Keresés

Részletes keresés

Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 151
Má' ne haragudj, de te éreznéd azt, hogy kimaradt valami az életedből, ha látnál egy filmet a Padhvarisna Updshakival történt találkozásról?
Pedig nagy élmény volt, sajnálhatod.
Előzmény: Ender_Wiggin (148)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 150
Nem aggódom miattad. Minden társadalom kitermeli a maga bohócait...

Mint ahogy a Grespiket, úgy téged, meg a hozzád hasonlókat is, akik MÉG MINDIG, nem tudtak 1 értelmes magyarázattal szolgálni...

Előzmény: Mrteo (144)
Mrteo Creative Commons License 2003.12.16 0 0 149
Ender!
A "Hangyák a gatyában" ill. a "Csajok a csúcson" című alapműveken gondolom végig élveztél.
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 148
Vitathatatlan.

És az is hogy b@szni fogja a csőrét amiért kihagyta...

Előzmény: Supernovablaster (146)
nondry Creative Commons License 2003.12.16 0 0 147
vérszagra gyűl az éji vad:
kit kell fikázni?
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 146
És akkor mi lesz? Nem fog nosztalgikus élményeket ébreszteni abban, aki nem élt át ilyeneket.
Előzmény: Ender_Wiggin (136)
Order Creative Commons License 2003.12.16 0 0 145
A film elkészültének egy értelme már biztosan volt: létrejöhetett ez a mókás topic.:)
Kiválóan szórakozok.
Ender könyörgöm még több hozzászólást!
Mrteo Creative Commons License 2003.12.16 0 0 144
Apám én már beájultam!
A kollegám szólt, hogy érdemes ide benézni ha munka helyett egy jót akarok röhögni, és igaza volt!!!
Ender te a Grespik fia is lehetnél, az röhögtetett meg utoljára ennyire...
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 143
"alig várom, hogy a Kurvajó! c. kurva jó könyvből is készüljön egy film, a nyomasztó és lassú Sorstalanság helyett"

Minek ez az álszent duma? Hát ki hasonlította össze a kettőt? Miről beszélsz? Csak, és kizárólag a nyomor, és a gyötrelem műfaja szabad hogy teret hódítson, minden egyéb az szemét?

Ízlések és pofonok, tudod? Én a vidámat szeretem, mindamellett hogy elismerem a Sorstalanság erényeit is, elolvastam, és meg is fogom nézni.

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 142
Szerintem nagyon pöpec a film, remek helyszínek, zseniális dramaturg, tehetséges szereplők, pörgős cselekmény, szupcsi dumák, csak az amatőr fényképezés zavart egy kicsit

alig várom, hogy a Kurvajó! c. kurva jó könyvből is készüljön egy film, a nyomasztó és lassú Sorstalanság helyett

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 141
Tisztázzuk a félreértést:

Nem vagyok bűnöző, nem is állítom hogy bűnözni jó...(Elég primitíven fogalmaztam? sikerült felfogni?)Szó nem volt ilyesmiről, hasonlóról sem. A buli számomra nem ezt jelenti. Nekem VANNAK olyan fiatalkori élményeim, amelyek mocskosul komolyak voltak, mégsem keveredtem bajba, mégsem csuktak le miatta...

Bár,ha nem is akarod megérteni miről beszélek, nem is fogod soha.

Ha viszont az izgalmakat keresed, és másképp nem megy, akkor ajánlom a jobb kezed...

Előzmény: Sheme (139)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 140
Ha érdekel a topic, akkor szólj hozzá, de ezekkel a baromságokkal, és a "köcsögarccal" 1ütt inkább takarodj... Joh?

Dismissed..

Előzmény: Nyelvtanrendőrség (138)
Sheme Creative Commons License 2003.12.16 0 0 139
Óhhhh, most látom, lemaradt a szmájli. Na, akkor pótlom:

:)

Egyébként ezek is voltak legalább olyan izgalmasak, ha nem izgalmasabbak! Vagy kapsz 2-3 évet, vagy nem, vagy balesetet okozol, vagy nem. :)

Előzmény: Ender_Wiggin (137)
Nyelvtanrendőrség Creative Commons License 2003.12.16 0 0 138
A KRESZ szabályai szerint a megkülönböztető jelzéseit használó gépjármű figyelmen kívül hagyhatja a közúti jelzéseket, a KRESZ 24- 43. §- ait, a rendőr és a vasúti átjárót biztosító jelzőberendezések és értelemszerűen a jelzőőr jelzéseit, valamint egyes nyelvtani szabályokat, ezért szirénázunk, és ne kötekedj a hatósággal, köcsögarc, mert meg leszel gumibotozva rövid úton.
Előzmény: Ender_Wiggin (135)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 137
"És ez még nem minden!"

Azóta gondolom már elítéltek, mert ha ettől most azt hiszed jópofa voltál, akkor közveszélyes vagy...

Ha hülye akarsz lenni, legyél...

