Keresés

Részletes keresés

utkocsi Creative Commons License 2008.05.09 0 0 7

Bank Plus Zrt : AAA autós ügyfél vagyok.Autó finanszirozás 2,2 m ft hitel 14 hónapja.Rendesen fizettem a 84 havi részletből 13-at zárást kértem.

A zárás eredménye 2.750  mft-t kell befizetnem ,hogy megszabaduljak a banktól.

Utána számotam hogy mibe kerül nekem a 14,6 %THM es kölcsön a teljes futamidő esetén 4,2 mft igy kb 13 hónap után 750 000.-ft spórolok.

Szóval igy lehet nyereséges vállalkozás a kocsi finanszírozás.Végeredmény szerint ha hozzáadom az önrészt a négyéves autóm többe került,mint egy vadi új azonos autó a maga 4.750.000.- értékével 

arc-him Creative Commons License 2006.09.04 0 0 5
hali,tvan egy jo egy jo üzletet: az X-CAR autoügynök és TECHNICREDITO RT pénzügyesi három hónap futamidöre 2,4 mill. kölcsönre 0,6 mill. kamat. Pénz nelkül nem lehet pénz keresni....
ZolKa Creative Commons License 2005.01.16 0 0 4
Hi! Egyik ismerősömnek adnék kölcsön pénzt, ő pedig fedezetül a odaadná az autóját. Milyen szerződést kell ehez kötni, hogy ha nem, tudja a visszafizetni a pénzt akkor az autó az enyém legyen?
Ariel Creative Commons License 2004.07.30 0 0 3
nem azert a huszfillerert, de a jelzalognal lenyege hogy a zalogtargyat (itt kocsit) nem kell lerakni.

Auto (kezi)zalog pedig sok helyen van. En egyet jo szivvel ajanlok: Sasfiok Zaloghaz.
http://www.pignusz.hu/
Előzmény: cashmoney (1)
bánfalvi Creative Commons License 2004.07.29 0 0 2

Zálogjoggal kapcsolatban alaposabban megvizsgálnám a jogi fogalmakat.

cashmoney Creative Commons License 2004.07.06 0 0 1
1. Jelzálogigény leadása a legközelebbi fióknál
2. A felkínált zálogfinanszírozási konstrukció elfogadása
3. Gépjármű állapotfelmérése
4. Értékbecslés
5. Elfogadott ajánlat esetén zálogszerződés megkötése
6. Jármű előkészítése tárolásra és felelős őrzésre a zálogfiók telephelyén
7. Leadás
8. Utalás/kifizetés

Bond Pénz és Értékforgalmi Rt. Székesfehérvár, Malom u.1.

Békefi Antal 70/237-7360
Előzmény: trancelot (-)
trancelot Creative Commons License 2003.12.07 0 0 topiknyitó
Hali!

Az érdekelne hogy van-e valakinek ezzel a témával kapcsolatban valami információja, főleg az érdekelne hogy az egész folyamat hogy történik?

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!