Keresés

Részletes keresés

szuri kata Creative Commons License 2023.12.02 0 0 296

azt a robbantó kicsit meg nagyot

nagy nehezen beizzítottam a rendszert, de az van amitől tartottam, az usbés vezetékes controllert nem ismeri 

föl a smart monitor, érdekes , hogy az ugyancsak usbés vezetékes egeret és billentyűzetet azt igen.

azért kell kihangsúlyozni , hogy vezetékes, mert van usbés vevős vezetéknélküli controller is , ami nem blútusz,

de szerintem ide az sem jó, ide bluetoothos kell.

  ez a cuccos kellene ez jó mindenhez, házhoz szállítva 7000 forint

a kibaszott kioszkosnál meg 15 000 forint, azta harácsoló kurvahéccenxségit a fajtájának

Előzmény: szuri kata (295)
szuri kata Creative Commons License 2023.12.02 0 0 295

igazából, egy smart monitorhoz kellene a blútuszos controller.

a monitoron van bluetooth, és usb is, amelyen műköszik a gémer vezetékes egér és a billentyűzet is .

most azt kéne kiderítenem , hogy a vezetékes controller is jó -e hozzá?

mert vannak olyan usbés perifériák , amelyek pld. smart tévével nem műkösznek együtt.

az a baj, egy kicsit körülményes kipróbálni mert bontanom kell cuccosokat..

Előzmény: szuri kata (294)
szuri kata Creative Commons License 2023.12.02 0 0 294

  ilyen vezetékes genesist, régebben ezer forintért tudtam venni leárazásban

pécével működik 

 ilyen  vezetékes esperanzát tudtam most venni 2500-ért az egyik markecóban

                                                                                                                       a másik gépemhez jó lesz

 

ennek a blútuszos változata kellett volna , de az a kurvinyek boltban nem volt 

neten van kb. 8000-ért.

 

a tököm tele van, hogy ha már árul vezetékest, akkor miért nem árul blútuszosat is

Előzmény: szuri kata (293)
szuri kata Creative Commons License 2023.12.02 0 0 293

kurvinyek ország , hogy itt mindent olyan kurva nehéz beszerezni

bluetoothos controllert akartam venni nincs bazmeg, médijában sincs , rákérdeztem.

vezetékes van, de az van nekem is , blútuszos meg nincs, baxxa meg!

vagyis lett volna, ilyen plázai kioszkosnál volt , jó mindenhez android, pc, smart tv, stb. de 15 ezer forint

   sajnáltam annyit adni érte , pláne , hogy alig használnám

neten néztem 6 ezerért láttam+ posta költség 2000 , nyolcból meglenne , de én jobban szeretem a személyes 

vásárlást.

XNC Creative Commons License 2023.05.26 0 0 292

Különben milyen márkájú USB-illesztőt ajánlotok?

XNC Creative Commons License 2023.05.14 0 0 291

Egyszerű fájlátvitel.

Előzmény: kisbetu (290)
kisbetu Creative Commons License 2023.05.13 0 0 290

" ez a BT dolog"

Melyik?

Előzmény: XNC (288)
XNC Creative Commons License 2023.05.12 0 1 289

Ennyire ne tolongjatok!  :D

 

Amúgy az illesztő volt hibás.

Előzmény: XNC (288)
XNC Creative Commons License 2023.05.10 0 0 288

Kicsit felhozom a témát.

Nektek ez a BT dolog jól működik??

Mert én elég sokat szenvedek vele.

Már erősen arra gyanakszom, hogy a BT-illesztőm a hibás....

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 287

Sziasztok, meg tudja mondani valaki, hogy Windows 7 alatt hogyan lehet csatlakoztatni és bontani a bluetooth eszközöket?

 

Minden más általam ismert rendszerben (különböző buta és okos telefonok, régebbi windows-ok, Mac-OS) úgy van, hogy lehet párosítani eszközöket, ez olyan, mint amikor két embert bemutatunk egymásnak. Meg lehet nézni, hogy milyen eszközöket párosítottunk már, és külön funkcióval lehet kérni, hogy a kiválasztott (korábban már párosított) eszköz kapcsolódjon, vagy ha már kapcsolódva van, leválasztódjon.

 

A windows 7 alatt egyszerűen nem találom a connect-disconnect funkciókat, sőt valójában a párosított eszközökre sem könnyen találok rá, nincs például my bluetooth places. Ha valamit nagy nehezen sikerült kapcsolnom a win7-hez, azt egyszerűen nem hajlandó elengedni, csak ha a párosítást is törlöm, és ha a windows bekapcsolásakor nem sikerült kapcsolódnia a régebben párosított eszköznek, akkor nincs rá gomb, hogy na most próbáld meg.

 

Hol keressem a megoldást?

Andrew77 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 286
Sziasztok!

Ezek a bluetoothok piszok dögök. Vettem egy headsetet 1.valamennyi a2dp és nem látja a 2.0-ás+EDR laptopomban lévő modul. A kérdésem az lenne, hol kaphatok olyan bluetooth modult a laptopomba, ami látja a fülest? Ezeknek a blluetooth modulok ugyanolyan csatlakozóval vannak ellátva? Nekem egy Acer Travelmat 6292-es laptopom van, abba kéne ugye.
Van valakinek tapasztalata laptopban bluetooth cserével?
Andrew77 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 285
Sziasztok!

