Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 95
A legjobb kézilabdázo volt szerintem
Pistike Creative Commons License 2005.12.28 0 0 94
Én mondjuk nem kivánom, de lehet még jászik majd a Cornexi öreglányokban...
tomacsek033 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 93
ez egy sikeres pályafutás megpocskondiázása
gammapolis Creative Commons License 2005.10.28 0 0 92
Azok a kézisek - mint pl. F.Ági-, akik valószínűleg már nem fognak szerepelni a válogatottban, nem részesülnek valamilyen búcsúztatásban? Pl a kézigálán?
gammapolis Creative Commons License 2005.07.31 0 0 91

Farkas Ági

Bakonyi Péter fotója.  Ági és nem tudom ki.

gammapolis Creative Commons License 2005.07.31 0 0 90
Nincs valakinek fent a neten az Ágit búcsúztató film?
piréjt007 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 89
Megfogadta!!!
Csbalázs Creative Commons License 2004.08.18 0 0 88
Csak a tisztánlátás miatt: az első félidőben mindkét kapus 4-4 labdát fogott. Csakhát Mocsai...
Előzmény: NÉRÓ89 (87)
NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.08.18 0 0 87
Szerintem Görbét is meg Ferlinget is pihentetni akarta. És Pálingert is, csak hát Sirina...
Előzmény: Pistike (86)
Pistike Creative Commons License 2004.08.18 0 0 86
Tegnap a kapitány túl sokat játszatta Farkast. Aki ezt sok eladott labdával ,,hálálta" meg. Szegény Ferling meg végig ücsörgött a kispadon...
Lecso11 Creative Commons License 2003.12.16 0 0 85
Tökéletesen egyetértek.
Előzmény: Feyd-Rautha (77)
CaRl_OS Creative Commons License 2003.12.16 0 0 84
Szégyen ez a topic...Biztos hozzáértő követte el;)
Mert a VB-n szar volt és nem kellett volna játsszatni,attól még a válogatottban a helye!Kurvasokat köszönhetünk neki!Az olimpián remélhetőleg úgy játszik ahogy szokott aztán
nyerünk!
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.16 0 0 83
"Ezért tehát nem őt teszem felelőssé a vereségért, talán végre felfogod, Te IQ-bajnok!
" akkor minek kellett a Farkas ÁGit szidalmazó véleményeidet közkincsé tenned???

"Pedig rendkívül "cizellált" stílusban szólítottál meg az elején" azt írtam, hogymár kurvára elegem van az ilyen emberekből, akik mindnenben csak a rosszat látják, meg bűnbakot keresnek.

"Egyetlen szóval sem fenyegetőztem egyébként. Hogy Te mit veszel annak, az már legyen a Te problémád. Én felajánlottam, hogy elmondhatod személyesen is a gondod, mert szemmel láthatóan nagyon a begyedben vagyok." nem Te vagy a begyemben, hanem ez a hullám ami most kialakult és főleg Farkasra hegyeződik ki.

Előzmény: viktor- (76)
kluklu Creative Commons License 2003.12.16 0 0 82
Hello!
Oszinten megmondom nem gondoltam volna,hogy valaki egy ilyen topikot letrehoz.Ez szamomra valami nagyon undorito dolog.
Szerintem ,aki itt mocskolodik az nem tudja mi az,hogy versenyszeruen sportolni.
A csajok beleadtak mindent,de a sport ilyen,nem jelent semmit az,hogy egyik pillanatban meg vezetsz nagyon sokkal,a kovetkezoben siman fordulhat a kocka,es leverhetnek,mint vak a poharat,hogy Fazekas Marcsit idezzem(aszt.tenisz).
Farkas Agi pedig szemely szerint iszonyatosan sokat tett a kezilabdaert,es szerintem meg van benne ero.
A masik dolog meg az,hogy a magyar ember a szarert nem tud orulni egy VB 2.helyert??????
Ezt mondja meg nekem valaki!Mas nemzetek a foldhoz vernek a s.gguket oromukben,hogy ilyen eredmeny van!Itt meg mindig megy a fika,Olimpiak,Vb-k,EB-k utan.
Gaz!
Haszika Creative Commons License 2003.12.16 0 0 81
tombolni tudnék én is, szomorú vagyok, akkor is az voltam, amikor a többi ilyen frusztráló vereséget szenvedtük, de ettől még em kezdem el osztani "a eszet" és kritizálni mindent és mindenkit, hibáztatni ezt+azt, h ez szar+hülye+satöbbi, na ennyit az egészről barátocskám;

jöhet a reakció és ha lehet légy szíves gyere és találd fel a spanyol viaszt te is

