Keresés

Részletes keresés

janoka Creative Commons License 2003.12.11 0 0 69
csokis!!
teljessen egyetertek veled!!
en is uzletkotokent dolgozok es abbol van a penzem:)az MLM ben meg egy petakot sem kerestem, de ezt asszem leirtam!
én is szin tiszta jutalekra dolgozok!!

de ugy gondolom, hogy az MLMben is megállnám a helyem..mivel ugy gondolom az uzletkotesben eleg jo vagyok!!

es tenyleg a "cég megtalalasaban" fázisban vagyok!!

Előzmény: janoka (68)
janoka Creative Commons License 2003.12.11 0 0 68
igaz ne haragudj, elfelejtettem mondani hogy EVA-s vagyok!!
ez remelem megmagyaraz mindent!!
Előzmény: baal (58)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.11 0 0 67
"inkább nem világosítottam fel, hogy nem voltam soha nászúton, mivel nem volt rá pénzem"

Szerencséd, hogy összefutottunk, neked pont a Multi Travel Super Holiday Network 2000 való! Szuper dolog, hívj fel és megbeszélünk egy termékismertetőt.

Előzmény: Törölt nick (63)
trollcsi Creative Commons License 2003.12.11 0 0 66
sőt Lili nevű ismerősöm soha az életben nem volt.

nekem van egy lili nevű ismerősöm, szívesen bemutatnám neked egy remek vásárlási/üzleti lehetőséggel egybekötve!

Előzmény: Törölt nick (63)
trollcsi Creative Commons License 2003.12.11 0 0 65
megkérdeztem a kohászt az audiról, azt mondta simán menni fog. ugye kell nektek tízezer szupertakaró? most tudok adni hozzá egy kézi turmixkeverőt, csak egy ceruzaelemmel működik, nagyon elegáns, narancssárga műanyag, biztos siker a vendégek körében!
Csokis Creative Commons License 2003.12.11 0 0 64
De, csak minek? :-)
Szóval 93-ban, amikor új volt az Amway itthon, épp hazajöttem nyaralásból hívott az egyik kollégám (anyám mondta, hogy hetek óta keres üzleti ügyben), hogy menjek, mert nagy üzlet, bla-bla-bal. Szóval a szokásos, "telefonon nem", meg "csak élőben", és "neked fontos", stb. Akkoriban mindketten üzletkötők voltunk, nem is éltünk rosszul belőle, elhittem neki. Elmentem a TF-re, szokásos hepi-fíling-havaj-dizsi, nyomták a rizsát. Utána jött az egyéni meggyőzés, ott leállítottam, és megkérdeztem:
Zoli, ez volt a süket, most jöjjön a lényeg! Arról szól a dolog, hogy szarni kell az eladásra, azt csinálja a sok balek, akit beszervezel magad alá, te meg csak hajtod őket, hogy hozzanak új balekokat, meg adják el a trutymúkat?
- Hát nagyjából erről. Én például odaadtam a kezdőcsomagomat az anyámnak, mosson vele ő, nem fogok házalni vele.
- Ok, értem. Ez a fajta üzlet ugyan nekem nem jön be, de te tuti jó leszel benne, csináld!
Na, így nem lettem amwayes. Ő viszont egy év múlva Audival járt. Csakhogy ő akkor is bazi jó üzletkötő volt, amikor együtt dolgoztunk, meglett volna neki az az Audi máshol is, legfeljebb egy-két évvel később. (Tisztán jutalékosok voltunk, de jó magas jutalékkal. Azt csinálta, hogy feladott hirdetést, és a jelentkezőknek felajánlotta a jutaléka felét, ha hoznak nweki üzletet. Akkoriban elég sokan voltak úgy, hogy munka nélkül voltak, de a kapcsolataik azért megmaradtak a volt cégüknél. Még sajnálták is őket, hogy pont őket küldték el, hát ha már venni kellett valami irodacuccot, megvették tőlük. A srác meg csak ősszefogta őket, szervezte az eladást és tartotta a markát. 92-93-ban összejött neki a havi 80-120 tisztán, adózottan és legálisan.) Szóval akinek van tehetsége az eladáshoz, meg elég hajlékony gerince a sok balek átbaszásához, az csinálja. Akinek meg nincs, az ne!
Előzmény: -Memento- (57)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.11 0 0 62
Persze a kezdőkohót az induláshoz meg kell venni.
Előzmény: Biovadász (61)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.11 0 0 61
Ahogy látom neked még az elavult Kohász Magic 2000 van.

Már megjelet a Szuperkohász Multimagic 2004, ami gyorsabban és energiatalarékosabban olvaszt, valamint 3 öntvényforma van hozzá ajándékba.

De ha bekapcsolódsz a hálozatomba (Multi Kohász International Network 2005) akkor 30%-al olcsóbban veheted és 100 új kohász beléptetése után minden új termékből kapsz ingyen mintát, valamint olyan gazdag leszel, hogy becsokizol a nacidba.

