Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2008.08.31 0 0 654
Hülyeségeket beszélsz, alapja nincs a dumádnak.
Előzmény: sparturbo (652)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.31 0 0 653

Hagyjuk abba... :)))

 

Ha szerinted Magyarországon minden multi MLM-rendszerben dolgozik, és minden gazdag ember hálózatépítő, akkor sose fogsz válaszolni egyetlen kérdésemre sem, mint ahogyan eddig se válaszoltál.

 

Sok sikert!

Előzmény: sparturbo (652)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.30 0 0 652

Nem beszélek mellé

 

Kb hány multi van Magyarországon

 

Mikor öszeszámolsz legalább 300 at akkor van miröl beszéljünk

Előzmény: Albertinka (651)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.30 0 0 651

Folyamatosan mellébeszélsz. :)))

 

Számadatokal alátámasztva nevezz meg egyetlen egy olyan magyarországi hálózatot, amelyben a hazai taglétszám évről évre dinamikusan növekszik!

Előzmény: sparturbo (650)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.27 0 0 650

Ez normális

A régi cegek már telitödtek nem nagyon tudnak olyam ütemben nöni mind egy uj

Például az enyém 100% nött az elsö honapba,ha ezt akartad hallani

Nem tudom miröl beszélsz ,jelenleg is egy magyar család van az élvonalon egy német cégnél,ez azt jelenti hogy igenis müködik és sokkal jobban mind más országban

Előzmény: Albertinka (649)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.27 0 0 649

A cégekkel sose volt semmi bajom.

Én azt próbálom Veled megértetni, hogy Magyarországon az MLM értékesítési módszere nem működőképes, mert sokkal kevesebb ember érdeklődiik iránta, és ezek közül is sokkal kevesebb alkalmas rá, mint amennyi a dinamikus fejlődéshez szükséges lenne.

Kicsi ország vagyunk... itt hiába mondogatják a markering-terv előadói, hogy nem telítődhet a piac, gyorsan  ki lehet számolni, hogy ez csak ábrándozás. Termékkel nem, de az erre a munkára alkalmas emberekkel már réges-régen telítődött...

 

Amíg a belépők száma nem sokszorosa a lemorzsolódók számának, nem lehet fejlődésről beszélni.

És még egyetlen olyan hálózatot sem említettel, amelyik pozitív eredményeket tud nálunk felmutatni...

 

Meddig könyörögjek még, hogy csupán egyetlen egyet említs meg... :)))

Előzmény: sparturbo (648)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.27 0 0 648
Most a Magyarokkal van bajod vagy a cégekkel :))
Előzmény: Albertinka (647)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.27 0 0 647
Ebből a 300-ból sorold fel nekem azokat, amelyekben a magyar taglétszám minimum tízszereződik évente. A többi nem érdekel. :)
Előzmény: sparturbo (646)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.27 0 0 646

Kb 300 van jelenleg,lehet válogatni,gondolom nem tudsz 300 multit leirni

Nem tudom mi tetszik neked,mármind termékre értem

Az hogy feljodik abbol neked sok nincs

Ha te akarod magadnak akkor fejlödik mind 

Előzmény: Albertinka (645)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.27 0 0 645
Ha mutatsz egy olyan MLM-hálózatot Magyarországon, amely évek óta dinamikusan fejlődik, talán még be is lépek.
Kár, hogy nincs ilyen...
Előzmény: sparturbo (644)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 644

Mit akarsz velük?

Csak nem akarsz beálni :)))

Nincs hova tedd a pénzed?

Előzmény: Albertinka (642)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 643

Ha jol vettem észre szektákrol,barátokrol,vállásrol :))

 

Előzmény: Albertinka (642)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 642

Ha egyetlen olyan MLM-hálózatról sem tudsz, amely Magyarországon dinamikusan fejlődik, akkor, könyörgöm, miről beszélünk mi itt tulajdonképpen...?! :)))

Előzmény: sparturbo (641)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 641

Te irtad a negativ állitásokat meg ijesztegeted itt a szegény emberkéket hogy mindent elveszitenek:)))

Milyen barát vagy ha nem hiszel nekik,ez nem barát,cserben hagytad szegényeket :((

Nem ismerem a Magyarországi cégeket márt irtam,azt tudom hogy most minden nap nyilik egy uj,ha pedig nem müködne biztos nem nyilna egyse

Lassan minden terméket be lehet szerezni MLM es cégeken belül,sikeres emberek is vannak nem  is egy,csak egy kis gond van,nem befizetni kell és várni hogy jöjjenek a milliok hanem dolgozni,terméket használni és tovább ajánlani.

