Keresés

Részletes keresés

kzt Creative Commons License 2004.11.17 0 0 322

Cegbejegyzeskor sem az ugyved sem az ugyeszseg nem vizsgalja a ceg gazdalkodasat es mukodeset.

Előzmény: galvagin (320)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.11.17 0 0 321
Lehet, hogy szerinted törvényes, de ahogy meginterjúvolták az FVF-et, meg a PSZÁF-ot, ott egészen mást mondtak...
Előzmény: galvagin (318)
galvagin Creative Commons License 2004.11.05 0 0 320
?????????????
Előzmény: kzt (319)
kzt Creative Commons License 2004.11.04 0 0 319

Ha a cég be van jelentve akkor nem gáz mert ügyvéd és ügyész vizsgálya át,addig nem is kap engedélyt

Marhaság.  

Előzmény: galvagin (297)
galvagin Creative Commons License 2004.11.04 0 0 318

Szia !

Minden országba már elöfordulnak hasonlo csoportok.

20-30 euros havi belépéssel kb. 50 % fektetnek a játékba a többit meg a hálozatba osztanak szét.

Nagyobb az esély de több felé oszlik,a lényege az hogy ha osszejön egy bizonyos kis hálozatod akkor nem kerül semmibe a játék,ha meg valami keveset te is csinálsz akkor a hálozatbol elég jol lehet keresni.a fontos az hogy törvényes

Üdv Galvagin

Előzmény: Otto Normalverbraucher (317)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.10.10 0 0 317
A lottóbizniszbe is betört az MLM! :-)  Nem tudom, ki hallotta esetleg a Kossuth rádió szombat délelőtti műsorát... Épp autóztam, és az volt a leghallgathatóbb műsor. Nos, "ügyes" emberek 'lottószövetkezeteket' szerveznek (piramisrendszerben, beszervezősdi jutalékkal)  a nagy nyeremény reményében, és a szelvények árán felül 10e ft-os tagsági díjat szednek. Indoklásul az MLM-et hozták fel, hogy ha az törvényes, ez miért is ne lehetne az???   Ki hinné, hogy még mindig van beetethető ember ebben a kis országban.... :-O
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 316

Tulajdonképen nem is szabadna eladni ,mindenki tanulja meg és rendelye meg magának, meg ajánlja tövább ez lenne az igazi MLM.

Csak a felsök buzditják a népet hogy többet többet,hisz akkor több a fizetésük,ezért kezdték el hogy legalább 20 kuncsaftja legyen mindenkinek,igy meg veszélybe a rendszer

Előzmény: galvagin (315)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 315
Tehát egyszoval olcso szorakozás,de látod hogy talállnak mindig ügynököket hisz öszinén ez egy hoby
Előzmény: Törölt nick (313)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 314

Az MLM nem veszélyes,egy nagyszerü ötlet ,aki akar és kedve van hozza egy kis mellékkeresetet összekaparni az megtudja csinálni.

A többibe igazat kell adjak neked.(sajnos igy van és itt van a baj,ezért szidják mindenütt).

Most képzeld el hogy beálok egy céghez ahol van,nevegyünk sokat ugy 100 termék.

Azt mind meg kell ismerjem megtanulyam hogy kell kezelni,el kell menni a kuncsafthoz és eladni ,megtanitani hogy kelll kezelni,lehet hogy én jol tudom és a termék is super de a kuncsaft nem érti meg nem ugy kezeli ahogy elmondtam és akkor jön a baj,azonnal hiv hogy milyen sz..t adtam el neki,tehát nem olyan egyszerü

Előzmény: Törölt nick (310)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 312

Lehetséges de én nem Magyarországon élek és azért nem találkoztam velük.

Ha kell szervezzen másokat is és kap jutalékot azért vagy az árulásuk után akkor MLM

Előzmény: arnyekk (309)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 311

Ha jol értettem te nem a cégtöl vetted a terméket hanem az ügynöktöl,az nem adott neked számlát, és nem a cég ,ö biztos hogy kapott a cégtöl.

pélául ha veszek töled valami csadaszert és eladom itt akkor van kb 100% nyereségem ha nem több,ez nem hivatalos hisz biztos nem fogok senkinek sem számlát adni azért hogy adozzak

De lassan ugy is elfogynak az ügynökök mert már a boltba lehet kapni minden féle gyögyito szert amit ök árulnak fele áron ,csak beletelik még egy két évbe és megszabadultok tölük

Előzmény: Törölt nick (303)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 309
Hú, én azt hittem mindeki ismeri az Avont. Azt hiszem magyar cég, Gödöllön van valami gyáruk ahol szépségtermékeiket előállítják. Szép szines/szagos katalógusuk van, termékminták, akciók, minden van ami a jó üzlethez kell. Áraik picit magasabbak a bolti áraknál, és van egy-két valóban jó termékük. A vásárlásról bizonylatot a tanácsadónőknek kötelező adni. Tisztességes cégnek tünik, ha valóban MLM, akkor ez az egy általam ismert normális MLM-es cég. Kérdezd feleséged/barátnőd, ő biztos hallott róla. Honlapjukat megtalálod az interneten, nem akarom reklámozni őket, de könnyen rájuk találsz.
Előzmény: galvagin (305)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 308
LOL
Előzmény: baal (307)
baal Creative Commons License 2004.09.26 0 0 307
ha nem vigyázol, majd jól meggazdagodsz:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: arnyekk (290)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 306

Na ez az ami nem hivatalos az nem igazi MLM,a termék lehet de az eljárás nem.

