Keresés

Részletes keresés

titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 432
nem. bár hasonlóan kopaszodom...
Előzmény: csendesDon (430)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 429
ezt részben cáfolom, vagy hát izé...:)

ki az a közös ismerős...ha nem titok?

Amúgy ha lehet ne buktass be teljesen, ha valóban tudod ki vagyok, elrontaná a játék örömét. Mindenesetre én nem moderáltatok senkit és semmit, magam meg már jó rég lelepleztem...

neked amúgy hogy teccett a film?

Előzmény: xxxkrapulaxxxx (427)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.18 0 0 428
Jujujj ennyi energiát. Nevezzetek mindketten K1-be, és még több pénz lesz a dologból :)

Vagy vmelyik tv-vel kéne megvetetni a műsort ... az ötletért százalékot kérek. Full nézettség. Még Sas Tamás is tuti nézné ... vagy jöhetne díszhelyre LIVE :)

titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 426
Egy utcsó off:

szégyentelen gaztettet követtem el: az opel topicban felhívtam a kartársak figyelmét ender_wiggin gyalázkodásaira...rossz vagyok.

Bár amilyen butuska, maga is elkövette a hibát hogy beégette magát egy rossz helyre került hozzászólással...

krapulax, sok x-szel, köszönöm, nem kell a segítség, az elvtárs egyenlőre alkalmatlan a személyes találkozásra, nem felel meg a kapcsolatfelvétel kritériumainak, így várakozó álláspontra helyezkedtünk.

Na, ebből most már tényleg elég, várom a szabályoknak megfelelő levelet, esetleg a megszégyenülés felismerése esetén a bocsánatkéréssel összehozott visszavonulást a topicból, nár az tény hogy valóban kíváncsi vagyok egy akkora marhára, aki testi kontaktusra vágyik, mert szellemileg lealázzák, és csak trágárságba fulladva képes üvölteni, az érdemi vissazvonulás helyett...

ui: enderkém, a rednes polgárok napközben netezés helyett dolgoznak, így csak este érnek rá elmebeteg társaikkal foglalkozni. Nem véletlen a mobiltelefon sem, ugye...bár ha gondolod, felhívhatlak a munkahelyemről is, de ott már a vonalamat kapcsoló asszisztens köszönése is páni félelmet váltana ki belőled, így lehet hogy inkább kihagyom...várom az udvarias, tisztelettudó leveled(remélem nem ijedtél meg tőlem, nem venném a szívemre), ölel szeretettel

Nemeziszed:

titanick, akt.hm. :)

sekigahara: én repesve várom ide a beszámolód a filmről...hátha mégis teccik...:)

themanwho: akkor tán emeld a fényét a topicnak értelmes on hozzászólással...

themanwho Creative Commons License 2003.12.18 0 0 425
KIBASZOTTUL UNALMAS
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 423
hidd el nem. bemutatsz az asszonynak? hátha engem választ...

Mondd, te tényleg ennyire könnyen kiismerhető és provokálható vagy? Nem szégyelled magad? Kéne.

Előzmény: Ender_Wiggin (402)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 422
off:

ender, anyáddal, nőddel, gyerekeddel is ilyen mocskos szájjal beszélsz, vagy csókolod meg őket, ha netán nem értenek veled egyet? Szegények. Következő trágárságért súlyos bünti jár. Amúgy megkénélek, tényleg mutasd meg élettársadnak a topicot, háttha rávilágít arra, milyen szinten égtél be. Jót tesz egy kis önismeret fejlesztés, hidd el...

Amúgy meg, név nélküli e-mail, egy nem kapcsolható számmal, amely nincs benne a telefonkönyvben...micsoda bátor ember, biztos az autószerelő műhelyét adta meg, ahol értetlenül csóválnák a fejüket.

Haver, e-mailben udvariasan, napszaknak megfelelően köszönsz, bemutatkozol(Vezetéknév, keresztnév), megadod a valódi telefonszámodat, a mobil mégjobb, hiszen úriember nem telefonál még egy hülyének sem, ha annak kisgyereke van, hiszen az nem tehet az apjáról, a picit nem zavarjuk fel,, elköszönsz és EBBEN AZ ESETBEN felhívlak és bármi megtörténhet...

Na gyűjts erőt megfelelni a fenti kritériumoknak, addig nem csevegünk, ismeretlenekkel nem szokás.

Illemtanlecke vége, majd kiszámlázom az összeget, ha találkozunk.