Ha ezt nem tudja valaki megcsinálni akkor képzeld el hova fektetné be a pénzét?,természetesen ha rád halgat

Előzmény: Albertinka (640)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 640
Miért nem az MLM védelmében, amit ismersz, fogalmazol meg pozitív érveket?
Miért rólam, akit nem ismersz, közölsz negatív állításokat?

Sose írtam, hogy aktív hálózatépítője voltam valamelyik rendszernek. Ha elolvasod az Amway-topicban írt kb. 350 hozzászólásomat, látni fogod, hogy mindegyik velem kapcsolatos feltételezésed tévedés.

A barátaimat nem beszéltem le az MLM-ről, hanem arra kértem őket, hogy akkor keressenek meg engem az általuk magasztalt üzleti lehetőséggel, amikor valódi tapasztalataik lesznek benne, és sikeressé váltak az MLM segítségével. Akkor fogok hinni nekik, amikor személyes példájuk is alátámasztja azt, amit tényként állítanak.

Én csupán apró kérdéseket fogalmazok meg.

Továbbra is várom azoknak a Magyarországon működő hálózatoknak a megnevezését, amelyek hosszú távon dinamikusan növekedő taglétszámot tudnak felmutatni.
Van ilyen egyáltalán?

Inkább ezekről írjál, ne rólam... :)))
Előzmény: sparturbo (638)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 639

Amint irtam hogy az emberekkel van baj,nekik is a fejükkel hisz a hal a fejitöl büdössödik

Ha anyira baj van a fejükkel hogy egy szektába áltak be és nem tudtak külömbséget csinálni egy MLM cég között akkor ott a baj nem az MLM el

Előzmény: Albertinka (628)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 638

Azt irod felejtsék el az LM et és inkább fektessenek be valamibe

Mibe?

Menyit?

Honnan?

Egyszoval ne tessék gondolkodni hanem tessék menni mert melo van

Még csak számolni sem kell megtanulni mert amit adnak ugyse elég a számlákra.

Szabadsag pedig nen háváj vagy bármi hanem elég  BALKONÉRIA,gondolom tudod hol van :)))

Előzmény: Albertinka (637)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 637

Ne süllyedj le a politikusok vitakultúrájának szintjére... :)))

Nem állítottam ilyeneket.

Előzmény: sparturbo (636)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 636

Az elöbb azt irtad hogy tapasztalatbol beszélsz hogyan kell dolgozni a hálozatépitésben

Utána meg hogy be akarta szervezni a barátaid de nem áltál be ,elküldted,tehát nem igazi barát vagy

Most meg hogy egyik sem az se te se ök

Azt nem mondtad hogy elvesztettél egy barátot és kaptál helyibe ezret

Most valaki anonim dugva vagy dugatlan irt vagy irtak egy könyvet amit eladnak,természetesen valami közöd kell legyen hozza hanem nem reklámoznád biztos érdek,mi más lenne.

Azok a valakik természetesen nem azért irták a könyvet anonim hogy ne tudja meg senki hanem azért hogy pénzt keressenek,ez is egy üzlet,most valaki leforditotta azért hogy pénzt keressen a magyarnyelvüeken is más meg árusitja természetesen azért hogy pénzt keressen,gondolom nem adják ingyen

Szerintem csalodott vagy hogy nem tudtál elérni semmit és fékezed a barátaidat hogy ök se tudjanak

Pedig be van bizonyitva hogy müködik és aki csinálja annak sikere van

Előzmény: Albertinka (635)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 635

Ezt meg honnan veszed? Nekem változatlanul megvan minden olyan barátom, akiket nem szippantott be egyik hálózat sem. Azok viszont, akiket beszippantott, magányosak lettek.

