Keresés

Részletes keresés

troglodita Creative Commons License 2015.09.24 0 0 142

megírta a zindex is: gecifelhőben élünk

Előzmény: PeTo82 (141)
PeTo82 Creative Commons License 2015.09.12 0 0 141

Fiúk!!! A szar izű geci olyan mint a mosdatlan férfi! Visszataszító!

 

Ezeket tartsátok be és akkor a lányok meg fogják szeretni, mert aki odafigyel a táplálkozásra annak kifejezetten finom a gecije! Én ezen pasikét imádom és mindig lenyelem, mert nagyon finom is tud lenni! De kurva szar is, és ha ilyennel futok össze, utánna már a pasit se kívánom!

 

http://perverzvagyok.blogspot.hu/2015/08/legyen-finom-gecid.html

 

Petra

cucu Creative Commons License 2005.05.06 0 0 140
Meglehet...
Előzmény: tündértakony (139)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.06 0 0 139
csakúgy mint a fosás tt
Előzmény: cucu (138)
cucu Creative Commons License 2005.05.06 0 0 138
A hányás olyan, mint egy háború... Utána mindig a fellendülés következik. Rendbe jön az egész szervezet... méregtelenítődik...
Előzmény: árny (137)
árny Creative Commons License 2005.05.06 0 0 137

én se mentem tovább, csak nekem gyenge a szervezetem.. viszont kurva nagy mázli volt, hogy nem tudtam kajálni, mert így az esti hányásban nem úszkáltak értékes darabok..

Előzmény: tündértakony (133)
árny Creative Commons License 2005.05.06 0 0 136
az a baj, hogy részegen baltáztam, ami serkenti a vérkeringést, tehát meggyorsítja a berúgást..
Előzmény: cucu (134)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.05 0 0 135
Mi mindég paprikáskrumplit csinálunk, az hama megvan. Nopersze nem lenne a nevem takony, ha nem én pucolnám meg a krumplit az elején, aztán pedig szarnék az egészbe bele, csak ennem köll. ez egy elég hülye nyelvtani szerkezet a magyarban, azt hiszem. tt
cucu Creative Commons License 2005.05.05 0 0 134

2 liter minél?

 

Csak az a baj, hogy a marhabográcsgulyás főzési ideje úgy 4 óra. Ez pedig piszok sok idő, ennyi alatt nem nehéz becsípni.

Csak arra kell vigyázni, hogy tüzifa legyen bőven aprítva, hogy ne kelljen pityókásan baltázni.

üdv

Előzmény: tündértakony (133)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.05 0 0 133
hábazmeg, hogy lehet kajálás előtt kiütni magad? ilyet tbbet ne csinálj! ha bográcsozás van, én soha nem megyek tovább 2 liternél, amíg nem ettem! ej-ej

tt
Előzmény: árny (131)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.05 0 0 132
nekem a hideggel sose volt bajom! a hideg az jó. statisztiaki adatok bizonyítják, hogy az emberek sokkal jobban szeretik a fagyhalált, mint a tűzhalált. (sokkal több ellilult ember kiáltotta az antarktiszon, hogy "hej, de jól érzem magam", mint amennyien a középkorban a máglyán tették ugyanezt.)

csak a hónaljszag, parfüm, bűz... KÉRVE KÉRLEK TITEKET EMBEREK ODAKÜNN!!! NE KENJETEK MINDEN SZART MAGATOKRA! A KÖZHIEDELEMMEL ELLENTÉTBEN NEM JÓ? HA KILÓMÉTEREKRŐL ÉREZNI A PARFÜMÖT/DEZODORT/HÓNALJSZAGOT! FÜRÖDJETEK RENDSZAROSAN!

tt
Előzmény: cucu (130)
árny Creative Commons License 2005.05.05 0 0 131
tegnap szabadtéri főzés volt a susnyásban.. én semmire nem emlékszem, mert idő előtt beboroztam.. most undorító füstszagom van, hogy még a csövik is lemenekülnek a buszról..
cucu Creative Commons License 2005.05.04 0 0 130

Már azt hittem meghaltál!

 

Most meg a meleggel van baj? Vagy azzal on-line? Nekem is. Szerintem jobb a hideg. Persze nem a nagy hideg. Minden esetre nem szeretem a nagy meleget. A buszon is egyre jobban bödösebbek az emberek. Úgyhogy igazad van!

Előzmény: tündértakony (129)
tündértakony Creative Commons License 2005.05.04 0 0 129
hátbizony, drágáim, tennap itt volt az első kánikula. éreztem is a villamoson, a flórián felé menet. szerencsére jómunbkásemberszagot csak a megállóba éreztem, a villamoson kellemes negyvenesek bukészőnyege lepte orcámat, nem volt annyira borzasztó, csak ilyen szagoktól mindig nemkívánatos gyerekkori emlékek előtörését indukálják sajnos.

a klubruci viszont egyre szörnyűbb, két hete mostam a polót de már gigabrutál szaga van. lassan nem is érdemes polót váltani edzés után, szagilag értelmetlen.

tt
tündértakony Creative Commons License 2005.04.25 0 0 128
hejj, hol vagytok drága cigánylányok?!?!

tt
tündértakony Creative Commons License 2005.03.17 0 0 127
ÉÉÉN KÉÉREK ELNÉZÉÉÉST!!!

tt
cucu Creative Commons License 2005.01.30 0 0 126

Én meg csak úgy errefelé járogattam, gondoltam benézek. Benéztem.

