Keresés

Részletes keresés

marky-511 Creative Commons License 2003.12.11 0 0 8
Az egész város tele volt plakátokkal, hogy szept. 15-től az f+ és m+ fogható lesz. A múlt héten láttam az adót kétszer, aztán semmi. Kicsit idegesítő.
slpg590 Creative Commons License 2003.12.10 0 0 7
Azért maradt le tegnap az m+ eleje, mert műholdon (Amos 1) önálló csatornára kerültek, és nem várták meg, míg a Minimax befejezte az adását, hanem pontban 19.30-kor elkezdték adni a magukét. Ez persze a kábeltévénézőkkel kiszúrás. (Úgy látszik, ez nem érdekli őket.)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.09 0 0 6
Akkor a szolgáltatód 1/2 8-kor Musicmaxra vált..pech.:(
Nem ismerem a Humor1-et,nálunk csak jan.1-től lesz.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.09 0 0 5
videoklip (?) (musicmax)

közben találtam egy humor1 nevű csatornát, az milyen?

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.09 0 0 4
Most mi megy nálad a Minimaxon?
A Hallo,hallo-nak kéne..aztán 8-tól a Dupla nullás kölyök-nek..
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.09 0 0 3
Én nem találom, pedig van Minimaxom (vagy most náluk van gond, és azért nem leltem rá?)
Előzmény: delej (2)
delej Creative Commons License 2003.12.07 0 0 2
Pontosan nem tudom, de a Minimax után következik, tehát ahol m inimax van a kábelen, ott ennek is kéne lenni.

Ma egyébként fekete fehér volt az adás, de volt. Valami nagyon nagy technika-barom kezelheti ott a gépeket!...

Előzmény: ARIBOY (1)
ARIBOY Creative Commons License 2003.12.07 0 0 1
Én se láttam még ezt a csatornát!
Melyik kábelszolgáltatónál fogható?
Előzmény: Timna (0)
Timna Creative Commons License 2003.12.07 0 0 0
0 alkalommal láttam ezt az adót! :)
Előzmény: delej (-)
delej Creative Commons License 2003.12.07 0 0 topiknyitó
Tegnap a mardék illúziómat is elvesztettem a magyar televíziók korrektsége tekintetében: az m+ csatornáról eddig több filmet és sorozatot is fel tudtam venni.
Most a Halló Halló és a Minden lében két kanál volt a egnapi műsoron. A következő történt: a minimax , ami az M+ előtt van, 20 perccel tovább tartott, mint kellett volna, amikor a filmből (Halló halló) már lement a jelentős rész. Éppen 3 percig élvezhettük. Majd, bár a műsorban egy 0.25-ös ismétlés szerepelt, 11 - től már nem az m+-t mutatták, hanem a Musicmaxot, így sem az ismétlést sem a Minden lében 2 kanált nem tudtam felvenni. Mindkettő sorozat, tehát ezzel jól kiszúrtak mindazokkal, akiknek az volt az álmuk, hogy esetleg meglegyen a teljes sorozat.

Dehát ez Magyarországon nem ritka, a Tv-ket csak egy dolog nem érdekli: a nézők.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!