Itt egy hirdetés ami ugyan nem ingyen van, viszont nagyon olcsó. Még én is elgondolkoztam rajta, de tulajdonképpen van anyagom bőven és alig jutok hozzá hogy bármit is csináljak belőle...szóval ledumáltam magam.
1 réteg, kezdőknek (alap nyelvtan): Láncfűrésszel félbevágják a fadarabot és megegyezéses alapon mindenki elviszi egyet-egyet
2 réteg, középhaladóknak (adam): Láncfűrésszel megküzdenek azon, hogyan osztozzanak, majd a kapott eredmény alapján kettévágják a fadarabot.
3 réteg, haladóknak (rferi): Láncfűrésszel megküzdenek, a győztes felezi a másikat, és az övé a jutalom
4 réteg expert szint (nyelvi áthallások): Jacksly landriderrel felezi a fát. Mivel ebben az esetben jogos a felvetés, hogy nem tudja hogyan kezdjen neki hisz egy landrider elég tompa, így azt javasoltam, hogy inkább használjon láncfűrészt.
Keményolajjal kezelt fa 5-6 nap múlva sem megfelelő. Kissé ragacsos érzetű és nem érzem masszívnak. 7 vékony réteget vittem fel a fára 4 nap alatt. Az utolsó felvitele előtt 800-as papírral átsímogattam. Akkor nem tűnt ragacsosnak.
Mi lehet az oka és mit tegyek? Vegyek friss olajat? Ez már másfél éves, de elvileg minden rendben van vele.