Minden termékröl meg jutalékrol számlát kell adjanak meg adozni kell utánna,még akkor is ha ajándékba kapsz pénzt. (sajnos)

Előzmény: Törölt nick (303)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 305
Nem ismerem azt a céget lehet hogy Magyar cég még nem találkoztam vele
Előzmény: arnyekk (302)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 304

Igen sajnos velük baj van ,mégpedig az hogy kapzsiak és hamar akarnak meggazdagodni,de nem érnek el vele semmit csak a céget jártassák le,aki szép nyugodtan megtanul minden csinyát binyát az elérhet valamit föleg meg is marad a kuncsaftköre.

Pont ugy vegyétek mind egy üzletet a sarkon, ha a kiszolgálo kedves még akkor se haragusztok meg ha nem tud kiszolgálni, ha nem többet nem mentek oda hanem átmentek a másik sarokra.

Az MLM jo ötlet és üzlet nem más mind kis egyéni üzlet a rokonok szomszédok barátok nálam vásárolnak,nekik mind1 hogy kinek fizetnek,azaz inkább nekem mind másnak az hogy én kapok jutalékot vagy a boltos aznekem  nem mind1,persze ha az árak egyformák

Előzmény: Törölt nick (300)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 302
és pl. az Avon az MLM? Anyam foglalkozik Avonnal, tanácsadónő (vagy mi a neve) Ott is van kidolgozott jutalékrendszer, és szervezhetsz ba magad alá embereket. Anyámat kérdeztem, neki azt mondták nem kell adóznia az eladott áruból szármató jövedelme után.
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 301
Pontosan igy van ,akkor feljelentést is tehetsz és elviszik a hüvösre
Előzmény: arnyekk (298)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 299
Én még nem kaptam ilyesmit ,biztos valakinek odaadtad a cimedet és ök szorakoznak
Előzmény: arnyekk (290)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 298
Ha én megkérem az illetőt, hogy mondja meg melyik céghez tartozik és ő ezt nem teszi meg, akkor jogosan feltételezhetem h pilótajátékról van szó, nem?
Előzmény: galvagin (297)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 297
Ha a cég be van jelentve akkor nem gáz mert ügyvéd és ügyész vizsgálya át,addig nem is kap engedélyt
Előzmény: Törölt nick (295)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 296
Pontosan igy van ,ha hivatalos adozni kell ,ha nem akkor bajba van az illetö hisz nincs is cég a háttérbe tehát pilotajáték ami tiltva van világszerte
Előzmény: Törölt nick (291)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 294
Ha a papiron az szerepel hogy szervezzen be másokat is adjon el nekik terméket és azért kap jutalékot akkor MLM,annak kell legyen egy bejegyzett cég és mindenki adoköteles hisz leirtam hogy addig nem is kap jutalékot mig fel nem mutassa hogy magánvállalkozo
Előzmény: Törölt nick (289)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 292
Természetesen az MLM-es adozik addig nem is kap jutalékot amig nincs bejelentve,hisz a cég el kell számolya hogy hova lett a kiadott összeg,nem hiszem hogy valamelyik is felvállalná az adozást más személyeknek,ellenben ha külföldi cég akkor az eset más azt nem kell megadozza Magyarországon hisz nem itt keresi a pénzt,abban az esetben van gáz ha a külföldi cég ellenörzést kap hogy Magyarországon fizetnek e adot,akkor baj van.
Előzmény: arnyekk (288)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 290
Pár órája írtam először ebbe a topicba, és már is kaptam egy MLM-es spam-et :DDD
"Az évszázad kereseti lehetősége! Regisztráljon ingyenesen, és mi
díjtalanul építjük az Ön nemzetközi MLM hálózatát! Rádió és TV által
támogatott marketing, 500 milliós nemzetközi ügyfélkör! Részletekért
kattintson az alábbi linkre: ..."
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 288
És az adózás oldaláról sem lehet megfogni az ilyen tevékenységet végzőket? Én ezt egyébként sem értem. Most elvonatkoztatva az általam említett pilótajátéktól, az MLM-esek adóznak? Vagy a piramis csúcsa adózik mindenki helyett? Nincsennek bejelentve, nem fizetnek nyugdíjjárulékot, tb-t, stb...
Előzmény: Törölt nick (285)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 287
Nem tudom,de szerintem ha valaki másol egy pár adatot az nem hálozat épités,meg nem is irja hogy az.
Előzmény: arnyekk (286)
arnyekk Creative Commons License 2004.09.26 0 0 286
Mivel itt is hálózat építésről van szó, és van "termék" (tehát nem pilótajáték), ezért szerintem MLM. Persze lehet h tévedek.
Előzmény: galvagin (284)
galvagin Creative Commons License 2004.09.26 0 0 284

De hisz ennek semmi köze az MLM-hez és nem is irja sehol hogy az.

Ebben az esetben miért az MLM a hibás?

Előzmény: arnyekk (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!