Keresés

Részletes keresés

Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 93
Jehova:-)

Ender színt hoz az életünkbe. Itt mindenkinek, rajta kívül, úgyis olyan silány és szürke a hétköznapjai. Már szóltam más topicba is, hogy jöjjenek és csodálják meg tisztelt asztaltársunkat.

Előzmény: jehova szóda... (91)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 92
Mi az, hogy utószinkron?
Előzmény: Ender_Wiggin (89)
jehova szóda... Creative Commons License 2003.12.15 0 0 91
talán még csak annyit, hogy: Köszönöm! és ender, büszke lennék ha az én álnickem lennél. komolyan
Előzmény: jehova szóda... (90)
jehova szóda... Creative Commons License 2003.12.15 0 0 90
kb. hatodszorra kezdem ezt a hozzászólást, de nem megy, szegényesnek érzem a szókincsemet, nem találok szavakat egész egyszerüen.
Ender! hol voltál eddig??????????
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 89
Olyasmiről hallottál hogy utószinkron? Színészek a SAJÁT hangjukkal újraszinkronizálják a filmet... Iiigen van ilyen. Fantasztikus hogy kiszúrtad, de éppenséggel a Kern esetében is kiszúrhattad volna. Én nem tudom hogy ez a Bogi saját hangja volt e, vagy másé, nem is érdekel. Nincs jelentősége. Csak számodra, mert valamibe kapaszkodnod kellett, hogy ismét egy jelentéktelen szurkát produkálhass. De mivel ez sem gyakorolt hatást a tömegekre, most próbálkozol mással... Pedig nem bántottalak? Csak nekem tetszett a film, és kitartok a véleményem mellett.

Mi köze ennek a személyes piszkálódásodhoz? Szűnj meg, nem vagyok rád kíváncsi, fordulj fel, fulladj bele a nyomorúságodba!

Előzmény: Nikita (87)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 88
Szerinted van olyan nő, aki megmutatja neki a cicijét?
Előzmény: zeuszka (86)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 87
Hát sajnos nem mozgok otthonosan a filmvilágban. De, hogy ha láttad a filmet, akkor észrevehetted volna. Ott voltam a bemutatón. Én észrevettem, de már a film előtt is tudtam. Egyébként fontos. Mivel sokkal jobb lett a hangja így a Boglárkának, mint a sajátjával.

Jajj Ender, kezdelek már nagyon sajnálni. szándékosan csinálsz magadból ekkora hülyét vagy gyárilag is ennyire nevetséges vagy?

Előzmény: Ender_Wiggin (84)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 86
nem mondod, a cicijét is megmutatta???
Előzmény: Ender_Wiggin (80)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 85
Motorpsycho!

Figyeld Nikita-t... Nah így csinál valaki hülyét magából..

Előzmény: Nikita (83)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 84
Megjegyzem, olyan jellegzetes hangja van az Anikónak, hogy ha 1 kicsit is otthonosan mozognál a filmvilágban nem mondanál ekkora égbekiáltó baromságot... Te címeres ökre a naprendszernek...

És ha szinkronizálva volt? Miből gondolod? Mikor csevegtél vele élőben?

Nevetséges...

Előzmény: Nikita (79)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 83
Gyerekek! Ez a legjobb topic.

Ender Wiggin titkos naplója.

Előzmény: Ender_Wiggin (80)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 82
És? Mi a jelentősége?
Előzmény: Nikita (79)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 81
És bakancs volt rajtad?
Előzmény: zeuszka (77)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 80
Én meg leléptem a barátnőmmel 1 hosszú 7végére, senki nem tudta hol vagyunk, senkinek nem mondtuk el az igazat...

Buliztunk, piáltunk, oda mentünk ahova jól esett, élveztük egymást, hogy ott mik csattantak azt hiába is mondanám mert nem ismerheted..

Életre szóló élmény, soha nem felejtem el. És ez csak 1..

Előzmény: zeuszka (77)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 79
Kedves Ender. Rádöübbenek. De csak a te kedvedért.

Barbi hangja szinkronizálva volt, Für Anikó tette volna ezt, nem tudom, de ismert szinkronszinész.

Előzmény: Ender_Wiggin (76)
Matyika_ Creative Commons License 2003.12.15 0 0 78
I do the shake, the rattlesnake shake
Jerk away, jerk away, jerk away the blues

nincs ezzel semmi baj, megértünk, Ender

Előzmény: zeuszka (77)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 1 77
kérlek, mesélj az életedről!

én sajnos 17 éves koromban csak egy opel vectra hátsó ülésén csattintottam el egymás után a chubby checkereket, most te jössz!