 

Előzmény: tündértakony (125)
tündértakony Creative Commons License 2005.01.07 0 0 125

Höjj! Sziasztok, szasztok mindenki! Szegasztok! Hát miújság van veletek? Tél van, mi? Vagy már tavasz? Nincs is büdös mostanában, csak a halszagú eső esik egyfolytában. Húdeköltői volt. Asszem ennyit akartram mondani ebben az évben.

 

tt

tündértakony Creative Commons License 2004.07.12 0 0 124

Nem is hülyeség!!! Ha én most óvodás lennék és neteznék akkor aranyba foglalnám a nevemet. Bár így is.

 

tt

Előzmény: cucu (123)
cucu Creative Commons License 2004.07.12 0 0 123
Ez az egész hülyeség.  A kutyás példát is csak viccből mondtam...
manóvilág Creative Commons License 2004.07.12 0 0 122
Hát igen, befuccsol az akció, ha kiszarja és megtartja.
Előzmény: tündértakony (121)
tündértakony Creative Commons License 2004.07.12 0 0 121

Akkor viszont a szomszéd kisfiú seggében kell kihozni. Talán úgy is kivitelezhető, hogy ne tudjon róla. Pölö amikor délutáni alvás van, akkor odalopódzol a vászonágyához és  észrevétlenül földugod a seggébe a legóházat, aztán csak meg kell várni odahaza amíg otthon is elalszik, belopódzol és így. Csak szar ha eközben szarni támad kedve.

 

tt

manóvilág Creative Commons License 2004.07.11 0 0 120
Ez nem lett volna igazán kivitelezhető, mivel a kutyát valszeg nem engedték volna be az oviba...
Előzmény: cucu (119)
cucu Creative Commons License 2004.07.08 0 0 119

Hahó.

Én nem dugtam semmit sehová semmikor senkivel - gyerekkoromban.

Különben is a legó-lopásnak volna más módja mint az ember seggében kihozni.

 

(Pl.: vinném magammal a kutyámat és az ő seggében hoznám ki....)

tündértakony Creative Commons License 2004.07.02 0 0 118

Jaa, Hemorid, szörnyű, mintha pirospaprikával kenegetném az ánuszgyűrűmet, szadista állatok találták ki. Nem lehet hogy a bátyám az ismerősöd? :)

 

Milyen szarszagú lehetet a legóvára a gyereknek, bár lehet hogy disznóólat épített. Akkor viszont paszentos.

 

tt

Előzmény: manóvilág (117)
manóvilág Creative Commons License 2004.07.02 0 0 117
Egyszerre csak egyet dugott fel, ha jól emlékszem, de a különlegesebbekre vadászott, nem az egyszerű kockákra. Volt pl. egy ilyen computer-szerű kisebb elem (mindenféle billentyű volt rárajzolva), arra konkrétan emlékszem, hogy feldugta és úgy vitte haza. A kúpok emléke bennem is él... utáltam, mert a hűtőben tartották és ezért rohadt hideg volt, amikor felnyomták. A Hemorid kenőcsre gondolsz?? :)) Egyik ismerősöm mesélte, hogy a tesója meg színes gyöngyöket dugott az orrába kiskorában, alig tudták kiszedni.
Előzmény: tündértakony (116)
tündértakony Creative Commons License 2004.07.02 0 0 116

tyűű, de kúúl! hogy ez nekem eddig nem jutott az eszembe!!! És ilyen kockákat dugott a seggébe? Nem vágta az éle az ánuszát? És mennit tudott egyszerre berakni?

 

nekem egyébként szörnyű emlékeim vannak a kúpokról, amikor azt a hideget belenyomják, és aztán szétárad... utoljára akkor éreztem ilyet, amikor aranyerem volt, az a kenőcs is borzasztó...

 

tt

Előzmény: manóvilág (115)
manóvilág Creative Commons License 2004.07.02 0 0 115
Én semmit, de anno az egyik ovistársam rendszeresen legót dugott fel a seggébe. Úgy lopta őket haza....
Előzmény: tündértakony (114)
tündértakony Creative Commons License 2004.07.02 0 0 114

Egyszer kiskoromban földugtam egy üveggolyót az orrlikamba, olyan mélyre, hogy nem akart sehoccse kijönni. anyámék jöttek segíteni, befogták a számat, másik orrlukamat, a nagyanyám még a két fülemet is, hogy sehol nem szökjön meg a légnyomás. A segglyukamat persze kifelejtették. Aztán végülis az orvosbácsi szedte ki. Izgalmas történet, ehh? ti mit dugtatok fel amgatoknak hova?

 

tt

tündértakony Creative Commons License 2004.07.02 0 0 113

Azér szeretnék én egy olyan barátnőt, akinek egy 24 voltos venti belefér a lyukába!!!

 

tt

Előzmény: tündértakony (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!