Ezek a bluetoothok piszok dögök. Vettem egy headsetet 1.valamennyi a2dp és nem látja a 2.0-ás+EDR laptopomban lévő modul. A kérdésem az lenne, hol kaphatok olyan bluetooth modult a laptopomba, ami látja a fülest? Ezeknek a blluetooth modulok ugyanolyan csatlakozóval vannak ellátva? Nekem egy Acer Travelmat 6292-es laptopom van, abba kéne ugye.
Van valakinek tapasztalata laptopban bluetooth cserével?
Carcass Creative Commons License 2008.12.21 0 0 284

Asus Notebook..., nemrég vásároltuk, nem tudom benne elindítani a Bluetooth-t, van valami tippetek hogyan tehetem ezt meg, vagy hol keressem? Telefonon hiába indítom el, nem talál semmit, a gépen szintén el kellene valamit indítani?

 

(Op: WinVista)

 

Thx

scratch Creative Commons License 2008.10.06 0 0 283

Ez az a tipus, amivel sz*pás lesz. :) Sok szerencsét! :)

(Gyorsan add el a Vaterán, és vegyél valami márkásat, SMC, D-Link, MSI, stb...)

Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.03 0 0 282
Igazából nem nagyon értem mire gondolsz:)
Előzmény: locsemege (281)
locsemege Creative Commons License 2008.10.03 0 0 281
Végigbogarásznám a menüket, beállításokat. Nekem még nem volt kékfogam, itt a fizikai réteg fölött IP van? Ha igen, annak rendben vannak a beállításai?
Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.02 0 0 280
Ja és egy kép hátha segít valamit.
Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.02 0 0 279
Igazából hibaüzenet nem jött fel, csak annyi hogy ha rámegyek középen a pöttyre akkor ugye elkezd keresni viszont semmit nem talál... (Bevan kapcsolva a bluetooth a telefonomon és látható.)
Előzmény: locsemege (278)
locsemege Creative Commons License 2008.10.02 0 0 278
Ennyi információból? Várj, fejlesztem már a távolbalátó képességemet... Mégis, mi a hibaüzenet, mit tettél azért, hogy a hiba elháruljon, pontosan mi a jelenség?
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.02 0 0 277
Hali!
Ma vettem egy USB Bluetooth-ot és feltelepítettem a CD-t hozzá és nem akar működni! Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?
Üdv!
Epikurosz Creative Commons License 2007.11.03 0 0 276
http://www.airlive.com/products/menu_bluetooth.shtml
Itt tényleg minden van.
csaba75 Creative Commons License 2007.10.10 0 0 275

Na ja de melyik a visszafele út???!! :)

Köszi

De ezzél mélg sajnos nem jutottam előre nem látják egymást :(

Előzmény: scratch (274)
scratch Creative Commons License 2007.10.04 0 0 274
Visszafelé pedig kompatibilis!
Előzmény: csaba75 (273)
csaba75 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 273

Sziasztok

 

lehet, hogy most hülyeséget kérdezek

Lehet V2.0 Bluet.. lebutítani V1. valamire?

A kocsimban van gyári de nem látja a telcsimet

 

Előre is köszönöm

Csaba

 

kokinkínai Creative Commons License 2007.09.27 0 0 272
Szaud-Arábiában vallásjogi döntésben tiltották be a Bluetooth használatát: http://www.adnkronos.com/AKI/English/Religion/?id=1.0.1355799787
M.Feco Creative Commons License 2007.08.23 0 0 271
SZiasztok

Nekem az a problémám hogy amit eddig használtam Bluesoleil-t az most egyszerűen nem működik a gépen.Hiába szedem le rakom fel újra semmire nem reagál.Ráadásul a gépemen van 5db USB és egyik sem ismeri fel a Bluetooth-t.Azelőtt minden rendben működött vele most meg se kép se hang.
Ha valakinek volt már hasonló problémája és talált rá megoldást az kérném ossza már meg velem is.
Előre is köszönöm.

Üdv Fecó
NagyOkos Creative Commons License 2007.07.16 0 0 270
Sziasztok! iPaq topicban már kérdeztem, de senki sem válaszolt. Hátha itt:
1940-eshez szeretnék csatlakoztatni bluetooth headsetet, de nem megy, aszongya hogy az eszköz nem ajánl ki használható szolgáltatást. Ez vajh miért van? Nem készült audio protokoll hozzá? Van-e esetleg valami segédszoft ami ezt megoldja (mint pl pc-hez a bluesoleil)?
Előre is köszi.
nanoja Creative Commons License 2007.06.26 0 0 269
Üdv mindenkinek!
Én is beleszédültem egy hasonló balasetbe!
Nagy pofátlanul esetleg kérhetnék egy linket hozzá?
PLS!
Thx: nanoja
Előzmény: kardhal01 (252)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.23 0 0 268
Toshiba a kukába, 4 napom ment el vele......
Bluesoleil 4 perc alatt kapcsolódtam.
Előzmény: itakdalse (263)
lokni Creative Commons License 2007.06.21 0 0 267
Több mobillal is próbálkoztunk, aztán rájöttünk és sikerült átmásolni egy zenét a gépről, de azóta minden próbálkozásra azt írja ki, hogy mivel illegális a szoftver, korlátozva van a forgalom, és kezdjem újra (???), úgyhogy nem tudom, mit csináljak.... esetleg telepítsem újra?
Előzmény: aulac (266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!