 

A fanatikus hálózatszervezés éppen úgy szétdúlja a barátságokat, családokat, mint a vallási viták vagy a politikai ellentétek. :)

Előzmény: sparturbo (634)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 634
Ezért nincs barátod
Előzmény: Albertinka (633)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 633

Igen, ezekben a dolgokban nagyjából egyetértünk, de az MLM-et nem lehet félgőzzel csinálni, maximális erőbedobás kell hozzá. Aki hobbinak tartja, annak a belépői is hobbinak fogják tartani, hiszen valószínűleg a hozzáállás is másolódik. Ha viszont teljes erőbedobás kell hozzá, akkor az én tapasztalatom szerint azt a teljes erőbedobást érdemesebb olyan munkába vagy vállalkozásba fektetni, ahol nem az emberek gondolkodásának az átalakítása és a lelkesedés fenntartása a feladat, hanem jobban tervezhető az eredmény.

 

Én minden olyan barátomnak azt mondtam, aki csatlakoztatni akart valamelyik hálózathoz, hogy akkor jöjjön vissza hozzám ezzel az ötlettel, amikor ezzel a munkával többet keres, mint én. Akkor fogok hinni neki. Még egyik sem jött vissza...

Előzmény: Törölt nick (631)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 632

Ez jo volt kösz

De mi van a barátokkal?

Előzmény: Törölt nick (631)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.26 0 0 631
Igen, ebben a meglátásodban van az egyik fő probléma az mlm-ben. Szerintem legalább is. Ha már mlm-en gondolkodsz, csakis olyan mlm céget szabad választani, aminek a termékeit te is szívesen használod. Márcsak azért is, mert akkor vagy hiteles, ha te is használod a termékeket. Persze vannak nagyon tehetséges személyek, akiknek nem kell hazsnálniuk a terméket ahhoz, hogy eladják, de az ilyen kevés. Zömében inkább olyanok vannak az mlm-ben, akik nem értenek hozzá és próbálják megtanulni.
A másik észrevételem az lenne az előbb elhangzottakkal kapcsolatban, hogy az mlm-et tényleg azért választják sokat, mert nagyon jövedelmeket ígérnek. Számomra az mlm nem milliókat jelent, hanem csak jobb életet. Nem is vágyom arra, hogy a leggazdabb emberek között legyen a nevem. Való igaz, hogy Magyarországon nehezebb az mlm-ben boldogulni, mint Amerikában, de nálunk még csak most kezd kibontakozni. Most kezdett el terjedni az is, hogy online irodád legyen, honlapod, hírlevéküldő rendszered, online konferenciatermed, amely eszközökkel gyorsabban és könnyebben lehet dolgozni. Lehet, hogy a leggazdagabb emberek között nem is lesz mlm-es, de szerintem ez nem is arról szól, hogy azon a listán fent legyél. Az tény, hogy csak kitartóan lehet csinálni ezt a munkát. Aki nem leli örömét benne, annak nem is érdemes elkezdenie, mert több jövedelem ide-vagy oda, nem fogja elérni, és a végén csak csalódott lesz és lehordja az mlm-et. De ez az én szerény véleményem.
Előzmény: Albertinka (614)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 630

Elhagyott a barátod?

Vagy mi a gond?

Előzmény: Albertinka (628)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 629

Igy van még  tul korai oda

Egyszer az emberek kell megváltozzanak

Utánna jöhet az MLLM szorakozás

 

Előzmény: Albertinka (628)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 628
Nem vagyok én az MLM esküdt ellensége. Csak az a tapasztalatom, hogy Magyarországon szektaként működik, és tényleg szétrombolja a családokat, a baráti köröket. Amerikában, ahol tényleg végtelennek tűnik a potenciális belépők száma, talán más a helyzet, de ez egy picike ország, kevés olyan lakossal, aki alkalmas erre a munkára, és nem csak alkalmas, hanem kedvet is érez hozzá. Itt a fejlődés folyamatosságát és végtelenségét hirdetni egyszerűen hazugság.
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 627
Gondoltam találsz valami jot benne
Előzmény: Albertinka (626)
Albertinka Creative Commons License 2008.08.26 0 0 626
Köszönöm, de ez a cikk az én kételyeim jogosságát igazolja. :)))
Előzmény: sparturbo (625)
sparturbo Creative Commons License 2008.08.26 0 0 625

Találtam egy linket ahol ösze vannak szedve

Nem tudom menyire hivatalos

 

http://elindulok.hu/marketing/mlm.htm

Előzmény: Albertinka (622)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!