Keresés

Részletes keresés

bleroy Creative Commons License 2004.12.19 0 0 332
maxval hogy eltüntél az mlm.lap. forumairól, bár nem csodálom ott nem egy két ostoba vett körül akik benyalják az ilyen hülyeségeidet..............
Előzmény: Törölt nick (330)
bleroy Creative Commons License 2004.12.19 0 0 331
ez egostoba példa, ostoba elméből és aki ezen elgondolkodik netalán ez alapján döntést hoz az meg is érdemli.............
Előzmény: Törölt nick (330)
Albertinka Creative Commons License 2004.12.19 0 0 329

Ha valóban használja a termékeket, akkor azért ennél jóval többet illene tudnia.

 

Azt viszont érthetetlennek tartom, miért lenne valaki vevő, különösen ha tudja, mekkora árrés van a termékekeken. A belépési díj sokszorosa megtérül, ha csak azért lépek be, hogy rendszeresen vásároljak magamnak.

 

Viszont ha ez igaz, akkor az is igaz, hogy kizárólag hálózatszervezéssel lehet előbbre jutni. Ha csak a létszámnövekedés a kulcsa a sikernek, akkor viszont baj van, mert az erre alkalmas, erre kedvet érző emberek száma közel sem korlátlan. Becslésem szerint ez az Amway esetében ez Magyarországon 30-40 ezer. Legalábbis az eddigi adatok ismeretében még optimista hozzáállással is csak ennyire lehet következtetni.

 

Viszont ha ez is igaz, akkor mit lehet mondani a mostani 0 és 3 százalékos munkatársaknak? Hogyan és mikor fog az ő hálózatukban több ezer ember dolgozni? Tudom, hogy pl. Kínában is lehet dolgozni, de külföldön csak az szokott sikeres lenne, aki itthon is sikeres.

Előzmény: Törölt nick (328)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.12.18 0 0 327
Lsd. aloes topikba írt valaszom. :-)
Előzmény: *Jucus* (326)
*Jucus* Creative Commons License 2004.12.18 0 0 326

Sziasztok!

Nem bírom ki, hogy ne szóljak bele a vitába, pedig új vagyok az Indexen, úgyhogy könnyen megkaphatom a "Hát neked ki osztott lapot?" megjegyzést! :-)

Én az USA-ban éltem egy pár évet, ahol virágzik a direktmarketing. Én nem tudom, hogy Magyarországon miért van ezzel még mindig probléma, és miért szül ellenszenvet az emberekben? Hiszen ha valaki az MLM termékekről úgy gondolja, hogy drága vagy nem éri meg az árát, akkor nem veszi meg és ennyi. Van, aki a kínai piacról öltözködik, és van, aki a legdrágább belvárosi butikokból, vagy világcégek divatházaiból. Van, aki trabanttal jár, és van, aki volvóval, kinek mire van igénye és lehetősége.

Én például hosszú évek óta használok néhány Amway terméket. A LOC (folt)tisztító termékcsaládot például hosszú évek óta használjuk, szerintem felülmúlhatatlan minőség! Egy ideig a KIDS gyerekvitamin, vegetáriánus férjemnek a fehérjeport és még néhány táplálékkiegészítőt is használtuk. Aztán az FLP mindent elsöprő sikere után mi is áttértünk az aloe verás és más FLP-s termékekre. (Hozzáteszem: ettől még az Amwayes táplálékkiegészítők is jók!)

 

Nem szeretem a zaklató ügynököket. Nem szeretem, ha más mondja meg nekem, hogy mi a jó nekem. De szeretem, ha kapok tájékoztatást. Itthon, Magyarországon döbbenetes és igazán szomorú a bolti eladók érdektelensége, közönye, hozzá nem értése, totális dilettantizmusa. Ha bemegyek egy gyógynövényboltba és kérek ezt-azt, csak néznek rám, mint a barmok. Már azt is megkaptam, hogy ő csak egy bolti eladó, nem pedig természetgyógyász és nem Ilcsi néni. Ó, Istenem! Hát tényleg olyan nagy elvárás az, hogy értsen ahhoz, amit csinál?

A boltokban udvariatlanok, flegmák.

