Keresés

Részletes keresés

stuncenpudli Creative Commons License 2010.02.12 0 0 6
A mashuppokat nagyon szeretem!
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 5
az mash-up ha két különböző előadó van összemixelve, a bootleg meg elsősroban a nem hivatalosan készült és kiadott koncertfelvételekre értendő...
melita Creative Commons License 2009.06.26 0 0 4
Nekem már kezd elegem lenni abból, hogy régi jól ismert fogalmakat kisajátítanak maguknak a fantáziatlan ifjú "titánok" akik még nevet sem tudnak önállóan kitalálni a "stílusukhoz". Legutóbb az R'n'B-vel jártam meg. Rányomultam valami nyávogos ócska albumra, mert valami igazi rythm and bluest vártam. No hát annak semmi köze nem volt a blues-hoz, de még a rythm-hez sem.
wretzky Creative Commons License 2008.01.26 0 0 3
Szevasz! Itt van két link, ahonnan le tudsz tölteni mash upokat és bootlegeket: Bootie SFbest of bootie 2005
Előzmény: trancelot (-)
hanglemezbarát Creative Commons License 2007.04.29 0 0 2

Egy kicsikét én is foglalkozom a bootlegekről a nemrégiben indult oldalamon...

 

http://www.hanglemezbarat.extra.hu/hanglemezek.html

 

Üdv.

keylock1 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 1
Egy-két érdekes bootleg

Prodigy vs Enya

nirvana vs destiny's child

Eminem vs Lou Bega

A bootleg szót több jelentésben is használják a zenei világban. Egyik szerint nyers, illegális koncertfelvétel, másik jelentése szerint illegális mix, amely két szám keveréséből születik úgy, hogy az egyik szám instrumentális verzióját ötvözik a másik capella változatával.
yamerhogy Creative Commons License 2003.12.30 0 0 0
ha jol tudom a bootleg a kalozfelvetelekre utal, nem az ilyen X vs Y-ra
Előzmény: trancelot (-)
trancelot Creative Commons License 2003.12.15 0 0 topiknyitó
Hali!

Olyan zenéket keresek amikor 2 zenét összevágnak és egyként kiadják őket. Ha jól tudom bootlegnek hívják őket de van amikor csak a két előadó között áll a Vs. és a két számcímet is összevagdossák egynek.
Ha valaki tud ilyen helyet ahonnan ilyen zenéket lehet letölteni lécci jelezze:)
Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!