Előzmény: Ender_Wiggin (65)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 76
Hadd áruljak el 1 titkot: A Sandra Bullock-ot a Für Anikó szinkronizálja... Okosabb lett volna ha csöndben maradsz, és az én fikázásom helyett inkább rádöbbensz a saját ócskaságodra...
Előzmény: Nikita (74)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 75
Ezt a szöveget a Barátok közt múlt heti adásából írtad ki?
Előzmény: Ender_Wiggin (48)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 74
"A "Barbi" hangja viszont olyan aranyos volt"

Nem ismerted fel? Sandra Bullock magyar hangja. Ismert szinkronszinész csajszi megcsinálta Csősz Boglárka hangját.

Előzmény: Sheme (45)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 73
Ha a többi topicban utána tudtál nézni a hozzászólásaimnak, biztos vagy annyira megakúlmájertopcsávó hogy utánanézel ennek is...
Előzmény: Nikita (72)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 72
"Amúgy nem vagy véletlenül filmkészítő rokona, a forgalmazó, vagy producercég munkatársa...? És abból is a nyalósabb eset?"

ezt kérdeztem én is tőle.

Nem baj, ha valakinek tetszik a film, szive joga. Ezért még nem kell a földbe döngölni, csak túlságosan is piár szagú a szövege.

Előzmény: titanick (42)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 71
Nem, nem csak ezeket láttam, csak említettem pár -általam nagyra értékelt- filmet...
Előzmény: Supernovablaster (67)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 70
Bocs.. Nem mentegetőzöm... Érvelek, mert ÉN ÍGY GONDOLOM... És főleg, semmiképp nem szándékozom magamba folytani a szót, félvé attól hogy nevetségessé válok. Nem fogok... Legfeljebb a ti szemeitekben, ami a legkevésbé sem érdekel...

Nem állítottam hogy a tinikorom emlékeit siratom naphosszat. Csak azt hogy szívesen gondolok rá vissza, mert boldog, szabad, és független ember voltam, mert AZ AKARTAM LENNI! Most is boldog vagyok, jóllehet már nem független ,de azért mert felnőttem és MOST EZ AKAROK LENNI!

Előzmény: Motorpsycho (68)
Motorpsycho Creative Commons License 2003.12.15 0 0 69
Még csak annyit: nézd meg a Kontrollt - az se jó film, de legalább megérdemli, hogy nőljön a bevétele. Mert az alkotók legalább megpróbálták.
Előzmény: Ender_Wiggin (65)
Motorpsycho Creative Commons License 2003.12.15 0 0 68
Öreg, hadd tegyem a virtuális kezemet a virtuális válladra, és hadd nézzek a virtuális szemedbe - így mondom, a legbarátibb hangomon, a legnagyobb jóindulattal: hagyd abba, mielőtt még nagyobb hülyét csinálsz magadból.

A film (ma láttam, önértékelésem szerencséjére nem fizettem érte, bár nem is warezformában volt hozzá szerencsétlenségem) elképesztően rossz. Valami hihetetlen módon. Ezt az ótvart nem lehet azzal mentegetni, hogy jó egyesek tizenéves emlékeinek megidézésére, ez egyszerűen ehhez kevés (az pedig, ha valaki egész felnőtt korában a tizenéves ivászatainak és jó/rosz dagonyázásainak az emlékét babusgatja, szomorúbb mindennél - inkább felnőtt korában is érezze jól magát). SEMMI nem stimmel benne, és ez az, ami megakadályozza, hogy bármilyen szinten is élvezhető legyen. Egyszerűen, filmes szempontból ez egy KATASZTRÓFA.

Előzmény: Ender_Wiggin (65)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.15 0 1 67
Ugye te CSAK ezeket a filmeket láttad az utóbbi 15 évben?
Előzmény: Ender_Wiggin (65)
KOMWarrior Creative Commons License 2003.12.15 0 0 66
Azért azt nem jeleneteném ki, hogy nem volt jó film... Közönségfilmekre ez igaz, de emellett ott van még a Torzók, a Rengeteg és pl. a Hukkle, amik zseniális darabok, csak nem támogatja őket az RTL KLUB/TV2, de más se nagyon, így a nagyközönség elől rejtve maradnak...
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 65
Miniszter félrelép, Sztracsatella, Sose halunk meg, Ámbár tanár úr, Szamba, Zimmer Feri, Kalózok, Valami amerika stb... Sorolhatnám még...

Mindez persze elég nagy nevekkel, Kern András, Koltai Róbert...

Pokolra az összessel mi?

Ez döbbenet...

Előzmény: Supernovablaster (64)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.15 0 0 64
A tizedes meg a többiek óta nem volt tisztességes magyar film.
A filmművészeti teljes tanári karának és minden jelenlegi vagy ott végzett tanulójának azonnali megsemmisítése vetne véget ennek a pokoljárásnak.
Előzmény: Ender_Wiggin (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!