A házi bemutatókon kedvesek, figyelmesek, és egyáltalán nem erőszakosan, de minden kérdésemre választ kapva tájékoztatnak az engem érdeklő termékekről. Én nem mondom, hogy Csajágaröcsögén Bözsi nénje is olyan jó disztribútor, mint egy fővárosi topmenedzser, de azért az általános tapasztalatom jó.

 

Van egy rossz hírem az MLM-ellenzőinek: nyugaton évről-évre, félelmetes sebességgel terjed. Szerintem 10 év múlva Magyarországon is jelentős mértékben háttérbeszorítja a hagyományos kereskedelmet, és ebben is csak a multik és a nagyon profik maradnak talpon.

 

Köszönöm, hogy elolvastatok:

*Jucus*

rali Creative Commons License 2004.11.19 0 0 325
MAXVAL! MAXVAL! RIADÓ!




Kedves Barátom!



Hosszú ideig ismét nem hallattam a hangomat. Remélem ? így Karácsony előtt ?
nem veszed rossz néven néhány mondatomat! Igazad van, ha azt gondolod, hogy
még korai a köszöntés. Én viszont most azért írok, mert olyan információm van
számodra, amely talán Neked is vidámabb ünnepeket eredményezhet.

Ismered-e azt az üzleti fogalmat, hogy ajtónyitó?

Előfordult-e már Veled, hogy arra gondoltál, hogyan tudnád az évek során
kialakult kapcsolataidat termőre fordítani? Ha igen, akkor érdemes lesz tovább
olvasnod!

Hosszú hallgatásom ideje alatt csatlakoztam egy céghez, az OptimaNet Kft. ?
hez.

E cég szolgáltatásait fogjuk a közeljövőben még szélesebb körben
értékesíteni. És itt jönnek a képbe a Te kapcsolataid is. Ugyan keresünk
üzletkötőket is, most mégsem erről beszélnék. Amennyiben Te a kapcsolataidnak
ajánlani tudod az OptimaNet Kft ? t, és ajánlásod nyomán üzletkötőink egyike
sikeres tárgyalásokat folytat az általad ajánlott céggel, tehát üzlet jön
létre, a befolyt haszon egy része Téged illet. Természetesen lehetővé tesszük
a Te számodra azt is, hogy, mint üzletkötő dolgozz cégünknél. A részletekre
ebben a levélben nem térek ki.

Az OptimaNet Kft. 1996 óta szereplője a magyar piacnak. Mára széles
kínálattal jelenünk meg. Az általunk kínált szolgáltatások közül most kettőt
emelnék ki:

1.Fullhotel Üdülőhét szolgáltatás. Csak röviden: egy kiváló lehetőséget kínál
cégek, vállalkozások számára, munkatársaik szervezett üdültetésére, elérhető,
adóalapból leírható áron, amit ráadásul részletekben lehet kifizetni.

2.SPYon távoli hozzáférésű digitális videó ellenőrző és rögzítő rendszerek. A
legkorszerűbb technológia a vagyonvédelemben.

És ezeken kívül még több lehetőség, a telekommunikációs díjak optimalizálásán
át munkabér optimalizációig bezárólag. Cégünk viszonteladója több vezető
telekommunikációs és Internet szolgáltató cégnek.

Kapcsolataidnak most igazán hasznát veheted! Amennyiben ez a tájékoztató
felkeltette érdeklődésedet, kérlek, jelezd ezt nekem telefonon, a 06 20 317
4579 számon.

Légy cégünk egyik ajtónyitója! Fordítsd termőre kapcsolataidat!

Már előre betervezheted a jövő heted programjába azt a tájékoztatót, amit
csütörtökön, délután 16 órától tartunk. A helyszínt az érdeklődők számától
tesszük függővé.

A tájékoztatót követően szerződést kötünk azokkal, akik ezzel az egyszerű
lehetőséggel fogják bővíteni a karácsonyi ajándékra szánt keretet!

Minden egyéb információt szóban fogok számodra megadni!

