagyon tetszik, de az irányítás szörnyű, a kamera miatt.
Type-R Creative Commons License 2004.02.03 0 0 19
nabazzeg, ennél a résznél voltam idegbeteg igazán....
nem mert nem tudom mit kell csinálni, hanem annyira szar a visszaugrás hogy az őrület..
ráadásul kurvára nem mindegy hogy melyik irányt nyomod az ugráshoz ugyanis az változik hogy a kapcsolóra ugrasz vagy a rámpalenyitőra.
na ebből a szempontból iszonyatosan van megcsinálnva a kameramozgatáshoz adaptiv alkalmazkodó mozgásrendszer irányítás...
Előzmény: sixty (17)
DN3 Creative Commons License 2004.02.03 0 0 18
Pedig jól gondolod. Ha rendesen elkapod a ritmust visszaugrassz rá. Először a szembenlevőre kell, ettől lenyílik egy rampa, vagy mi. Utána a baloldali, és tovább az ajtóhoz egyből, mert visszazáródik. Ja, én mindig lecsúsztam a kötél aljára, úgy lengtem, lehet hogy fontos.
Előzmény: sixty (17)
sixty Creative Commons License 2004.02.01 0 0 17
Üdv!

Én is elakadtam. Azt hiszem 66%-nál lehet. Kijöttem a barlangokból, legyaktam egy pár ellent, és most át kéne lengenem két kapcsolóhoz kötélen. Én úgy sejtem, hogy a kötélről elugorva megnyomom a kapcsolót és egyből visszaugrok rá, de a kötél még nem leng vissza és lezuhanok a tüskékbe.
Tudna valki segíteni.
Előre is köszi.

60

Leslee Creative Commons License 2004.01.22 0 0 16
Koszi, igy sikerult vegigvinnem a jatekot. A vege maradjon mindenki szamara meglepetes!
Előzmény: Credo_ (15)
Credo_ Creative Commons License 2004.01.21 0 0 15
Leslee: Nekem is kis fejtorest okozott, hang mindenkepp kell hozza, lassan menj az ajtok elott es hallgatozz, ahol vizcsobogast hallasz, mindig ott menj be. Egy ido utan elered es megkapod a csajt, persze a torteneseket csak sejtetik, nem mutatjak. :)))
Előzmény: Leslee (14)
Leslee Creative Commons License 2004.01.21 0 0 14
Hello!
Szeretnem a segitsegeteket kerni, mert elakadtam a jatekban. 83%-nal vagyok egy olyan resznel, ahol korbe/korbe kell menni, es van asszem 8 ajto. Ha bemegyek valamelyikbe, mindig ayon az ajton jutok ki, ahonnet indultam. Aki tudja a megoldast, annak koszi!
Liquid_FX Creative Commons License 2004.01.20 0 0 13
A dolog a jelek szerint a következőképpen néz ki: az összes platformon benne van a PoP első pálya 3D remake, PS2-n és GC-n full PoP1 (33 %nál kell betörni egy falat), Xboxon full PoP1 (végigjátszás után) ÉS full PoP2 (a 33%-os helynél). PoP 3D nincs sehol.
Előzmény: Credo_ (12)
Credo_ Creative Commons License 2004.01.20 0 0 12
békörmen: Hmm, en ugy hallottam, hogy megy MX440-el jol, en mindenesetre TI4200-zal nyomtam le par perccel ezelott.

Kurva jo game szerintem is, nem is szamitottam ilyen jora, a kamerakezeles es mozgatas persze itt sem az igazi, de ezt mar megszokhattuk minden modern akciojateknal sajnos, PC-n eger eseten, konzolon analog kar eseten. Valahogy ezeken a teruleteken a Tomb Raider 5 ota nem lattam igazan jol iranyithato es jo kameras anyagot, es igen, a Tomb Raider 6 is el lett baszva ezeken a teruleteken. :( Sz'al szokni kell, de azert par palya utan mar emesztheto.

Egy kerdes (ezert is neztem be ide), a Prince of Persia regi eredeti verziojabol PC-n tenyleg csak az elso palya van meg (ugy-ahogy, mert peldaul a palya vegerol az ellenfel is hianyzik)? Tudniillik egy cheat-tel (uj jatek kezdeskor a balkonon X nyomvatartasa mellett be kell adni a: Space, Bal Egergomb, E, C, E, Space, Bal Egergomb, C kombot) elocsalogathato az eredeti jatek. Direkt a PC verziohoz nem talaltam FAQ-ot, de a PS2, X es GC FAQ szerint az egesz eredeti jatek ujrajatszhato igy 3D valtozatban (X-en, ha minden igaz a PoP 2 es a Pop 3D is), ugyanakkor PC-n en az elso palya utan egy zart terembe kerultem rengeteg sorosuveg es a keszitok fotoja koze, ahonnan ugy tunik nincs kiut. :( Olyba tunik szivatjak a PC-seket.

Előzmény: békörmen (3)
Type-R Creative Commons License 2004.01.18 0 0 11
hali
én ha minden jól megy holnap már elkezdem püfölni, már felraktam, csak nincsen időm rá, meló van, de holnap szünetet is akarok tartani:)
Gef3Ti500 64DDR van kíváncsi vagyok mit fog kisütni 1024-ben. régi ez a kártya de meglehetősen jól teljesít a mai napig a játékok 80%-ban ebben a felbontásban.
ertettem Creative Commons License 2004.01.15 0 0 10
Billentyűzet + egér. A mozgás irányát a te nézőpontod határozza meg mindig. ELég fura igaz.
Előzmény: cavinton (9)
cavinton Creative Commons License 2004.01.14 0 0 9
Billentyuzettel hasznalod?
Előzmény: ertettem (8)
ertettem Creative Commons License 2004.01.14 0 0 8
Azért nem jó a GEF4MX mert nem tudja a DX8at. Nekem a R9000es szutykomon prímán fut. Gyönyörű játék szvsz. 33% körül tartok, valami hosszú csatán kellene átküzdenem magam. Kár hogy 2 hete nem volt időm játszani. A kamerakezelés kicsit fura de mexokható néhány szívás után.
cavinton Creative Commons License 2004.01.13 0 0 7
MSI GForce4 Ti4200 128MB RAM
Előzmény: békörmen (6)
békörmen Creative Commons License 2004.01.13 0 0 6
nálam Pro. vga kártyád milyen? és a driver?
Előzmény: cavinton (4)
HZX Creative Commons License 2004.01.12 0 0 5
Gondolom azért, mert az MX440 valójában egy turbósított GeForce2, amiben nincsennek meg a megfelelő shader-ek, amik a PoP futtatásához kellenek. Én csak beraktam a konzolba, és 15 sec múlva már játszottam is vele :)
Előzmény: békörmen (3)
cavinton Creative Commons License 2004.01.12 0 0 4
Nalam XP home van. Megy szepen.
Előzmény: békörmen (3)
békörmen Creative Commons License 2004.01.12 0 0 3
játszottam volna, de XP alatt kiirta telepités után, hogy az MX440-nel nem tud ilyen meg olyan funkciókat használni, vagy valami ilyesmi, meg hogy gondok lehetnek.
lettek is , kék képernyő (XP alatt!!!) sok szöveggel, aztán uninstall és rendszervisszaállitás.

más nem járt igy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!