Keresés

Részletes keresés

sekigahara V2.0 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 604
Ez nem igaz. Már bocs. Vagy fura helyeken olvasol recenziókat.
Előzmény: krapek2 (600)
krég Creative Commons License 2004.01.08 0 0 603
nem kell kritikákat olvasni
én nem is szoktam, szerintem fasság, ti se tegyétek
Előzmény: krapek2 (600)
Klónozott Ganaj Creative Commons License 2004.01.08 0 0 602
Döbbenetes a producer levele. De nemcsak a tartalma miatt.TÉNYLEG azt hiszi a barma, hogy minden az ingyenjegyen, pogácsán, és kólán múlik, vagyis hogy mindent meg lehet venni kilóra. (Mint ahogy a film.hu-t - legalábbis az ott megjelent kritikából itélve)Magáról filmról annyit, szégyenteljesnek, hogy vénemebrek - a rendező, az oeratőr --- kiégett "profik - azt hiszik magukról, minden műfajban otthon vannak. Akármilyen gáz, és lesajnált dolog a "tinifilm" ez is egy műfaj, amivel legalábbis ami a munkát illeti, tsiztességesen kell bánni.
Persze más, ha a k. rendező családjának krétai nyaraltatása az elsőrangú cél, meg a gázsi.
speedy-gee Creative Commons License 2004.01.08 0 0 601
A zindex cikke nyomán elolvastam Kálomista "nyílt levelét" magyar.film.hu-n. Hát ez noormális? Csináljon művészfilmet, a kritikusok az égbe magasztalják, és éhenhal. Vagy csináljon ilyen izét, mint az "Apám beájulna..", ami tömegfilm, vagy mia lósz*r, és röhögjön az ágrólszakadt kritikusok dumáján, miközben a bevételt számolja.

Az milyen duma, hogy a kritikusokat hibáztatja azért, mert rossz a fogadtatása a filmnek. Más kérdés, hogy nekem mi a véleményem (híg f*s, ha fizetnének sem nézném meg) a filmjéről, de azok az emberek, akiknek ez tetszik, úgysem olvasnak kritikákat, ha meg igen, nem értik, ha meg értik, nem érdekli őket.

Szal Kálomista, ez hülyeség volt.

krapek2 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 600
ha megnézitek a magyar kritikusok kritikáit szinte
egy jó kritikát nem irtak eddig se magyar se külföldi filmről ugy értem amcsi filmről
bármilyen mozi oldalon olvasok kritikát amit egy kb 23 éves kis pöcs irt össze mind negativ ezek nem ismerik a pozitiv kritikát

megjegyezném hogy néhány erős kritikás film nekem speciel tetszet :D

titanick Creative Commons License 2004.01.07 0 0 599
psssztttt...:)
Előzmény: vicc (597)
krég Creative Commons License 2004.01.07 0 0 598
most azt nem értem hogy mit kell azon fanyalogni ha bizonyos emberek lehúzzák ezt a szart a sárga földig. tök természetes dolog. nem hiszem pédául hogy a picasso branch vagy a mittomén melyik kommersz szar csodálkozna hogy szarnak sem tartják pl a metálosok. ők tisztában vannak ezzel, és annak produkálnak akinek az a szar kell. olyanok is vannak bőven, belőlük élnek. erről van szó. engem nem érdekelnek a szarszeretők, mindenki azt eszik amit akar. viszont hadd vigyoroghassak már ha egy szar megbukik közönségszinten. mert a szar-ságon felesleges vitatkozni, pláne ennél a filmnél, pláne a kritikusokkal. uff. szar.
Előzmény: sekigahara V2.0 (594)
vicc Creative Commons License 2004.01.07 0 0 597
Egyszer majd alkalom adtán személyesenn elmesélem, miféle remek eszközökkel "növelik" a nézettséget, hogy lett pölö a Honfoglalás több százezer nézős megasikerfilm...:)

azt legalább tényleg megnézték sokan - igaz, kivezényelt iskolások. de - pl. a honfoglalás még mindig több normálisan fizető nézőt vonzott annál az 50ezernél, mint amennyit _egyelőre_ az apám beájulna:)

Előzmény: titanick (595)
vicc Creative Commons License 2004.01.07 0 0 596
És ő ilyen érvet hozott fel, hogy százezer.

utánanéztem és még a netre is ki van téve publikus lista: cinematrix.hu/popup_toplista.php?, szóval nemcsak belső az infóm:) füllent a kollega, de nagyon - bukhat a pénze rajta:) (ha ez a film 100ezer néző lesz, akkor a kontrol mennyi lenne:)) szegén kolumnista producer...

