Keresés

Részletes keresés

Nikita Creative Commons License 2003.12.18 0 0 413
tartom.
Előzmény: Matyika_ (399)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 412
Hagyd:

"...
- Hiszen ő is...
- Csak egy ember!..."

Aki meg ezt kitalálja honnan van, az kap egy ingyenjegyet a Matrix 2:Reloaded c. filmre!

:)

Előzmény: Törölt nick (410)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 411
:-)))
Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 410
Szerintem gyorsan köszönj el új barátaidtól, mielőtt topikrombolás miatt kényszernyugdíjaznak.
Előzmény: Ender_Wiggin (409)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 409
Erre a filmre?

Előzmény: Sheme (406)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 408
Ez lemaradt:

Előzmény: Sheme (406)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 407
titanick, te köcsögláda f@sszopó hígagyú mocskos tróger!!!

Mi a büdös lófaszért kértél telszámot? he???

Megírom mailban is ne félj, te anyaszomorító...

Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 406
Kedves Ender asztaltárs!

Te melyik vagy ezek közül?


Vagy ezek között vagy?


Esetleg így próbálod bizonygatni?


Vagy talán...


Mert most mintha így néznél ki... :)

Többiek! Lehet szavazni! Az első 100 szavazó ingyen jegyet kap az Apám beájulna! c. nagysikerű közönségfilmre!

:)

Előzmény: Ender_Wiggin (402)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 405
Lehet hogy neked meg 2 kiadós pofon hiányzik... Pont a kirohanásaid miatt.. :-))
Előzmény: Sheme (404)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 404
Szerintem is hiányzik neki egy kiadós kefélés - vagy kettő, mert előfordul, hogy az első menet felér egy Örkénnyel - 1 percesekre gondoltam Ender! Tudom magamról, hogy a tesztoszteron pont ilyen kirohanásokat idéz elő bennem is.
Ha nincs csaj, ott a manuális könnyítés lehetősége, nem szégyen az! :)
Előzmény: Nondry (347)
Sheme Creative Commons License 2003.12.18 0 0 403
Te meg 1 ordas ribanc, mint megtudhattuk...

Csak nem irígykedsz, hogy mással "jót" tesz? :)
És is szeretném, ha berakna a nyelvébe egy golyós pírszinget és Honolulu/Leopold/Tangabugyi-bugyli/lukullusz szavakat suttogná a legkedvesebb barátomba...

;->

Vagy tőlem már ezt is sajnálod, Ender koma? :)

Ja, én meg nem tudtam annyit lopni, hogy BéeMWém, meg opelem legyen.
Csak egy román mercire tellett... De kit érdekel? Azzal is boldog vagyok és azzal is ugyan úgy csak dagasztom a sort a körúton, mint te a márkás 4 kerekű injektoros talicskáiddal.

Előzmény: Ender_Wiggin (316)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 402
A f@szt! Mocskos buzi.. :-))
Előzmény: Balthazar (401)
Balthazar Creative Commons License 2003.12.18 0 0 401
Még jó hogy nem hívott fel, mert ő hetero. :)
Előzmény: Ender_Wiggin (400)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 400
Óvatosan... Küldtem neki telszámot mailban... Nem hívott fel eddig, so csak lassan.. :-))
Előzmény: Matyika_ (399)
Matyika_ Creative Commons License 2003.12.18 0 0 399
20 dollár titanickra, tartja valaki?
Előzmény: Palmer Eldritch (398)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.18 0 0 398
névtelen megfigyelőként lehet menni a találkozótokra? Márha összejön.
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 397
Bennem volna még bőven... Bár sokkal szívesebben beszélgettem volna higgadtan.. Nade ezekkel.. Másképp nem lehet..
Előzmény: anzelmusz (396)
anzelmusz Creative Commons License 2003.12.18 0 0 396
Hát, mindig így van ez, ha csak az anyázások körül forognak a dolgok... elôbb-utóbb kimerülnek a fröcskölés-készletek. Egymás gyalázása korántsem olyan bonyolult, mint mondjuk, a tolerancia jegyében zajló beszélgetések. Mert ez utóbbinál valamit muszáj: gondolkodni.
Előzmény: Ender_Wiggin (395)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 395
Hát úgy fest, ez a topic megdöglött... Sajna...

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 394
Jahj, ezek kimaradtak:

:-))))))))))))))))

Előzmény: Ender_Wiggin (393)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 393
"Bocs, öcsém, de sajnos itt többen jobban ismerjük a mozi mechanizmusát mint te, nem véletlen, hoyg ennyire alázunk."

Csak te.. És csak próbálsz..

Töröld meg az orrod, és kullogj vissza a lapátodhoz..

Előzmény: titanick (383)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 392
Mail ment... Rajtad a sor...
Előzmény: titanick (383)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.18 0 0 391
"Wolkswagennal"...

Eeeeez igen, le a kalappal...

Előzmény: titanick (381)
themanwho Creative Commons License 2003.12.18 0 0 389
aki ebbe a topikba ír, az mind buzi. (mostantól)
Balthazar Creative Commons License 2003.12.17 0 0 387
ááááááááhhhhhhh

:-)))

ahoj neked!!