Peace, csók a családnak...:)

ui: megírod e-mailban IS? és még hogy? hóba pisivel, vagy ide fel, hogy más is megismerhessen?:)

Előzmény: Ender_Wiggin (407)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 421
miért, hogy ne kelljen fáradnom a rendőrséggel, hogy az embereim megtaláljanak...:)

Tudod, a Sátántangó kazis bünti...amúgy megkaptam szűkszavú, névtelen leveled, válaszoltam is, örülhetsz...:)

Előzmény: Ender_Wiggin (407)
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2003.12.18 0 0 420
Ámen, testvér.
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 419
Mindig halál a vége.
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 417
Nem túl bonyolult a topik címe: "Apám beájulna- A FILM", nem tudom mit ezen külön munkaügyileg megnézni :]
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)
Nikita Creative Commons License 2003.12.18 0 0 416
Olvassátok el a Magyar Narancsban Turcsányi kritikáját a filmről. Nem kegyelmez.
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 415
Úriember biztosra nem fogad.
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2003.12.18 0 0 414
Titanicra teszek. Nagyon elhivatott, és megsértették szakmai önérzetét.

Melesleg rátosztam: munkaügyi vontakozások okán meg kell néznem a topik címét. Már most rettegek. A trailer könyörületet nem ismerő módon szar volt, el tudom képzelni, milyen lehet a resztli. Picsába.

Na hajrá Titanick! Finish him!

Nikita Creative Commons License 2003.12.18 0 0 413
tartom.
Előzmény: Matyika_ (399)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 412
Hagyd:

"...
- Hiszen ő is...
- Csak egy ember!..."

Aki meg ezt kitalálja honnan van, az kap egy ingyenjegyet a Matrix 2:Reloaded c. filmre!

:)

Előzmény: Törölt nick (410)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 411
:-)))
Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 410
Szerintem gyorsan köszönj el új barátaidtól, mielőtt topikrombolás miatt kényszernyugdíjaznak.
Előzmény: Ender_Wiggin (409)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 409
Erre a filmre?

Előzmény: Sheme (406)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 408
Ez lemaradt:

Előzmény: Sheme (406)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 407
titanick, te köcsögláda f@sszopó hígagyú mocskos tróger!!!

Mi a büdös lófaszért kértél telszámot? he???

Megírom mailban is ne félj, te anyaszomorító...

Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 406
Kedves Ender asztaltárs!

Te melyik vagy ezek közül?


Vagy ezek között vagy?


Esetleg így próbálod bizonygatni?


Vagy talán...


Mert most mintha így néznél ki... :)

Többiek! Lehet szavazni! Az első 100 szavazó ingyen jegyet kap az Apám beájulna! c. nagysikerű közönségfilmre!

:)

Előzmény: Ender_Wiggin (402)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 405
Lehet hogy neked meg 2 kiadós pofon hiányzik... Pont a kirohanásaid miatt.. :-))
Előzmény: Sheme (404)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 404
Szerintem is hiányzik neki egy kiadós kefélés - vagy kettő, mert előfordul, hogy az első menet felér egy Örkénnyel - 1 percesekre gondoltam Ender! Tudom magamról, hogy a tesztoszteron pont ilyen kirohanásokat idéz elő bennem is.
Ha nincs csaj, ott a manuális könnyítés lehetősége, nem szégyen az! :)
Előzmény: Nondry (347)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 403
Te meg 1 ordas ribanc, mint megtudhattuk...

Csak nem irígykedsz, hogy mással "jót" tesz? :)
És is szeretném, ha berakna a nyelvébe egy golyós pírszinget és Honolulu/Leopold/Tangabugyi-bugyli/lukullusz szavakat suttogná a legkedvesebb barátomba...

;->

Vagy tőlem már ezt is sajnálod, Ender koma? :)

Ja, én meg nem tudtam annyit lopni, hogy BéeMWém, meg opelem legyen.
Csak egy román mercire tellett... De kit érdekel? Azzal is boldog vagyok és azzal is ugyan úgy csak dagasztom a sort a körúton, mint te a márkás 4 kerekű injektoros talicskáiddal.

Előzmény: Ender_Wiggin (316)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 402
A f@szt! Mocskos buzi.. :-))
Előzmény: Balthazar (401)
Balthazar Creative Commons License 2003.12.18 0 0 401
Még jó hogy nem hívott fel, mert ő hetero. :)
Előzmény: Ender_Wiggin (400)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 400
Óvatosan... Küldtem neki telszámot mailban... Nem hívott fel eddig, so csak lassan.. :-))
Előzmény: Matyika_ (399)
Matyika_ Creative Commons License 2003.12.18 0 0 399
20 dollár titanickra, tartja valaki?
Előzmény: Palmer Eldritch (398)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.18 0 0 398
névtelen megfigyelőként lehet menni a találkozótokra? Márha összejön.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!