Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2003.12.26 0 0 12
Kedves tőled, de a maradék huszat, akit nem is ismersz, mégsem vihetem magammal. (És garantálom, hogy katasztrofálisak együtt.) :-)
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.26 0 0 11
Csokis: A mi szilveszteri bulink meg mindig sok-sok szeretettel var Titeket:)))))

(a lakas romosnak romos ugyhogy a feeling szuper lesz:))))

Előzmény: Csokis (10)
Csokis Creative Commons License 2003.12.22 0 0 10
Egyre inkább úgy tűnik, el kell kezdeni valami más pogromot keresni, mert senki nem akar várurat játszani. :-(
Csokis Creative Commons License 2003.12.21 0 0 9
Ebből a kulcsosház dolgoból éreztük magunkat kiöregedettnek idén. Valahogy már kell a zuhany, meg az előre befűtött szoba, úgy éreztük. Pedig Snowman tavaly olyan malacot sütött nekünk kemencében...
De ha nem jön össze a 80 ember, nem tudiom, mi lesz idén.
Előzmény: jani-vv3 (8)
jani-vv3 Creative Commons License 2003.12.21 0 0 8
Mi (mint már 5 éve minden szilveszterkor) kb. 40-en megyünk három napra bulizni. Idén Mátramindszenten, egy kulcsosházban leszünk. Király!
Csokis Creative Commons License 2003.12.21 0 0 7
Persze, értem, ezért társaságoknak ajánlott ez a Szilveszter. (Mondjuk nekem hajnali háromkor oly' mindegy, hány fős az a szoba, addig meg úgysem alszom, sőt ott sem vagyok. :-) )
Előzmény: TOPMAN (6)
TOPMAN Creative Commons License 2003.12.21 0 0 6
Gáz a minimum 8 ágyas szoba, nekem maximum 2 ágyas kellene.
Csokis Creative Commons License 2003.12.21 0 0 3
Az nem lehet, hogy mindenki előre eldöntötte, hol szilveszterezik! Tényleg nem akar senki várazni?
Shiro Creative Commons License 2003.12.19 0 0 2
December 12-től január 1-ig tényleg nem drága ennyiért ;o))))))))))))))))))))))))))))))

S.

Előzmény: aknot (-)
bakibaby Creative Commons License 2003.12.19 0 0 1
Nem nulla onmagadat lenullazni...

bb

aknot Creative Commons License 2003.12.19 0 0 0
aknot Creative Commons License 2003.12.19 0 0 topiknyitó
Messze kinn a Galaxis Nyugati Spirálkarjának soha fel nem térképezett, isten háta mögötti zugában található egy sehol sem jegyzett sárga
nap. Durván Kilencvenmillió mérföldre tőle kering egy tökéletesen jelentéktelen, kékeszöld bolygócska, melynek majomtól eredő civilizációja
oly döbbenetesen primitív, hogy a kvarcórát még mindig pompás dolognak tartja.
Ezen a bolygón van 1 gyönyörű h1ség, Vértesnek hívják. Ebben a h1ségben van 1 település, Várgeszetesnek hívják. E fölött a roppant hangulatos település fölött, a gyönyörű hegység közepén, erdôkkel övezve áll 1 vár.
Egy szerdai napon, több mint kétezer évvel azután, hogy valakit felszögeztek a fára, mert azt mondta, milyen remek is lenne, ha az emberek a változatosság kedvéért kedvesek volnának egymáshoz, e roppant primitív civilizáció idôszámítása szerint véget ér a 2003. évük, s valamilyen rejtelmes oknál fogva ezen szénalapú létforma jellegtelen képviselôi ezt a minden logikai alapot nélkülözô pillanatot idétlen hancúrozással ünneplik, s néhányan ezen majomemberek közül úgy gondolják, pompás dolog ezt a helyet és ezt a napot közös nevezôre hozni!

De! (és innen szakítanék Doug bácsi stílusával)

Ebben az évben nem gyűlt össze annyi ember, hogy a várat érdemes legyen beüzemelni, ezért felvetnénk a kérdést, kit érdekel még a dolog!?

A részletek:
HELYSZÍN
IDÔPONT: 2003.12.12.12:00-2004.01.01.12:00
ÁR: 10K Ft/fô - amiben benne foglaltatik:
- szállás 8-35 ágyas szobákban
- vacsora 3 féle sülttel, üdítôvel, borral
- éjfélkor fél üveg pezsgô és virsli
- 18 órától élôzene
az étterem mellett borozó müxik
(mielôtt drágának ítélnéd, számolj utána, mennyit költenél, ha budapesten maradnál akár egy házibuliban!)
Max 120-an férnek el, de minimum 80 jelentkezô kell, hogy elinduljon a buli.
A szobák mérete miatt érdemes társaságoknak jelentkezni.

Közelebbit így lehet megtudni, vagy kérdezz és Csokis vagy én válaszolunk (ha tudunk).

Elôre, hogy a jelentkezôk száma ne legyen...

0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!