Előzmény: trollcsi (53)
baal Creative Commons License 2003.12.11 0 0 58
én csak számolok.
te irtad, hogy 10 körül van a bevételed, és 2 körül a költséged.
ha adót, tb-t,járulékokat,muindent befizetsz,akkor abból a 8 ból havi szinten marad
jó esetben nettó 300 kiló.
hehe,akkor hogy is van ez a luxusélet?
valamelyik oldala nem kerek a dolognak
Előzmény: janoka (54)
-Memento- Creative Commons License 2003.12.11 0 0 57
Nincs kedvetek inkább az mlm ről vitázni? Engem is rángattak már ilyen üzletbe, nem jött be és most is ostromolnak.
Jó volna tapasztalatokat, nyugodtabb hangvételü véleményeket olvasni.

janoka Creative Commons License 2003.12.11 0 0 56
megmondom őszinten, nem is érdekel:)))
te csinald amit csinalsz, en meg jarom a magam utam..
közöd?
semmi:)
es hogy ki hazudik?:)))
szívessen meghivlak az irodamba:))
na cupp
Előzmény: rali (55)
rali Creative Commons License 2003.12.11 0 0 55
Biztosíthatlak, hogy halevány fogalmad sincs arról, kivel is beszéltél.Tehát: előbb tájékozódj, aztán írj.És lehetőleg ne hazudj.
Előzmény: janoka (54)
janoka Creative Commons License 2003.12.11 0 0 54
szerintem tobbet mint Te:)
ugy is mondhatnam, lehet, hogy belolunk élsz..
bar ezt biztosan nem tudom!!!
Előzmény: baal (52)
trollcsi Creative Commons License 2003.12.10 0 0 53
nem, pedig kérdeztem, de azt mondta a bazaltszintű ismerősöm, hogy az átverés lenne, és ez nem piramisjáték. ennek örülök, mert nem a gyereknek venném karácsonyra. viszont azt mondta, hogy biztos van az ismerőseim között is sok olyan, aki olvasztana ha tehetné, sőt olyan mégtöbb, aki szintén olvasztana, csak még nem tud róla, hogy ezt ilyen remek kondíciók mellett teheti. azt is mondta, hogy ezeknek szóljak, és momdjam el nekik azokat az előnyöket, amiket majd pénteken fogok megtudni a kohász int. ltd. gyűlésén, magától John Coh Ace-tól, aki ugyan nem alapítója a szervezetnek, csak jó érzékkel látta meg a lehetőséget, és mára már multimilliomos, pedig csak heti 8 percet dolgozik. de az első időkben ő is keményen nyomta, ám miután megvette azt a kezdőcsomagot vagy mit, amit majd én is megvehetek (ráadásul most nagyon kedvező áron) azóta megváltozott az élete, és még volt valami a kilátásaival kapcsolatben is, de hogy az mi volt, azt már nem mondta el, mert kifogyott az egység a kártyájából, és kérte hogy hívjam vissza mert abban a nagy nagy házban amiben lakik gyorsabban fogy az egység, szerinte a medence miatt.
most visszahívom és elmondom mi volt az. tényleg ez a 06/90-es ez milyen szolgáltató?
Előzmény: Törölt nick (51)
baal Creative Commons License 2003.12.10 0 0 52
adót bezzeg nem fizetsz, mi?
Előzmény: janoka (37)
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 50
Fuss!Rohanj!Menekülj!
Előzmény: trollcsi (49)
trollcsi Creative Commons License 2003.12.10 0 0 49
már éppen gondolkodtam, hogy belépek ebbe a kohász int. ltd.-be, de most láttam a tévében egy szuperpraktikus otthoni kohászkészletet. nagyon meggyőző volt a műsor, volt olyan is képzeljétek hogy puskával rálőttek az asztali kohóra, és semmi baja nem lett, sőt még fel is használta az ólmot. télen még a szobát is befűti a szobakohó, és a keletkezett salak a kerti ösvény dísze lehet. azért kéne hogy gyorsan segítsetek dönteni, mert ha most megrendelem, adnak ajándékba ingyen (hihetetlen, de igaz!) egy második szobakohót, Sőt, most karácsony előtt egy kézikohó is jár, mint ajándék, amivel tudok fémet olvasztani az autóban, meg utazáskor is, és praktikusan kicsi, (bár a szobakohó sem nagy, simán elfér az ágy alatt) nagyon szép kis plüss táskácskában van. azért nehéz a döntés, mert az ismerősöm, aki a kohász int. ltd.-ben már elérte a bazaltszintet, azt állítja, hogy ez egy átverés, azért ilyen olcsó. ő azt ajánlja, hogy vegyek inkább valami időjogot (?) az ő kohójukban, ami ugyan drágábbnak tűnik, de hosszú távon sokkal kifizetődőbb. szerinte úgysem olvaszt minden nap az ember, egy szobakohót meg amúgy sem lehet ilyen igénybevételnek kitenni. inkább ezzel a kohósharing módszerrel olvasszak minden évben 2 hetet, a világ bármely pontján lévő kohóval. és még el is adhatom, ha úgy hozza az élet (ne hozza!) hogy nem akarok már többet olvasztani, hiszen nagy rá a kereslet.
segítsetek!
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 48
Hóónap csinázom.
Előzmény: Csokis (47)
Csokis Creative Commons License 2003.12.10 0 0 47
Tudsz rá kölcsönözni, Rali bá'? Met akkor vegyé' egy lityót, kend be vele a Fityót, hátha megnő és Ferrari lesz belőle!
Előzmény: rali (46)
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 46
Sőt!Kiváló rozsdamaró, jó levélfoltosság ellen és még az orrodat is tisztíccsa!
Előzmény: Csokis (44)
Csokis Creative Commons License 2003.12.10 0 0 44
Ott lehet azt a cuki, pöttyös, multifunkciós bugyit kapni, amelyik teflonbevonatú? Tényleg igaz, hogy a teflon miatt könnyebben kijön belőle a kondezcsík, és közben prosztatamasszázst is végez? Olyat nagyon szeretnék kaácsonyra!
Előzmény: rali (43)
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 43
Nem - a NetworkTV Bulishopping az övé.Az még jobban tejel.
Előzmény: Biovadász (42)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.10 0 0 42
Jahm, azt hittem már benne vagy a Super Network International Bio 2000-ben. :)
Az innen származó bevételedre gondoltam. :)
Előzmény: janoka (37)
bleroy Creative Commons License 2003.12.10 0 0 41
vagy nem tudod????????
Előzmény: rali (40)
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 40
Több okból is .De talán nem részletezném...
Előzmény: janoka (39)
janoka Creative Commons License 2003.12.10 0 0 39
felébredtem, és elég meleg van itthon!:)
tisztelettel..
csak azt nem értem, miert vagy ilyen negatív emberke?
Előzmény: rali (38)
rali Creative Commons License 2003.12.10 0 0 38
Majd fölébredsz, ha a segged a hideg falhoz ér ....
Előzmény: janoka (37)
janoka Creative Commons License 2003.12.09 0 0 37
nos, lehet nem jott le, de én ma business to business ertekesítesben veszek reszt:)
3 cégnek vegzek tancsadoi es ertekesítői munkat!!
de kacsingatok az MLM felé!!!