Előzmény: Sheme (132)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 136
Meg kell nézni a filmet...
Előzmény: Supernovablaster (134)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 135
"Muszáj, elipszilonnal, bazmeg, a pofám leszakad, te is földrajzból voltál erős, nem nyelvtanból"

"bazmeg"... Gratulálok.. Utóképzésre! Azonnal!

Előzmény: Nyelvtanrendőrség (125)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 134
Ha kimaradt, honnan fogja tudni, hogy sajnálnia kell? Azt se tudja, milyen.
Előzmény: Ender_Wiggin (129)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.16 0 0 133
legjobb nick basszus.

Van Nyelvtanmaffia is?

Előzmény: Nyelvtanrendőrség (125)
Sheme Creative Commons License 2003.12.16 0 0 132
Életre szóló élmény, soha nem felejtem el. És ez csak 1..

Emlékszem, 19 évesen Gólya bálról térve hazafelé azon szórakoztunk, hogy egymás kocsiját végigkergettük Békéscsabán, fittyet hánytunk a behajtani tilosra, a záróvonalra, miegymás.

Ja, még szerencse, hogy nem piásan kaptak el a rendőrök egy mellékutcában, szondáztattak, stb. Az is jó volt - külön öröm, hogy senkiben sem okoztam és a másik haverom sem okozott kárt.

Vagy: karaoke versenyt nyertem véletlenül, mert csak egy üccsire mentünk be a Gin Tonic-ba Szegeden.

Vagy: kitiltottak az egyik strandról, nem megfelelő viselkedés miatt.

Vagy: bíróságra kerültem állítólagos piroson való áthajtással, mert feljelentettek a rendőrök és még meg is akartak bilincselni. Istenem, sohasem felejtem el...

És ez még nem minden!

Előzmény: Ender_Wiggin (80)
Nikita Creative Commons License 2003.12.16 0 0 131
vazze.. igazad van. de kegyelem, ne alázz még te is!!!
Előzmény: Nyelvtanrendőrség (125)
Sheme Creative Commons License 2003.12.16 0 0 130
Ne haragudj, de a múlt héten a Barátok közt-ben a Dani meg a Tóni tök becsületesek voltak meg jólneveltek.

Good shot, buddy! :)

Előzmény: Supernovablaster (61)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 129
Bocsáss meg, nem fikáztam senkit, semmiért. Annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy akiknek az ilyen, és ehhez hasonló fiatalkori bulik (Amire 1 jó példa a film is), kimaradtak az életéből, az olyat veszített, ami pótolhatatlan, öregkorára nagyon sajnálni fogja...

Ennyit mondtam én... Minden egyéb amit írtam, az csak következmény...

Előzmény: Supernovablaster (124)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 128
eljössz velem meccsre cica?
Előzmény: Ender_Wiggin (126)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.16 0 0 127
Focimeccsen a helyed...

Dán kutatók által bebizonyított tény, hogy azok a férfiak, akik nem szeretik a labdarúgást, 79%-ban latens homoszexuálisok

Előzmény: Ender_Wiggin (126)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 126
"olyan szintű szarhalom ami nemhogy a filmgyártás de az emberiség szégyene is kb, ami után memóriatörlő injekciókat kéne osztani a mozikijáratoknál, hogy még teljes életet élhessünk utána"

Áhh, ez volna a részedről a kultúrált vita? (Arról nem is beszélve, hogy krég kolléga NEM LÁTTA A FILMET)...

Joh, maradj a saját értékrendednél.. Ha egyáltalán a "tökállat, és a töxszar vazze" kijelentéseket értékrendnek lehet tekinteni...

Én az ilyeneket suttyóknak nevezem... Focimeccsen a helyed...

Előzmény: krég (121)
Nyelvtanrendőrség Creative Commons License 2003.12.16 0 0 125
nííííííííííínóóóóóóóó

A Nyelvtanrendőrség lecsap a típushibákra! Körülvettük az épületet, jöjjenek ki felemelt kézzel! Ender_Wiggin, Nikita, le vannak tartóztatva a kulturált szó többrendbeli hibás leírásáért, szálljanak be a rendőrautóba! A többiek oszoljanak, kérem, nincs itt semmi látnivaló!

Előzmény: Ender_Wiggin (113)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 124
Már nem azért, de te kezdtél el fikázni mindenkit, mert 17 évesen már ellógtál egy hosszú hétvégére a csajoddal, a többiek meg csak otthon ültek és tanultak, a szerencsétlen flótások.
Előzmény: Ender_Wiggin (116)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 123
látod én próbálok vitázni, te meg jössz ezekkel a szar poénokkal :-)))
Előzmény: Ender_Wiggin (120)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 122
Amilyen az adjonisten.. Tudod? Engem is ki lehet hozni a béketűrésből, és az ilyen idétlen libáknak mint te vagy, sajnos sikerül is..
Előzmény: Nikita (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!