Üdvözlettel:

Specht József

06 20 317 4579





2005 tavaszig INGYEN ADSL + domain nev!
http://true.hu/index.php?mod=adsl


- - - - - - - - - - -
X3 Hírlevél szolgálat
http://x3.hu/hirlevel
- - - - - - - - - - -
galvagin Creative Commons License 2004.11.17 0 0 324
Tulajdonképpen az az emberi gutaság jele ha ne vizsgáltassák át hisz lássátok hogy késöbb ugy is problémák adodnak
Előzmény: Otto Normalverbraucher (321)
galvagin Creative Commons License 2004.11.17 0 0 323

Akkor nekem nem volt szerencsém

Mind a három külföldi cég bejegyzésekör átvizsgálták

Igaz nem is jöhet senki se hogy nem hivatalos

Addig nem is tudtuk a kéréseket kiadni mig át nem volt jogilag vizsgálva

Előzmény: kzt (322)
kzt Creative Commons License 2004.11.17 0 0 322

Cegbejegyzeskor sem az ugyved sem az ugyeszseg nem vizsgalja a ceg gazdalkodasat es mukodeset.

Előzmény: galvagin (320)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.11.17 0 0 321
Lehet, hogy szerinted törvényes, de ahogy meginterjúvolták az FVF-et, meg a PSZÁF-ot, ott egészen mást mondtak...
Előzmény: galvagin (318)
galvagin Creative Commons License 2004.11.05 0 0 320
?????????????
Előzmény: kzt (319)
kzt Creative Commons License 2004.11.04 0 0 319

Ha a cég be van jelentve akkor nem gáz mert ügyvéd és ügyész vizsgálya át,addig nem is kap engedélyt

Marhaság.  

Előzmény: galvagin (297)
galvagin Creative Commons License 2004.11.04 0 0 318

Szia !

Minden országba már elöfordulnak hasonlo csoportok.

20-30 euros havi belépéssel kb. 50 % fektetnek a játékba a többit meg a hálozatba osztanak szét.

Nagyobb az esély de több felé oszlik,a lényege az hogy ha osszejön egy bizonyos kis hálozatod akkor nem kerül semmibe a játék,ha meg valami keveset te is csinálsz akkor a hálozatbol elég jol lehet keresni.a fontos az hogy törvényes

Üdv Galvagin

Előzmény: Otto Normalverbraucher (317)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.10.10 0 0 317
A lottóbizniszbe is betört az MLM! :-)  Nem tudom, ki hallotta esetleg a Kossuth rádió szombat délelőtti műsorát... Épp autóztam, és az volt a leghallgathatóbb műsor. Nos, "ügyes" emberek 'lottószövetkezeteket' szerveznek (piramisrendszerben, beszervezősdi jutalékkal)  a nagy nyeremény reményében, és a szelvények árán felül 10e ft-os tagsági díjat szednek. Indoklásul az MLM-et hozták fel, hogy ha az törvényes, ez miért is ne lehetne az???   Ki hinné, hogy még mindig van beetethető ember ebben a kis országban.... :-O
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 316

Tulajdonképen nem is szabadna eladni ,mindenki tanulja meg és rendelye meg magának, meg ajánlja tövább ez lenne az igazi MLM.

Csak a felsök buzditják a népet hogy többet többet,hisz akkor több a fizetésük,ezért kezdték el hogy legalább 20 kuncsaftja legyen mindenkinek,igy meg veszélybe a rendszer

Előzmény: galvagin (315)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 315
Tehát egyszoval olcso szorakozás,de látod hogy talállnak mindig ügynököket hisz öszinén ez egy hoby
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 314

Az MLM nem veszélyes,egy nagyszerü ötlet ,aki akar és kedve van hozza egy kis mellékkeresetet összekaparni az megtudja csinálni.

A többibe igazat kell adjak neked.(sajnos igy van és itt van a baj,ezért szidják mindenütt).

Most képzeld el hogy beálok egy céghez ahol van,nevegyünk sokat ugy 100 termék.

Azt mind meg kell ismerjem megtanulyam hogy kell kezelni,el kell menni a kuncsafthoz és eladni ,megtanitani hogy kelll kezelni,lehet hogy én jol tudom és a termék is super de a kuncsaft nem érti meg nem ugy kezeli ahogy elmondtam és akkor jön a baj,azonnal hiv hogy milyen sz..t adtam el neki,tehát nem olyan egyszerü

Előzmény: Törölt nick (310)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 312

Lehetséges de én nem Magyarországon élek és azért nem találkoztam velük.