Előzmény: sekigahara V2.0 (594)
titanick Creative Commons License 2004.01.07 0 0 595
sose higgy egy producernek vagy forgalmazónak, és a nézettségi adatoknak. Egyszer majd alkalom adtán személyesenn elmesélem, miféle remek eszközökkel "növelik" a nézettséget, hogy lett pölö a Honfoglalás több százezer nézős megasikerfilm...:)

Amúgy ha százezer, tehát mondjuk reálisan a kétharmada, mi van a többi 9 900 000 emberrel, de mondjuk a potenciális egymillió sikerfilmnéző 900 000-vel, he? Kálomista egy ostoba nagyképű gengszter. Ez van.

Előzmény: sekigahara V2.0 (594)
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 594
Levelezgettem kicsinyt az illetékes személlyel. Írtam néki egy udvarias ajánlást, miszerint, ha "már páncélba bújt, s kardot ragadott, ne álljon meg félúton. Létszámban gazdagabb, modorát tekintve "cinikusabb" és "aljasabb" az Ön által leírt ellenség - a leginkább elítélő kritikákat ugyanis nem a kritikusok, hanem maguk a mozilátogatók tették közre." Bátorkodtam azt javasolni, hogy időt és energiát nem kímélve mészárolja le a közönség javát, mert nekik sem tetszett az ő szeretett kis közönségfilmje.
És ő ilyen érvet hozott fel, hogy százezer.
Nem tűnik elképzelhetetlennek. Teszem hozzá, sajnos.
Előzmény: Nikita (591)
vicc Creative Commons License 2004.01.07 0 0 593
a lényeg, hogy a producer úr valszeg a pénz visszafizetése miatt totál ideg:)
Előzmény: Nikita (589)
vicc Creative Commons License 2004.01.07 0 0 592
régen volt már az egy hétig játszás:) a vidéki multiplexek óta a régi 70-30 felkúszik 50-50-re a hype-os filmek esetében.

amúgy január 4.-éig országosan 50M forintot hozott ez a film. (ez kb 50.000 néző lehet) - ez pl. kevesebb fele annak, amit a kémkölykök 3 hozott össze kevesebb idő alatt:)

a film igazából bukás, pláne, hogy közönségfilmnek készült - ennek ellenére a pesti nyitóhéten csak 13ezren látták.

- összehasonlításképpen, ha egy bármilyen "híres színészes" filmet bemutatnak, akkor az 20-25 ezer néző körül nyit - ugyanezen a héten a volt egyszer egy mexikó 21ezer embert számlált)

- összehasonlításképpen a kontrollt az első héten pesten 36ezren látták.

antal nimród vs kálomista ko. az első menetben...
a költségvetéseket nem hasonlítom össze:))

Előzmény: Nikita (589)
Nikita Creative Commons License 2004.01.06 0 0 591
Hol olvastad ezt a nézőszámot?
Előzmény: sekigahara V2.0 (585)
Nikita Creative Commons License 2004.01.06 0 0 590
a 25 kópiából fele vidéken van. Ha pl 12 kópiát futttatnak a multiplexek már 4 hete Pesten, akkor is jobb vetítési átlagot kellett elérniük, mint ugyanennyi kópiás vidéki összesben. (utalva az egy hetes vetítésre)
Előzmény: vicc (588)
Nikita Creative Commons License 2004.01.06 0 0 589
furcsa, mert vidéken egy mozi csak egy hétig játszik egy filmet.

Nehezen hiszem, hogy a vidéki mozik összehoztak 4 hét alatt ilyen vetítési idővel ötvenezret.

Nem tudom. Végül is örülök neki, mert legalább nem kell visszafizetniük az 50-en milliót, amit a nézőszámra hitelezett meg az MMK, és ha nincs százezer, akkor vissza kell fizetniük.

Előzmény: vicc (588)
vicc Creative Commons License 2004.01.06 0 0 588
általában pesten és vidéken 50-50% a megoszlás, szóval igen.
Előzmény: Nikita (586)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2004.01.06 0 0 587
Álomittas bácsitól két dolgot idéznék:
"mi válltja ki" és "égbekiálltó"
Kéne neki szólni, hogy csak azért, mert a milliárd két l-lel van, sok más magyar szó nem feltétlenül...
Előzmény: sekigahara V2.0 (585)
Nikita Creative Commons License 2004.01.06 0 0 586
az odeon szerint Budapesten(tegnapi forrás)
Apám beájulna Sas Tamás 56 068.

