Pipa vagyok Mocsaira, mert a bírókat hibáztatja.
Gyönyörűen nyertek.
Ennyi.
wizes.
karma police Creative Commons License 2003.12.20 0 0 29
Ja, szabálytalankodni, meg ölni a játékot. Azt kellene megtanulni. Sajnos. Szerintem szép, hogy még 6 gól előnnyel is megyünk. A lányok játszottak.
Előzmény: magyar tarka nagy barom (7)
karma police Creative Commons License 2003.12.20 0 0 28
Gratula!

Az utolsó 5 perc meg nagy vicc volt. De nem baj, így legalább 2 csapat is megnyerte a meccset. Sajnos ők később. sakkban szokták mondani, hogy az utolsó előtti hiba nyer.

hesa Creative Commons License 2003.12.17 0 0 27
Sziasztok!
Ahogy előttem is írták 6 gólelőnyt nem lehet elveszteni.De nekünk sikerült!Hogy kikaptunk nem csak a bírók hibája volt, hanem a miénk is.A végén elkezdtünk idegeskedni,kapkodni, a franciák pedig vészemet kaptak,és kihasználták.Egy megnyert meccset vesztettünk el,de azért GRATULÁLOK!!!
kingtheoden Creative Commons License 2003.12.17 0 0 26
Sziasztok!
Én már sokat nem is tehetek hozzá. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a www.sport1tv.hu honlapot, vannak ott képek (a döntöről is)! Szerintem a Görbicsről készült közeli kép mindent kifejez!! Nem baj lányok, szép volt!!! Sziasztok!! Ja és Athénban nyerni fogunk!! Hiszem és tudom!! (feltéve, hogy a játékvezetés korrekt lesz)
azahsoro Creative Commons License 2003.12.16 0 0 25
Én is gratulálok!
Vicc volt az utolsó öt perc!
Remélem hasonlót láthatunk az Olimpián is (újra)!
Már alig várom! :)
Pókerarc Creative Commons License 2003.12.16 0 0 24
Hat gól előnyt öt perccel a vége előtt semmilyen bírói ellenszélben nem lehetne elveszteni.
theow Creative Commons License 2003.12.16 0 0 23
Én is csak gratulálni tudok. Mindent bele lányok! IRÁNY ATHÉN!!!
Geőcze Zoárd Creative Commons License 2003.12.16 0 0 22
Szép volt lányok! Mondjuk ki: a magyar női kézilabda A világ élvonala.
Joggal lehetünk büszkék rájuk!
sajoati Creative Commons License 2003.12.16 0 0 21
hi, én is csak gratulálni tudok a lányoknak, viszont a bírókkal kapcsolatban nincs _annyira_ negatív véleményem. (igazából még 1x meg kéne nézni a meccset, de erre lehet nem lennék képes...)

szvsz azért kezdtek el a franciáknak fújni, mert nagyon durván aláztuk őket (Nicolas, a "vb legjobbja" (röhej) olyan gólokat kapott, h azok látványa szinte az aranyéremmel is felér), és nem akarták, h egy VB döntőn leiskolázás legyen. (mint ahogy az volt) ez jellembeli hiányosság egy bírónál, de vmennyire szokásjog is, lásd pl. jégkorong/miért nincs szinte sose újabb kiállítás emberelőnyben a védekező csapatnál

mi meg nem készültünk fel arra, h hirtelen megbillen a pálya, és a hüje bíróknak persze gőzük nem volt arról, h ez lesz a vége.

ja, és másfél perccel a vége előtt még 3-mal vezettünk. Görbicz a meg nem adott gólnál meg 4-et lépett. Ha nem így van (vki felvette videóra) pls. cáfoljatok meg.

Előzmény: wyxen (19)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2003.12.15 0 0 20
Feltűnt már az első félidő végén, amikor felhozták a franciákat.
DE.
Ha most ne ezzel a két izlandival foglalkozunk, leszarom őket. Nem érdekelnek, mert a magyar lányok nagyszerű dolgot műveltek. Ha mással foglalkozom, akkor ezzel az Ő teljesítményüket csökkenteném. Amilyen barom vagyok, ezt hibának vélem.
SZÉP VOLT LÁNYOK!
wyxen Creative Commons License 2003.12.15 0 0 19
nem tűnt fel senkinek hogy a rohadt szemét mocskos aljas ge*i hányás buzi ....
BÍRÓK adták oda a meccset a franciáknak
a meg nem adott góllal, a kettős emberhátránnyal a többivel
(ezt moderáljátok ki akkor is így van)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.15 0 0 18
Betévedtem a Drukkerkocsmába???
waxxablaze Creative Commons License 2003.12.15 0 0 17
nem azt mondom, hogy örülök a vereségnek!
hanem, gratulálok a világon második legjobb csapatnak.