Csinálok évente 9500K-10000K kozott ebbol koltseg 2000K ..ez telefon es benzin szamlak+ adsl mert home office-om van..
hetente dolgozok 3 napot atlagban:)))
ezt en lustasagnak hívom!!!
4 szoba, kert , kutya. 2 kocsi spanyol nyaralo...van meg tovabb, mondjam még?:)))

Előzmény: Biovadász (36)
Biovadász Creative Commons License 2003.12.09 0 0 36
Mennyi a tiszta éves nyereséged az összes költség levonása után?
Előzmény: janoka (35)
janoka Creative Commons License 2003.12.09 0 0 35
na látod:)
ez hasonlo egy kft inditasaval...
amig nincsenek embereid akik megoldjak a munka javareszet nagyon nagy "hoseg" lehet odabent az irodadban:)
de ha mar kikepezted oket es tudjak mi a dolguk, és foleg azt jol megoldjak, akkor mi a probléma?
igazabol minden egy piramis, ha jol szemugyre veszed.
na de mindegy..
szerintem ezt mindenkinek maganak kell eldontenie, reszt akar venni, avagy sem:)
ha nem akkor bye bye...
kulonben ha annyira káros lenne az MLM a tarsadalomra, reges reg betiltottak volna olyan EU orszagokban mint pl svedorszag, finnorszag es dania, ahol igencsak a nep becsapasa ellen vannak a torvenyek kidolgozva, ahol a nep kizsakmanyolasa bűn:)), de emlithetnem kanadat is!
es en most a network marketingrol beszelek es nem a piramisjatekrol:)) ami9 ugye nem ugyanaz:)
ott nincs termek...egy korrekt MLM ben van!!!
hihetetlen az USA-ban meg medence keringetőt is arulnak MLM rendszerben!!

de tenyleg egy dolog igaz amit irsz illetve irtok!!
ez tenyleg szajíztol fugg, van akinek bejon van akinek nem...de....mindenki esélyes:))
ez azert nem mindenhol van igy!!!

Nekem tetszik a marketing strategia a network marketingban...en latom benne a penzt!!
de ezt mar akkor lattam, amikor meg nem is csinaltam!!!
na ennyit:)))
szep napot

Előzmény: Biovadász (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!