Vidéken csinált mégennyit??

Előzmény: sekigahara V2.0 (585)
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2004.01.06 0 0 585
A magyar.film.hu komment szekciójában kialakult némi ellenvéleményezési mozgalom, illetve csak kialakult volna, mert véletlenül odavesztek a markánsabb hozzászólások. Beh szép is az ilyen...

Más. Kurvára elegem van az ilyen "mi-a-közönségnek-csinálunk-filmeket" rinyálásból. Persze, le sem kell szarni, hogy a film okés, vagy nem okés, ihol ni, a varázsige, innentől szentek és sérthetetlenek vagyunk, csak a mocskos kutyák ugatják meg az ilyen nemes jellemű embert, aki az ő drága cuncika közönségével foglalkozik. Áááááááááááááááááá

Egyébként a film túl van a százezredik nézőn.

anzelmusz Creative Commons License 2004.01.06 0 0 584
jah. elôvett a gyanú, hogy talán már a vesszôkért is fizetni kell, olyannyira spórolt vele a szerzô. egyebekrôl nem szólva. legalább adta volna oda valakinek és legalább formai korrektúra céljából.
Előzmény: zeuszka (580)
Mrteo Creative Commons License 2004.01.06 0 0 583
Ha az illetőnek a pénz előteremtése mellett volt beleszólása a filmbe is, akkor legalább tudjuk mitől ekkora nulla a végeredmény.
Abban szerintem igaza van, hogy a nézőkhöz nem jut el a kritikusok hangja, mert akkor ennyien sem néznék meg ezt a sz..-t.
Kéne egy olyan felmérést végezni, hogy a filmre beülő x. emberből mennyi marad a végéig...
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2004.01.05 0 0 582
Ez a kedvencem. Lerak egy zsák szart, és akkor csodálkozik, ha valakinek nem tetszik.
AA barátom szavait idézve: "Ha meg belevágom a bicskám, csak néz, oszt nem tudja, mér kapta"

Monnyonle.

Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2004.01.05 0 0 581
Ez sokkal inkább ellenszenves. Nulla önértékelés, csak a nagy pofa. Egyszer ilyenen már megbukott egy pali, ő a Porsche Hungáriánál volt marketingigazgató, és egy weblap Audiról írt rossz kritikája után tett közzé nyílt levelet, kb azzal a tartalommal, hogy minden újságíró ingyenélő, és a seggük alatt a tesztautókkal kaphatják be az ő értékes testrészeit.
Mondjuk ezt a palit a német cégtulaj rögtön ki is vágta a helyéről, azóta csak félistenként tevékenykedik visszavonultan.
Álomittas Gábor urat sajnos senki sem fogja helyrerakni, pedig a legfüggetlenebb és legobjektivabb mérlegeléssel is közhelyesen átlagos ez a prodakt.
Előzmény: Supernovablaster (579)
zeuszka Creative Commons License 2004.01.05 0 0 580
micsoda nyomorult barom. ráadásul még írni sem tud helyesen.
Előzmény: Supernovablaster (579)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.01.05 0 0 579
Szánalmasan szar az egész, egyszerűen nevetséges dolog nyílt levelet intézni a kritikusokhoz.
Vajon ellenkező esetben írt volna olyat, hogy 'drága "barátaim", nem is láttátok a filmet és mégis egekig magasztaltátok, csak mert magyar'?
Előzmény: quartya (577)
Fenék Tibi Creative Commons License 2004.01.05 0 0 578
Sziasztok

Télleg nem jó a film, kidobott pénz. Viszont a szőke bigét azt szivesen felpróbáltam volna :)
Meg hátulról azért a másikba is belemennék :)))

Na minden jót mindenkinek

Tibi

quartya Creative Commons License 2004.01.05 0 0 577
...khm...

(remélem nem csesztem el a linket...)

Nondry Creative Commons License 2004.01.05 0 0 576
valaki látta a werk filmet...?
...a tévében...
...meghaltam...
nondry Creative Commons License 2004.01.05 0 0 575
ez nem az a topic ahol bárminek is kapcsolódnia kell a szóban forgó filmhez...
Előzmény: Gőgös Gúnár Gedeon II. (572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!