Talán azért, mert télleg kikaptak...

Amúgy a VB-n nagyszerű és elismerésre méltó teljesítményt nyújtottak, és a döntő jelentős (sajnos, nem a döntő) részében leiskolázták a franciákat. Csak hát valami hiányzott, ami ahhoz kellett volna, hogy győzzenek. És ennek nem feltétlenül kell/lehet örülni.

Előzmény: waxxablaze (10)
Zézé Creative Commons License 2003.12.15 0 0 15
Szerintem az egyik veglet az, ha valaki mar-mar nagypolitikai osszefuggeseket vel felfedezni egy egyszeru vesztett donton (hogy mi mindig kikapunk, mindig a vegen buknunk el, stb stb - indult is ilyen topik).
A masik meg a tied, hogy oruljunk neki :)

hat en nem tudok orulni, az elso valtozat, sportboli levezetese, is messze all tolem

Az ujsaghirek meg azert kezdodnek igy, mert sajnos ez a nagy helzyet. Kikaptunk. Egeszeben gyengebb csapat vert meg bennunket az utolso 5 percben. Erre nincs mas jelzo a magyar nyelvben.

Ha vegig vezettek volna es mi tisztesen helytalva kuzdunk, de ugy sem megy, akkor lehet gratulalni, de igy?!

tompykaa Creative Commons License 2003.12.15 0 0 14
elő = első
Előzmény: tompykaa (13)
tompykaa Creative Commons License 2003.12.15 0 0 13
Ki kit ver at ebben a topikban?

Kedves Zézé!

Ilyen alapon az elő helyezésnek sem lehetne örólni, hiszen semmi különleges esemény nem történik, csupán az, hogy a legjobb megveri a nálánál sokkal rosszabbakat... Nem kellene ennyire cinikusnak lenni!

Előzmény: Zézé (4)
JohnShaft Creative Commons License 2003.12.15 0 0 12
igen, jo eredmeny lett volna, ha elore odaadjak
de vegig nezve a vb merkozeseit, vegig jol jatszott a magyar csapat
kivetel a nemetek elleni meccset meg az elejen, ezt el is buktuk
vagy a norvegok ellenit, de ezt meg dontetlenre adtuk le (ott is mi adtuk le a vegen ugye)
szoval ilyen mas orszag csapataval nem fordulhat elo, 5 perc, 6 gol elony, ha kijaccuk a tamadasokat idoben mar eleg
nem, ok belementek, bedobaltak az ellenfelbe, melledobtak, minden letezo taktikai hujeseget osszehoztak
a nezok mar alltak fel h bemennek unnepelni
hihetetlen
hogy senkinek semmi esze nem maradt ott a csapatban, nem volt egy pesti vagany sem h eljaccatta volna ott a labdat 1 percig amikor mi tamadunk es akkor mar mind1 h kapunk-e golt v sem
franciaknal meg 2x volt olyan perc a vegen h 2-2 golt dobtak, neztem statot, es minden percben vagtak egyet ezenkivul is
hat 55 percig nem voltak sehol se, csak kapaszkodtak
hogy a picsaba lehet innet elbukni egy meccset?
a magyar csapat volt egyertelmuen a legjobb a vbn, meg ha elotte nem is taplalt senki elso 5-be kerulesnel nagyobb remenyeket
ezt bizony mi vesztettuk el, nem pedig egy becsulettel kiharcolt masodik hely volt
remelem az olimpiara tanulnak belole, es kikoszorulik a csorbat, amit csak egyfelekeppen lehet, ott a dontoben...
rendes gyerek Creative Commons License 2003.12.15 0 0 11
Miért nem mindegy, hogy játszanak?
waxxablaze Creative Commons License 2003.12.15 0 0 10
minden újság, hír igy kezdődik
kikaptak a lányok stb.
ssza meg!
miért nem lehet örülni a második helynek? nagyon szép eredmény!
(én mondom akit tulképp nem is érdekel a sport, csak bosszant ez a nyafogós, herótozós stílus!)
Zézé Creative Commons License 2003.12.15 0 0 9
Siker, ha egy 2010 kiadasu Sport Evkonyvben olvasod, de atelve, vegigszurkolva ...

A lanyok sem varnak dicseretet, inkabb csak egyutterzest. Ehhez pedig nem kell gratulalni ... eleg csak kimondani:
Mindenkivel megtortenhet, fel a fejjel, majd legkozelebb!!

Előzmény: kiski (8)
kiski Creative Commons License 2003.12.15 0 0 8
Nézd, én kib@szott dühös voltam, hogy nem voltak képesek az utolsó 13 másodpercben berendezkedni labdatartásra. Ettől még a létező 196 ország közül a mieink deklaráltan a második legjobbak.

Ergo, ez jó, ez siker, és meggratulálni való.