Keresés

Részletes keresés

nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 314
annyi gondolatom támadt !!! inspirál ez a topics...
valahogy ki kell kerülnöm a duplót
Előzmény: krég (313)
krég Creative Commons License 2003.12.17 0 0 313
mi ez a nagybetűs verzió?
Előzmény: nondry (311)
krég Creative Commons License 2003.12.17 0 0 312
alakulgat, a-la-kul-gat
Előzmény: Ender_Wiggin (307)
nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 311
ne rontsd el a játékot, ô is így élvezi, különben nem csinálná...
Előzmény: intel_inside (310)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.17 0 0 310
Nikita!

Szerintem nem azért lett a stílusa ilyen, mert ő is ilyen, ő is írta hogy amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. Azt meg hogy a tini élményeire senki nem kiváncsi nem tudhatta amikor írta.

Ender!

Kitartó vagy nem mondom, becsülöm az ilyet. Légy higgadtabb, és okosabb, ne ragadtasd el magad, mert felfalnak.

Üdv: Intel

Előzmény: Nikita (303)
jehova szóda... Creative Commons License 2003.12.17 0 0 309
csitt, ha valaki szólni mer a moderátornak azt kicsinálom, enderre vigyázni kell, ? egy kincs, ráadásul köztulajdon
Előzmény: Sz. Balázs (305)
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 308
te mekkora köcsög vagy
Előzmény: Ender_Wiggin (307)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 307
A magadfajta tirpáknak hiába magyarázom hogy tirpák, nem fogja megérteni, mert tirpák... Útlevél kell neki hogy kijöhessen az ólból... Szédül a betonon érted?

Dehogy érted...

Előzmény: Törölt nick (297)
nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 306
macskajancsi egy jó dj,

tényleg tedd már szebbé a napomat azzal hogy rdöbbensz, itt már rég nem a filmrôl van szó jóideje, hanem astílusoddal van a gond...egy ideje...
szal szerinted az opel jó szerintem meg nem ...
akkor most ezért is vitázhatunk, belszôsz néhány anyázást én lereagálokm, valaki közbe megkefél hogy milyen pöcs vagy hogy leállok veled vitázni valaki mellém áll vag ymögém :) vagy ebbe azé mán belenyugszol és csak akkor anyázol ha én is vagy
vagy vagy

kábé annyira élveznéd ha valki itt bekapná a faszod mint ha beraknád a kircsi opeled motorházába

(bazze nekem nem mennek ezek az erôltetett hozzászolások, nyomasd inkább te nekem szótáram se nem van)

hülye pincsi!


Előzmény: Ender_Wiggin (299)
Sz. Balázs Creative Commons License 2003.12.17 0 0 305
Ejnye! Engem ennél kevesebbért is kimoderáltak már. Mindenható Moderátor, ki vagy a Mennyekben...
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 304
kui?
Előzmény: chimie (301)
Nikita Creative Commons License 2003.12.17 0 0 303
Intel,

Téged nem fognak lehordani, mert a beírásod stílusa nem ezt érdemli. Ender szövege primitív, lekezelő stb. olvasd vissza. A tini élményeit felhozni szánalmas és felesleges, senki nem kiváncsi rá. Főleg ahogy azt ő tálalja. És az első beírásaiban sem érdemről beszélt a filmről, hanem erős pr szagú reklám duma volt. Ezért is kérdeztem meg tőle még az elején, hogy ő a film egyik alkotója e. És a legnagyobb ökörsége az, hogy mindenkinek minden sorát komolyan veszi. ezt nem kéne.

Előzmény: intel_inside (290)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 302
Erre a célra az Opel, nekünk tökkéletesen bevált.

tudod macskajancsi...

Előzmény: Nondry (298)
chimie Creative Commons License 2003.12.17 0 0 301
..és tényleg annyira KUUl, hogy azzal már vigyázni kell?
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 299
Hi intel!

Aranyos vagy hogy kiállsz mellettem, de fölöslegesen strapálod magad sajna. Ezek itt nem ismernek sem istent sem embert, aki nem ért velük 1et, és nem alázkodik meg a "nagyságuk" előtt, azt kíméletlenül eltapossák...

Ők a "nagy kritikus mozinézők", a nagy agyak, az intellektuális istenfasza megakúlmájer topcsávók, akiknek a véleménye megmásíthatatlan...

Hát kapják be a faszomat...

Előzmény: intel_inside (290)
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 298
mondom autót

nem státuszszimbólumot, vagy ilyesmit...
tudod, aminek van funkciója is...

cicapofa

Előzmény: Ender_Wiggin (296)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 297
Visszamaradott vagy. Fogyatékos.
Nem a film miatt, persze.
Itt mindenki leszarja a pénzedet,a pénzzel járó tahóságod viszont tipikus, mondhatni száz méterről üvölt.
Persze egy magadfajta fogyatékosnak hiába magyarázza mindenki, hogy fogyatékos, nem fogja megérteni, mert fogyatékos.
Előzmény: Ender_Wiggin (288)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 296
:-))))))))))

Merdzsót kéne? Jegesmedveszőr kormányborítással, és rózsafüzérrel, valamint 47db. vaniliás wunderbaummal a tükrön?

