Keresés

Részletes keresés

trollcsi Creative Commons License 2004.12.29 0 0 341
volt hasonló, kínában szilvapálesszel :]
Előzmény: Törölt nick (340)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.29 0 0 339
Olvasd el elejétől végig Az AMWAY-ről és a Network marketing c. topicokat, rá fox jönni...
Előzmény: Tahitian Noni (338)
Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.29 0 0 338

Megtudható, hogy miért utálja valaki ennyire, zsigerből az MLM-et?

Két elképzelésem van, szeretném tudni melyik az igaz.

Előzmény: Törölt nick (334)
hiroshi Creative Commons License 2004.12.27 0 0 337
Akkor TE miért MLM-ezel?
Előzmény: galvagin (336)
galvagin Creative Commons License 2004.12.23 0 0 336
<a href="
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 316

Tulajdonképen nem is szabadna eladni ,mindenki tanulja meg és rendelye meg magának, meg ajánlja tövább ez lenne az igazi MLM.

Csak a felsök buzditják a népet hogy többet többet,hisz akkor több a fizetésük,ezért kezdték el hogy legalább 20 kuncsaftja legyen mindenkinek,igy meg veszélybe a rendszer

Előzmény: galvagin (315)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 315
Tehát egyszoval olcso szorakozás,de látod hogy talállnak mindig ügynököket hisz öszinén ez egy hoby
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 314

Az MLM nem veszélyes,egy nagyszerü ötlet ,aki akar és kedve van hozza egy kis mellékkeresetet összekaparni az megtudja csinálni.

A többibe igazat kell adjak neked.(sajnos igy van és itt van a baj,ezért szidják mindenütt).

Most képzeld el hogy beálok egy céghez ahol van,nevegyünk sokat ugy 100 termék.

Azt mind meg kell ismerjem megtanulyam hogy kell kezelni,el kell menni a kuncsafthoz és eladni ,megtanitani hogy kelll kezelni,lehet hogy én jol tudom és a termék is super de a kuncsaft nem érti meg nem ugy kezeli ahogy elmondtam és akkor jön a baj,azonnal hiv hogy milyen sz..t adtam el neki,tehát nem olyan egyszerü

Előzmény: Törölt nick (310)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 312

Lehetséges de én nem Magyarországon élek és azért nem találkoztam velük.

Ha kell szervezzen másokat is és kap jutalékot azért vagy az árulásuk után akkor MLM

Előzmény: arnyekk (309)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 311

Ha jol értettem te nem a cégtöl vetted a terméket hanem az ügynöktöl,az nem adott neked számlát, és nem a cég ,ö biztos hogy kapott a cégtöl.

pélául ha veszek töled valami csadaszert és eladom itt akkor van kb 100% nyereségem ha nem több,ez nem hivatalos hisz biztos nem fogok senkinek sem számlát adni azért hogy adozzak

De lassan ugy is elfogynak az ügynökök mert már a boltba lehet kapni minden féle gyögyito szert amit ök árulnak fele áron ,csak beletelik még egy két évbe és megszabadultok tölük

Előzmény: Törölt nick (303)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 309
Hú, én azt hittem mindeki ismeri az Avont. Azt hiszem magyar cég, Gödöllön van valami gyáruk ahol szépségtermékeiket előállítják. Szép szines/szagos katalógusuk van, termékminták, akciók, minden van ami a jó üzlethez kell. Áraik picit magasabbak a bolti áraknál, és van egy-két valóban jó termékük. A vásárlásról bizonylatot a tanácsadónőknek kötelező adni. Tisztességes cégnek tünik, ha valóban MLM, akkor ez az egy általam ismert normális MLM-es cég. Kérdezd feleséged/barátnőd, ő biztos hallott róla. Honlapjukat megtalálod az interneten, nem akarom reklámozni őket, de könnyen rájuk találsz.
Előzmény: galvagin (305)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 308
LOL
Előzmény: baal (307)
baal Creative Commons License 2004.09.26 0 0 307
ha nem vigyázol, majd jól meggazdagodsz:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: arnyekk (290)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 306

Na ez az ami nem hivatalos az nem igazi MLM,a termék lehet de az eljárás nem.

Minden termékröl meg jutalékrol számlát kell adjanak meg adozni kell utánna,még akkor is ha ajándékba kapsz pénzt. (sajnos)

Előzmény: Törölt nick (303)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 305
Nem ismerem azt a céget lehet hogy Magyar cég még nem találkoztam vele
Előzmény: arnyekk (302)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!