Ha kell szervezzen másokat is és kap jutalékot azért vagy az árulásuk után akkor MLM

Előzmény: arnyekk (309)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 311

Ha jol értettem te nem a cégtöl vetted a terméket hanem az ügynöktöl,az nem adott neked számlát, és nem a cég ,ö biztos hogy kapott a cégtöl.

pélául ha veszek töled valami csadaszert és eladom itt akkor van kb 100% nyereségem ha nem több,ez nem hivatalos hisz biztos nem fogok senkinek sem számlát adni azért hogy adozzak

De lassan ugy is elfogynak az ügynökök mert már a boltba lehet kapni minden féle gyögyito szert amit ök árulnak fele áron ,csak beletelik még egy két évbe és megszabadultok tölük

Előzmény: Törölt nick (303)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 309
Hú, én azt hittem mindeki ismeri az Avont. Azt hiszem magyar cég, Gödöllön van valami gyáruk ahol szépségtermékeiket előállítják. Szép szines/szagos katalógusuk van, termékminták, akciók, minden van ami a jó üzlethez kell. Áraik picit magasabbak a bolti áraknál, és van egy-két valóban jó termékük. A vásárlásról bizonylatot a tanácsadónőknek kötelező adni. Tisztességes cégnek tünik, ha valóban MLM, akkor ez az egy általam ismert normális MLM-es cég. Kérdezd feleséged/barátnőd, ő biztos hallott róla. Honlapjukat megtalálod az interneten, nem akarom reklámozni őket, de könnyen rájuk találsz.
Előzmény: galvagin (305)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 308
LOL
Előzmény: baal (307)
baal Creative Commons License 2004.09.26 0 0 307
ha nem vigyázol, majd jól meggazdagodsz:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: arnyekk (290)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 306

Na ez az ami nem hivatalos az nem igazi MLM,a termék lehet de az eljárás nem.

Minden termékröl meg jutalékrol számlát kell adjanak meg adozni kell utánna,még akkor is ha ajándékba kapsz pénzt. (sajnos)

Előzmény: Törölt nick (303)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 305
Nem ismerem azt a céget lehet hogy Magyar cég még nem találkoztam vele
Előzmény: arnyekk (302)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 304

Igen sajnos velük baj van ,mégpedig az hogy kapzsiak és hamar akarnak meggazdagodni,de nem érnek el vele semmit csak a céget jártassák le,aki szép nyugodtan megtanul minden csinyát binyát az elérhet valamit föleg meg is marad a kuncsaftköre.

Pont ugy vegyétek mind egy üzletet a sarkon, ha a kiszolgálo kedves még akkor se haragusztok meg ha nem tud kiszolgálni, ha nem többet nem mentek oda hanem átmentek a másik sarokra.

Az MLM jo ötlet és üzlet nem más mind kis egyéni üzlet a rokonok szomszédok barátok nálam vásárolnak,nekik mind1 hogy kinek fizetnek,azaz inkább nekem mind másnak az hogy én kapok jutalékot vagy a boltos aznekem  nem mind1,persze ha az árak egyformák

Előzmény: Törölt nick (300)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 302
és pl. az Avon az MLM? Anyam foglalkozik Avonnal, tanácsadónő (vagy mi a neve) Ott is van kidolgozott jutalékrendszer, és szervezhetsz ba magad alá embereket. Anyámat kérdeztem, neki azt mondták nem kell adóznia az eladott áruból szármató jövedelme után.
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 301
Pontosan igy van ,akkor feljelentést is tehetsz és elviszik a hüvösre
Előzmény: arnyekk (298)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 299
Én még nem kaptam ilyesmit ,biztos valakinek odaadtad a cimedet és ök szorakoznak
Előzmény: arnyekk (290)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 298
Ha én megkérem az illetőt, hogy mondja meg melyik céghez tartozik és ő ezt nem teszi meg, akkor jogosan feltételezhetem h pilótajátékról van szó, nem?
Előzmény: galvagin (297)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 297
Ha a cég be van jelentve akkor nem gáz mert ügyvéd és ügyész vizsgálya át,addig nem is kap engedélyt
Előzmény: Törölt nick (295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!