Vagy skodát? Ahhoz kalap is kéne...

Ajánlom a cicás topikot a figyelmedbe...

Előzmény: Nondry (295)
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 295
lehetek az elsô?
mi a faszé nem inkább autókat veszel, mint opelt?
Előzmény: Ender_Wiggin (294)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 294
Jajaja... Az A6-ost most adom el, nincs már rá szükség, pedig szerettem a bőrt nagyon... Apósomnak is most vettünk 1 3 éves DTI Vectrát, mert neki is kellett a klíma, így a Corsa lett a sógoromé, most már csak a feleségemnek kéne vegyek valamit... Valami Corsát neki is... Vagy még nem tudom, lehet hogy Kombi kéne, majd kitalálom a szülinapjáig, a sógorom is akar a nejének 1 kisautót, és így kvázi "flottában" a dealeremnél amúgy is komolyabb kedvezményre lehet számítani...

Nah még valami döbbenetes, undorító állatság tőletek?

Előzmény: Nikita (289)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 293
A Csősz Boglárka használt bugyijára a legidősebb jogán én vagyok vevő - ebből nem engedek.
Előzmény: titanick (249)
krég Creative Commons License 2003.12.17 0 0 292
kicsikét talán jobb, de még mindig nem az igazi
Előzmény: Ender_Wiggin (288)
Nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 291
a mocskok:
aszonták hogy használt kocsit vettél (kölcsön)
ezek a gecik
ez nem eljárás...

felháborító..moderátort!!!!!

Előzmény: Ender_Wiggin (288)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.17 0 0 290
Szia Nikita!

Tényleg ne haragudj érte én nem akarok kötekedni de nekem úgy tünt hoyg még az elején őt orditották le próbálták leállítani amikor ő arról mesélt milyen érzelmeket keltett benne a film, mintha megijedtek volna tőle hogy neki ez jött le a filmből és nem az az okádék ami nekik és most nem rólad beszélek.

Én tisztelem a kitartását, ő írta hogy nem könnyű szembeszállni veletek, hát én rég eltűntem volna, de ő nem adja fel.

Csak nehogy most engem is lehordjanak én nem tudok vitába szállni velük, gyenge vagyok hozzá.

Előzmény: Nikita (286)
Nikita Creative Commons License 2003.12.17 0 0 289
Húú. Akkor még sem vagy olyan gazdag, ha 8 éves kocsival jársz. Az én autóm másfél hónapos, de 3 éven belül le kell cserélnem egy nagyobb csomagtartójúra, mert nem férnek el benne a szalvéták.
Előzmény: Ender_Wiggin (288)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.17 0 0 288
"Szoval az ilyen ember nem egy (masok altal) hasznalt Vectraval jar."

Ha 1 kicsit is jobban beleolvastál volna a topicba, akkor olvashattad volna azt is hogy ezt a Vectrát, anno újonnal szalonból vettük, és mi használjuk 8 éve, a többi verdával 1ütt... Ennyi... Fulladj meg ha nem tetszik...

Egyéb ötlet?

Előzmény: HoKr (281)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.17 0 0 287
Igazándiból azt nem értem, miért jó ez neki? Látszik, hogy ezek az embereket nem érdekli a fimről alkotott véleménye. Mint valaki megjegyezte már rég nem erről szól.

És ez csak egy virtuális fórum, nincs tétje, teljesen érdektelen mit hadovál össze néhány ember. Ha adna a véleményükre, vagy vmi miatt fontos ez neki (való világ khm?) akkor megérteném, hogy így küzd. No mindegy. Nem az én harcom :)

Előzmény: Nikita (285)
Nikita Creative Commons License 2003.12.17 0 0 286
Szia Intel!

Enderrel nem az volt a baj, hogy tetszett neki a film. Tetszen. Semmi gond. A stílusával van a gond, a fröcskölésével. És szegény tényleg annyira hülye, hogy nem veszi észre, hogy mindenki szivatja, és egyetlen mondatot nem kéne komolyan vennie. Ennyi. Aki hülye, haljon meg.

Más: Ahogy írtam, én sem hánytam a filmtől. Könnyed szombat délutáni kikapcsolódás. ennyi. Az egyéni problémám már csak, hogy én többet vártam a Sas Tamástól.

Előzmény: intel_inside (274)
Nikita Creative Commons License 2003.12.17 0 0 285
ezt a kritikát linkeltem be elösször ide. Khmmm.. Olyanról még nem hallottál, hogy egy gázosra sikeredett jelenetet (pl. strandröplabda) többen is észrevesznek?

Vazze.. szerintem Ender barátunk tényleg szivat mninket. Az nem lehet, hogy valakji ennyire, csökönyösen, gáz legyen.

Előzmény: Ender_Wiggin (270)
nondry Creative Commons License 2003.12.17 0 0 284
Irigyled azokat akik szótárnélkül tudnak...
de neked is van és nincs rá szükséged...

miért harcolsz most egyáltalán, mert már rég nem a filmrôl van szó

nem nyitsz egy dühöngô topicot ahol mindenki kúrogathat kedvedre mert úgyláccik élvezed....

Előzmény: Ender_Wiggin (277)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!