Előzmény: rich.mond (73)
Haszika Creative Commons License 2003.12.16 0 0 80
miből vegyek vissza okoska????????????
Előzmény: rich.mond (72)
Apus Creative Commons License 2003.12.16 0 0 79
Gratulálni tudok annak, aki létrehozta ezt a topikot!! Undorító!!!
verkri Creative Commons License 2003.12.16 0 0 78
Ahogy vissza tudok emlékezni, az atlanti bronz megnyerése valamelyest gyógyírt jelentett arra az elődöntős meccsre, ami hasonló érzéseket keltett, mint a 86-os mexikói focivébén a szovjetek elleni meccs első három perce. (Aki nem emlékezne: 10 perc után 11-0-ra vetettek a koreaiak.)
Szóval nem érdemes összehasonlítani az akkori, meg a mostani helyzetet.
Előzmény: rich.mond (73)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2003.12.16 0 0 77
Ez a topik a DK szégyene.
viktor- Creative Commons License 2003.12.16 0 0 76
Azt mondtam, hogy Mocsai hibája volt, amiért nem vette le a pályáról Farkast! Gyengén játszott, ez tény. Az, hogy játszani akart, nem az ő hibája. Természetes, hogy tenni akart a csapatért, én is így lettem volna vele. Ezért tehát nem őt teszem felelőssé a vereségért, talán végre felfogod, Te IQ-bajnok!

Hopp, valóban nem köcsögöztél le, hanem legyökereztél! Vazz, megkövetlek, ne haragudj, hatalmasat tévedtem!

Egész véletlenül az előzményt már nem másoltad be, kizárólag a reagálásomat. Pedig rendkívül "cizellált" stílusban szólítottál meg az elején.

Ja, nem vagyok kemény, de ha valakit lepondrózok és legyökerezek, akkor azt vállalom arccal együtt is! Furcsa, hogy folyton ezen a keménységi kérdésen lovagolsz... Olvasd el az írásaidat, Te játszod az eszed a legjobban, aztán engem csesztetsz, hogy keménykedek meg fenyegetőzök! Egyetlen szóval sem fenyegetőztem egyébként. Hogy Te mit veszel annak, az már legyen a Te problémád. Én felajánlottam, hogy elmondhatod személyesen is a gondod, mert szemmel láthatóan nagyon a begyedben vagyok. Ha nem akarod, nem kötelező természetesen.

Elég unalmas vagy már, úgyhogy szerintem hanyagoljuk egymást a jövőben!

Előzmény: elefantkillah (74)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.15 0 0 75
"Nyáladzás,ahogy itt tapsikoltok ennek az elveszített aranynak" ezt most nekem írtad??
ha igen , akkor írjál már egy idézetet, hogy hol tapsikoltam az elvesztett aranynak. köszi.
Előzmény: rich.mond (73)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.15 0 0 74
"Nem varrtam Farkas Ági nyakába a vereséget, Mocsaiéba annál inkább. "

ezeket a korábbi hozzászólásaidból másoltam.

"„Laikusként azt mondom, hogy szinte teljesen mindegy lett volna, hogy ki játszik Farkas helyén. Borzasztóan indiszponált volt, egyértelműen hátráltatta a csapatot tegnap.”

„Természetesen nem Farkas Ági egyedül az, aki labdákat adott el, viszont ő az, aki zsinórban tette ezt. Egymás után választotta a rossz megoldásokat, rendre "belöbbölte" a labdákat a társaknak, akik örültek, ha egyáltalán meg tudták tartani a lasztikat a nem éppen zseniális passzok után.”

„Szemmel látható volt, hogy nem megy neki a játék.”

más
"ha már lepondróztál és leköcsögöztél a nyilvánosság előtt,"
hol köcsögöztelek le??? hazudsz.

és megint más
"Ja, szerintem hagyd az IQ-mat, mert semmit nem tudsz rólam! Vagy ha már személyeskedsz, akkor hanyagold a "netes feszítős" dumádat, és főleg írj normális formában!

Mondom, ha további gondod van velem, írj a címemre, és ne itt személyeskedj!" --

„Ha nem olvastad a hozzászólásaimat, akkor a tudatlanságod számlájára írom a hülyeségedet, ha viszont olvastad, akkor vagy hülye vagy,”
ebből látszik, hogy te kezdted az egészet. de neked gondolom lehet, mert te tévedhetetlen vagy. ráadásul annyira kemény, hogy még a fenyegetőzés sem áll távol tőled. brilliáns.

Előzmény: viktor- (71)
rich.mond Creative Commons License 2003.12.15 0 0 73
Egy bronznak azért jobban örültem volna.Az atlantai bronz alatt tomboltam, a Sydei ezüstnek nem tudok örülni.Így ennek az éremnek sem.
Nyáladzás,ahogy itt tapsikoltok ennek az elveszített aranynak...
Előzmény: elefantkillah (54)
rich.mond Creative Commons License 2003.12.15 0 0 72
Csak annyit mondok Drága Barátom,hogy vegyél vissza!
Előzmény: Haszika (44)
viktor- Creative Commons License 2003.12.15 0 0 71
Nem, nem fenyegetés. Nem a stílusom. Csak gondoltam, hogy felajánlom, ha már lepondróztál és leköcsögöztél a nyilvánosság előtt, ráadásul szinte teljesen ismeretlenül. Gondoltam, hogy nyilván szemtől-szemben is megteszed, ha már nem szereted a netes feszítést.

