Keresés

Részletes keresés

wauu Creative Commons License 2004.02.17 0 0 25
na itt vagyok!:)
Szóval, most lesz a harmadik csütörtök és egyre jobb hozzáállást vélünk felfedezni a fejekben!:) Persze, híre kell, hogy menjen és ahhoz még sok-sok reklám kell, főleg itt pesten..
A zene azóta is gyönyörű, már ezért is érdemes csinlni a dolgot és bízom benne, hogy hamarosan egyre többen válnak majd függővé!:)
Jó dolog látni, hogy egyre barátságosabb lesz mindenki (mármint a személyzet) és nem is értik, hogy miért, csak azon kapják magukat, hogy jókedvük van!:)
A vendégek is helyesek, hétről - hétre többen jönnek és mindenki nagyon kedves! Tényleg szokatlan:)
Jó lenne, ha majd egyszer, valamikor ti is...! :)
A nyugati tapasztalt rókák és okos elemzők is megíták, hogy kell idő, amire egy új kezdeményezés felpörög. Mi teljesen nyugodtan kivárjuk a dolgot, csak szólhasson ez a gyönyörű zene!:)
Előzmény: EyeScream (24)
EyeScream Creative Commons License 2004.02.11 0 0 24
Semmi hír, semmi hír. Persze jobban tenném én is, ha nem itt érdeklődnék, hanem holnap személyesen tenném tiszteletemet, de még mindig a földrajzi távolságra hivatkozom...

A site-on viszont egy gyanúsan holnapra (csütörtökre!) dátumozott tracklista látható. Észrevettem ám! Lehet majd hallgatni is?

Előzmény: wauu (21)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.02.06 0 0 23
Igen-igen, halljuk! (Bejött ugyanis a papírforma, én sem voltam ott.)
Előzmény: EyeScream (22)
EyeScream Creative Commons License 2004.02.06 0 0 22
Naaa, tessék mondani az elfogulatlan-elfogult beszámolót a rendszeres Goldencity estek legelsőbbikéről!
Előzmény: wauu (21)
wauu Creative Commons License 2004.02.05 0 0 21
Igen, a tervek szerint miénk a csütörtök!:) Nyílván kell egy kis idő, amire bejáratódik a dolog, de türelmesek vagyunk, meg lelkesek is:)
Nem is baj, ha nem az elején jössz el, hanem majd csak valamikor, váratlanul csöppensz bele a remélhetőleg jóba!;-)
A szombati élménybeszámolóhoz nem is tudtam hozzászólni semmit sem... no comment!:)
Előzmény: EyeScream (19)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.02.03 0 0 20
Vasárnap is! Akkor lányoknak.
Előzmény: EyeScream (19)
EyeScream Creative Commons License 2004.02.03 0 0 19
Sajna a most csütörtöki Goldencityre nem tudok jönni, ez immár biztos. De hadd legyen valami reménységem... Ha jól tudom, a klub mostantól minden csütörtökön nyitva szándékozik tartani. Ez azt (is) jelenti, hogy nektek is többször lesz szerepetek benne?
Előzmény: wauu (16)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.01.20 0 0 18
Arról meg, hogy ennek a célközönségnek valaki egy rock estet szervezzen, gondolom, álmodni se szabad. Pedig ott a White Stripes, a Darkness, a Kills, a sok The..., meg csomó régi minden. Lenne mihez fölöltözni. Vagy nem is föl...
Előzmény: wauu (16)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.01.20 0 0 17
Ami nem funky és nem proghouse, de lehetőleg nem is drum'n'bass.

Bootlegek. Electroclash. Techno...

Goldfrapp. LFO. Basement Jaxx. Soulwax...

Előzmény: wauu (16)
wauu Creative Commons License 2004.01.20 0 0 16
Kedves Mrs Tremond, szia Bence(?)!

Nem (csak) a Te készülékedben volt a hiba, hanem a szórakozóhely végfokaiban és a kopogós hangfalakban. Sokat vacakoltunk vele, amire olyan hangot adott, amilyet hallhattál az est folyamán! Ez a zene igényli a legjobb technikát és hangzást! Csak akkor élvezhető igazán! Az a novemberi buli az első volt, minden szempontból! Én nagyon boldog voltam, hogy végre ilyen szép zene szól a helyen! Ha minden igaz, akkor februárban újra lesz Goldencity! Próbálunk a technikán javítani, hogy minden olyan gyönyörű legyen, mint a weboldalon (nem élőben)!:)
Milyen radikálisan új ízeket hiányolsz?