Előzmény: titanick (386)
titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 386
hát hogyne. Pölö: Sloaf, backstage, sok ital, a ZP-vel szemben...Mega Pub és még ezernyi más...
Balthazar Creative Commons License 2003.12.17 0 0 385
Miért, már találkoztunk???
Ne ijesztgess. :)

Előzmény: titanick (383)
titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 384
egyetértek

zog: köszönöm, de nem kell. négy évesen mellkassal vettem le a zuhanó, működő betonkeverőt és indexes topicarcokat eszem reggelire...valamint Sas Tamást.

Amúgy érdekes lesz összevetni a BUfi által lebértollnokkodott apámbehányna cikkeket, a célközönség újságjainak írásait és a filmes szaklapok kritikáit, még a közismert hirdetéses zsarolás ellenére is.

Előzmény: vega (369)
titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 383
na, szembe mersz szállni egy ingyenjegyes portással? :) keményfijú...

Tudod mit, levágjuk a kisujjad, hiszen megaláztak, szégyenben maradtál, vesztettél...Ázsiában így szokás. A csavarokat kilenc ujjal is meg tudod majd húzni a családi vagyonon.

Amúgy gyávaságról: felszólítottalak, ha fenyegetőzől, gyalázkodsz, akkor a mélemre tedd. De te csak arctalanul, a nyilvánosság előtt vagy bátor. Amúgy helyes a gyereked, remélem nem örökölt tőled semmit. Kár lenne érte, mert tényleg bájos a fotón. Kár hogy egy családapa ekkora patkány.

Idézgetésekről: Illik beírni, honnan szeded a cikket. Amúgy a pr cikk mindig nagyon őszinte, mitn az általad beírt mozimegnyitós is. Bocs, öcsém, de sajnos itt többen jobban ismerjük a mozi mechanizmusát mint te, nem véletlen, hoyg ennyire alázunk.

Amúgy javaslom, foglalkozz a családi dologokkal őrjöngés helyett, majd találkozunk szépen, ha elég bátor vagy telefonszámot adni. Telefonszám nélkül nincs offline szellemi vetélkedő(mivel testire több okból esélyed sem lenne:)), így hát itt az ideje hogy kiderüljön, mit vállalsz a z igazadért és a gyűlöletedért.

UI: szakmailag a topon vagyok, épp a te szánalmas beírásaid segítenek a végső csúcsra...Ezt őszintén köszönöm...:)

krég: igen. fölényes, túlzó, gúnyos, satöbbi. Dög vagyok. Fúj.

Amúgy a Király visszatérnek ma van a világpremierje, világszerte, csak nálunk csúszik megint. Na ez sokkal érdekesebb, mint e film és ender egyszemélyes hadjárata. Kár hogy Bronson meghalt, tökéletes megszemélyesítője lenne a topictársait a családját és lelkét ért vélt sérelmek miatt lemészárló ender_wigginnek:)

Balthazar:rég találkoztunk...

Előzmény: Ender_Wiggin (265)
titanick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 381
Én például Saabbal járok, vagy Wolkswagennal, néha Volvoval, húszezreseket dugok a cigányzenész vonójába, havi fél milkót költök dvdre, ugyanennyit a páromra, NBH-val nyomoztatok egy elmebeteg családapa után, hogy a koponyájából ihassak konyakot, mert megfenyegetett, és laza kézmozdulattal besorozatom az árváját, mégha közben el is törlik a sorkötelességet, hónapokkal előre látok premierfilmeket a bemutatóhoz képest

MER ÉN EGY ILYEN ÜBERMAGEBEFOLYÁSOSHIPERGAZDAGKŐKEMÉNY CSÁVÓ VAGYOK

Ja és ender, az én apám erősebb és okosabb mint a tijed, pedig sánta, alacsony és kövér...:)

A mai poénhalmaz is remek, várom az életem tönkretételét, sőt egyenesen követelem, fogadatlan provokátor vagyok, tudom, pazar ízléssel, megérdemlem...

(többiek: ez a farok annyira sötét, és annyira megalázza önmagát, hogy lassan olyan érzésem lesz, mintha a Pethő intézet tanulkóit rúgdosnánk, szinte szégyellem magam. Persze megérdemli, hiszen ő kezdte, de akkor is. legyünk hozzá kedvesek, főleg hogy az embereim épp most rúgják rá az ajtót, kezükben egy zacskónyi Sátántangó-szalaggal...:))

Don Titanic, NBH-MH ninjaterminátor. Ja és a kaptár király(nője)...:)

ui: Ender wiggin ifjúkorából filmet kéne csinálni. Persze erre a kóklerre gondolok, nem pedig az eredeti hősre...

ui2: OSC-t tényleg nem fikázni, még ha az itteni ender esetében be is jön a disznók elé gyönygöt effektus...

ui3: ender, kigyűjtöttem a teljes topicot, elküldöm a Szánalmas.hu-ra kiemelve a neved, és asszem egy bizonyos filmes újságban külön cikket szentelünk neki. Kéééérlek, add hozzá a neved, neked csak az lehet elég, ha egy egész ország név szerint és nem nicknév szerint röhög rajtad...
Ugye beleegyezel???:)

Ja és találkozzunk, egye fene. Meg fogod bánni, de ha neked ez kell...:)

Ja és ENDER:

Nyomd a számod a mélemre, hívlak és gyerünk. A te bátorságodat kell bizonyítani elsőként, kihívóként ugyebár...amúgy meg ne bánd..bár meg fogod...kíváncsi vagyok, meddig fogsz kibírni erőszak nélkül...most már tényleg kíváncsi vagyok egy ekkora ordas marhára...várom a számot levélben.

Előzmény: Ender_Wiggin (288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!