Nem akarok reagálni a többi részre, mert alapvetően - és most nagyon finom leszek - butaságokat írtál. Nem varrtam Farkas Ági nyakába a vereséget, Mocsaiéba annál inkább.

Ja, szerintem hagyd az IQ-mat, mert semmit nem tudsz rólam! Vagy ha már személyeskedsz, akkor hanyagold a "netes feszítős" dumádat, és főleg írj normális formában!

Mondom, ha további gondod van velem, írj a címemre, és ne itt személyeskedj!

Előzmény: elefantkillah (70)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.15 0 0 70
"Ha már ennyire tudod, hogy mekkora gyökér vagyok... " elolvastam a hozzászólásaidat.

"Egy rossz szót sem írtam rólad, amíg nem kezdtél el fikázni! " ezt akár én is írhattam volna.

"még Farkas Ágit sem fikáztam, " gyakorlatilag a nyakába varrtad a vereséget.

"Te voltál a paraszt, nem én! Te kezdtél szemétkedni velem, nem én veled! " az iq-d imponál. nem tudom ki jött itt a széplélekkel, meg a többi baromsággal. ja tudom ezt is én kezdtem.

mit kéne megbeszélnünk személyesen? vagy ez valami fenyegetés??

Előzmény: viktor- (68)
viktor- Creative Commons License 2003.12.15 0 0 69
Nem azért van szép lelked, mert nem írsz ilyen szavakat. Ezt is pontosan annyira félreértetted, mint az összes többi dolgot! De nem baj, nem haragszom az értelmezési hibáid miatt...
Azért neveztelek "szépléleknek", mert az egyébként semmilyen a csapat felé irányuló fikázást nem tartalmazó hozzászólásom miatt ennyire felhúztad magad, ráadásul totálisan feleslegesen, mert egyáltalán nem osztom a topicnyitó véleményét. Ha ilyen alacsony az ingerküszöböd, akkor valóban hülyeség kimenned az utcára. Ez a véleményem.
Előzmény: elefantkillah (67)
viktor- Creative Commons License 2003.12.15 0 0 68
"mit magyarázol? idéztem tőled, pont azért mert tudom, hogy mekkora gyökér vagy, ennél jobban hogyan utaljak rá, hogy melyik brilliáns véleményeddel nem értek egyet???"

Ismerjük egymást? Ha már ennyire tudod, hogy mekkora gyökér vagyok...

"mert nem írkálok ilyen szavakat, hogy "faszság"? bocs, de a neten való feszítést annyira nem kultiválom. persze nem lehetünk egyformák, de írkáljál csak nyugodtan, mondjuk én rosszul vagyok a hozzád hasonló pondróktól, deviszont remekül szórakozom."

Ha gondolod, megbeszélhetjük személyesen is. Persze, nyilván megint feszítek a neten, igaz? Vagy most majd jön a mit keménykedsz szöveg? Egy rossz szót sem írtam rólad, amíg nem kezdtél el fikázni! A csapatot sem baszogattam, sőt, még Farkas Ágit sem fikáztam, mindössze leírtam a véleményem két - szerintem - kapitányi hibáról. Te voltál a paraszt, nem én! Te kezdtél szemétkedni velem, nem én veled!

Előzmény: elefantkillah (67)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.15 0 0 67
mit magyarázol? idéztem tőled, pont azért mert tudom, hogy mekkora gyökér vagy, ennél jobban hogyan utaljak rá, hogy melyik brilliáns véleményeddel nem értek egyet???

"Egyébként elég széplélek lehetsz, ha a hozzászólásaim alapján ilyen faszságokat írsz nekem, már bocs! Talán az utcára se menj ki, mert még megárt a szép lelkednek a sok rossz dolog a világban!"
te szövegelsz állandóan, hogy mennyire ketté vagy törve, és hogy nem látod semmiben a pozitívumot, akkor most hogy is van ez?? azért van szép lelkem, mert nem írkálok ilyen szavakat, hogy "faszság"? bocs, de a neten való feszítést annyira nem kultiválom. persze nem lehetünk egyformák, de írkáljál csak nyugodtan, mondjuk én rosszul vagyok a hozzád hasonló pondróktól, deviszont remekül szórakozom.

Előzmény: viktor- (66)
viktor- Creative Commons License 2003.12.15 0 0 66
Ha nem olvastad a hozzászólásaimat, akkor a tudatlanságod számlájára írom a hülyeségedet, ha viszont olvastad, akkor vagy hülye vagy, vagy kötekedni akarsz mindenáron.
Te tudod, hogy melyik az igaz.

Egyébként elég széplélek lehetsz, ha a hozzászólásaim alapján ilyen faszságokat írsz nekem, már bocs! Talán az utcára se menj ki, mert még megárt a szép lelkednek a sok rossz dolog a világban!

Előzmény: elefantkillah (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!