Előzmény: Mrs Tremond (15)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.01.19 0 0 15
Remélem, nem vagyok nagyon eltévedve, de szerintem én ősszel egyszer direkt a Goldencity kedvéért jöttem vissza egy nappal korábban Pestre. A site-on levő zenék nagyon tetszettek, de valahogy az volt az érzésem, hogy élőben nem működött olyan jól a dolog ott a Szövetség utcában, mint kellett volna neki. Nem tudom, lehet, hogy az én készülékeben volt a hiba.

Mindenesetre én örülök, ha van valami, ami legalább egy kicsit más zene, bár radikálisan új ízeket sajna nem sikerült felfedeznem, ami kicsit baj. Persze nem siránkoznom kéne, hanem fogni magam és DJzni egy kicsit. Nem mintha értenék hozzá mondjuk.

EyeScream Creative Commons License 2004.01.19 0 0 14
Maris megtekintes alatt... Meg lehet, hogy meghallgatasra is sor kerul! :-))
Előzmény: wauu (13)
wauu Creative Commons License 2004.01.18 0 0 13
na, akkor most! Jan 16 mix// -<--- ;)
Előzmény: EyeScream (12)
EyeScream Creative Commons License 2004.01.15 0 0 12
A tracklistakat meg a G&D logot mar latom, de nagyon titkosak meg azok a mixek!
Előzmény: wauu (11)
wauu Creative Commons License 2004.01.09 0 0 11
Á, dehogy!:))
Jan 09 mix! ;-)
Előzmény: EyeScream (10)
EyeScream Creative Commons License 2004.01.05 0 0 10
Nem látom! Ne csak gerjeszteni tessen ám! ;-)
Előzmény: wauu (9)
wauu Creative Commons License 2003.12.31 0 0 9
szerintem ez egy igen kedves elrugaszkodás a 2003-as évtől! ;-)

Dec 20 set
01] Nugen - Darksides (Thomas Penton Mix) - [Perfecto]
02] G.Pal feat. Anna Maria X - Ocean Of Blue (Loudeast Remix) - [Swift]
03] Agoria feat. Tricky - 2thousand3 - (Blossom LP) - [Pias]
04] Michel De Hey vs Secret Cinema - Another Sweater - [EC Records]
05] Oceanlab feat. Justine Suissa - Sky Falls Down (Armin Van Buuren Remix) - [Arjunabeats]
06] Andain - Beautiful Things (Photon Project Remix) - [Black Hole]
07] John B. vs Libby Picken - Electrofreek (John B. Trance Mix) - [Perfecto]
08] Unkle - In A State (Sasha Remix) - [Universal Island]
09] Scrambler feat. Amarevois - Free (Original Mix) - [Stomp]
10] Finley Quaye & William Orbit - Dice (Missing You Mix) - [Sony]
11] Jewel - Stand (Markus Schulz Coldharbour Mix) - [Atlantic]

Előzmény: EyeScream (8)
EyeScream Creative Commons License 2003.12.16 0 0 8
A kedveset nem ugy ertettem, mert igy mar tudom. Ugy ertettem, hogy kedves-e _hozzad_. Vagy _neked_ :-))

Ja, es a weboldal fo karaktere kifejezettem hasonlit az altalam most olvasott Fake cimu manga egik foszereplojere...

Előzmény: wauu (7)
wauu Creative Commons License 2003.12.16 0 0 7
igen, a weboldal nem egy mp3 letöltő oldalnak készült. hanem kimondottan promóciós célokkal!:)
általában nagyon kedvesek vagyunk...!:)
Előzmény: EyeScream (6)
EyeScream Creative Commons License 2003.12.16 0 0 6
Es az alkotoja is kedveskedik? :-)

Egyebirant ezek a mixek promo celokra keszultek?

Előzmény: wauu (5)
wauu Creative Commons License 2003.12.16 0 0 5
Nekem is a szeptemberi cucc a legkedvesebb, teljesen belémköltözött és egyfolytában kedveskedik a lelkemnek:))
Előzmény: EyeScream (4)
EyeScream Creative Commons License 2003.12.15 0 0 4
Hejj! Most latom csak, hogy (lassankent) (egyre) kedves(ebbe valo) DJ-produkciom site-janak topicja is van mar. Akkor nem is tudom, hogy hol dicserjem/kritizaljam a jovoben a (z egyebkent tenyleg nagyon jo) produkciot. (Legfeljebb mindenutt.) :-)

Amit meg nem mondtam, hogy a szeptemberi mix trackvalasztekat klasszul atgondoltnak erzem, es kifejezetten tetszik, hogy ezuttal a progresszivebb hangzas kapott nagyobb teret. (Leginkabb persze tovabbra is az uplifting trance-tol tud az agyam boldogsaghormonokat termelni, de ugye abbol is kaptam mar toletek jo adagot az oktoberi mixben.)

