Keresés

Részletes keresés

Zsolti670603 Creative Commons License 2018.06.07 0 0 9

Sziasztok, remélem nem lesz nagy bűn a kérdésem!

Nem Fiesta, hanem Fusion, ami majdnem ua....:D Nem régen vettük, 1,6 benzin. Milyen olajat ajánlotok bele? Mennyire azonos a Fiesta-val?  

cwlove Creative Commons License 2008.03.05 0 0 8
kep1kep2

Új Fiesta háttérképek a CarWallpapers.hu-n.
LUCzI FERencz Creative Commons License 2007.01.13 0 0 7
Sziasztok!

Mivel nagyon úgy nész ki, hogy napokon belül megfiestásodom (egy 2004-es TDCi lesz az áldozat) kérdéseim lennének.
Állítólag, kinti szervizkönyv szerint is 43 ezer van benne, Némethonból került be, az állapota alapján nagyjából hihető a futott km. (Bár még meg fogom nézetni egy másik autókereskedésben dolgozó haverommal, akinek a kereskedők trükkjei a kisujjában vannak.)
Manuális klíma, kp. zár, 4 légzsák és ABS van benne.

Mivel szent elhatározásom, hogy az autó soha nem fog látni márkaszervizt, ezért kérdéseim lennének:

-Milyen olajcsere periódusokkal számoljak?
-Milyen olajat illik ezekbe a common rail motorokba használni?

A jelenleg még meglevő öreg Citroen ZX TD-mbe nagyon jó eredménnyel, megelégedésemre használtam a BP Vanellus C6 olaját, ami a kifejlesztése idejéna világ legjobb dízel motorolaja volt, és most sem rossz, csak nálunk nem ismerik annyira.
-Ez vajon jó lesz bele?

-Ha a km állást valósnak fogadom el, és feltételezem, hogy a kinti preciz német tulaj pontosan betartotta az olajcsere periódusokat, akkor kb. mennyi km-em lehet a következő olajcseréig? (A gatyát is le kell tolnom a megvásárlásához, ezért min. 2 hónapig el kéne húznom minden nagyobb költséget.)

-Milyen rendszeresen cserélendő dolgok vannak még benne az olaj és levegőszűrőn kívül?

-A műszerfalon, vagy valamilyen kijelzőn "ordít-e" a szervizperiódusok miatt?

-Ha igen, ki lehet-e kapcsolni szerviz nélkül?

-Mi az, amit tényleg érdemes valamely szerviznél megcsináltatni, és mi az, amit hanyagolni lehet?
Eddig csak öreg autóim voltak, 150-200 ezerrel, amikor már az ilyen "kötelező" szervizekről nem esett szó, mindig ami gond volt, azt csináltattam.

-Mire kell még odafigyelnem?

-Van-e valakinek hasonló évjáratú és kiépítettségűről felhasználói kézikönyve, esetleg másolásra, vagy eleve elektronikus formában?

ifer Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6

Sziasztok!

 

Segitségeteket kérném fiesta ügyben

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=344098&command=ugras&screenwidth=1024

 

Ezt néztem ki megvételre!

Info kellene fogyasztásrol ?

Hibákról?

Fentartási költség?

Mire figyeljek megvételkor?

 

Elörre is köszi.

lazaego Creative Commons License 2005.08.10 0 0 5
sziasztok, tudna valaki küldeni nekem Fiestát? az első albumukat szeretném hallgatni.
pmj Creative Commons License 2005.08.09 0 0 4

Helló,

találtam fincsi kartámaszt a vashoz, www.armster.info . Csak ajánlani tudom!

viktorwrzz Creative Commons License 2005.06.12 0 0 3
Helló!

Ezen az oldalon van egy angolnyelvű leírás a letöltések között és egy a fórumban. Remélem ez segít vmit.

http://fiestaford.uw.hu
Előzmény: Fiestagirl (2)
Fiestagirl Creative Commons License 2005.02.01 0 0 2
Helloka
Tudom hogy nem ide tartozik, de tudna valaki segíteni.
81-es 1.1 fiestám van .Érdekelne minden a motorról (rajz) ,tunning leírások
karburátor (rajz) . Miyen oldalakon találok ilyet.Előre is köszike
tere Creative Commons License 2004.01.01 0 0 1
0
Fiesta = f0s
0
L00ser
:DDDDD
ANTITÁNIUM Creative Commons License 2003.12.24 0 0 0
PERSZE HA TETSZIK,UTÁNNA MEGVENNÉM AZ EREDETIT IS...
ANTITÁNIUM Creative Commons License 2003.12.24 0 0 topiknyitó
HONNAN LEHET LETÖLTENI AZ EDDIG MEGJELENT CD-KET?
KÖSZIKE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!