Go Goldencity!

Előzmény: wauu (-)
wauu Creative Commons License 2003.12.09 0 0 3
Sziasztok!
Sok emailt kaptunk, melybe kérték, hogy aktiváljuk a szeptember 21-ei mix hozzáférését...
Azért, hogy mégszebb legyen a napotok, mától egy csiszoltabb vezióhoz tudtok hozzáfárni! (o:

Részletesebben:

PERFORMER "21-09-03"
TITLE "Adam"
FILE "adam210903.mp3" MP3
TRACK 01 AUDIO
TITLE "Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Mix)"
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 AUDIO
TITLE "Conjure One feat. Sinéad O'Connor - Tears From The Moon (Tiesto In Search Of Sunrise Remix)"
INDEX 01 05:00:00
TRACK 03 AUDIO
TITLE "Dave Gahan - Dirty Sticky Floors (Junkie XL Vocal Remix)"
INDEX 01 08:47:00
TRACK 04 AUDIO
TITLE "Ad Finem - Angel (m.a.s Vocal Mix)"
INDEX 01 11:21:00
TRACK 05 AUDIO
TITLE "Attica - Cyber Girl (Budmonkeyz Remix)"
INDEX 01 15:40:00
TRACK 06 AUDIO
TITLE "Ilay & Beat C - High (Chab Mix)"
INDEX 01 18:25:00
TRACK 07 AUDIO
TITLE "Infusion - Dead Souls"
INDEX 01 20:38:00
TRACK 08 AUDIO
TITLE "Nalin & Kane - Beachball 2003 (Gabriel & Dresden South Beach Vacation Mix)"
INDEX 01 25:06:00
TRACK 09 AUDIO
TITLE "Annie Lennox - A Thousand Beautiful Things (Gabriel & Dresden Techfunk Mix)"
INDEX 01 31:02:00
TRACK 10 AUDIO
TITLE "Grayarea - One For The Road (Interstate 5 Remix)"
INDEX 01 33:03:00
TRACK 11 AUDIO
TITLE "Motorcycle - As The Rush Comes (Gabriel & Dresden Sweeping Strings Mix)"
INDEX 01 35:18:00
TRACK 12 AUDIO
TITLE "Paul Oakenfold - Southern Sun (Gabriel & Dresden Unplugged Remix)"
INDEX 01 44:40:00
TRACK 13 AUDIO
TITLE "Depeche Mode - I Feel Loved (Markus Schulz Remix) + Mel C - I Turn To You (Acapella)"
INDEX 01 48:40:00
TRACK 14 AUDIO
TITLE "Dave Gahan - I Need You (Gabriel & Dresden Unplugged Mix)"
INDEX 01 55:53:00

Nagyon szép napot hozzá! ;-)
www.adamso.com

Előzmény: wauu (-)
wauu Creative Commons License 2003.12.08 0 0 2
:-) akár, ha jobb nem jut az eszedbe! :)
Előzmény: Szőrös (1)
Szőrös Creative Commons License 2003.12.07 0 0 1
repülük együtt? tudod mint az Idő uraiban?
Előzmény: jehova szóda... (0)
jehova szóda... Creative Commons License 2003.12.07 0 0 0
oi! oi! oi!!!
Előzmény: wauu (-)
wauu Creative Commons License 2003.12.07 0 0 topiknyitó
Beautiful Music for Beautiful People

www.adamso.com

... A zenében és a táncban való felszabadulás határtalan örömének átélése lehetőséget jelent minden fiatal számára, hogy rátaláljon saját önvalójára, és ennek a csodás hatásnak köszönhetően képes legyen felülemelkedni a mindennapi életben jelentkező problémákon. Ez egy olyan értékes rálátást biztosít, amely megkönnyíti a személyes gondok megértését. A zene előnyös hatással van minden fiatal fejlődésére, segít az önmegvalósításban, és kiváló módja annak, hogy bárki számtalan pozitív értéket könnyedén elsajátítson. A zene által elérhető, és a zenében történő felszabadulásnak rendkívüli ereje van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!