Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2003.12.01 0 0 4
az a baj a számtekes faxokkal, hogy olyan gagyi minőségben küldik a képet, hogy körberöhögik az embert a célállomáson. Én egyszer egy csekket akartam elküldeni de ahányan voltak a túloldalon annyifelé röhögték az agyukat a befizetési bizonylat láttán.
szellszabi Creative Commons License 2003.12.01 0 0 3
Conexant controllerless PCI V.90 modem (RHI) a modem típusa.
Mallory Creative Commons License 2003.11.30 0 0 2
Nincs oldaltörés a dokumentumban? Pl. az én Acorp modemem azt nem szereti...
Előzmény: szellszabi (-)
rali Creative Commons License 2003.11.30 0 0 1
Milyen modemed van?
Előzmény: szellszabi (-)
Csokis Creative Commons License 2003.11.30 0 0 0
Nem állítom, hogy nullatapasztalatom van, de az utolsó óta is eltelt vagy sok év. Talán Winword6.0 korszakban csináltam ilyet utoljára. Aztán úgy döntöttem, hogy ez egy nagy nulla, és abbahagytam. Áttértem a "rendes" faxra. Kevéssé biztató, hogy azóta ennyit fejlődött a technika. :-(
szellszabi Creative Commons License 2003.11.30 0 0 topiknyitó
Üdv!

Az a problémám, hogy nem tudok több oldalt faxolni valamiért a modememmel. A Just the fax-ot használom, próbáltam már a Mighty Fax-ot is, de mindekettővel ugyanaz a bánatom - vagyis gondolom - nem a programban van a hiba. Már minden beállítást (reset stringek) kipróbáltam de nem ment tartósan sosem. Egyszer-egyszer elküldi, de többször sosem. Amikor faxolok, akkor az első oldal után, miután az EOP (end of page) jelet küldi a program (10-12 másodpercig), Time-out hibát generálva leáll, és nem küldi a 2. oldaltól a faxot, ezért mindig szét kell szedegetnem 1 oldalasokra, ami már eléggé bosszantó, és időigényes.

Ha valaki netán tud ezügyben tanácsot adni, azt megköszönném. Próbáltam a drivert a legújabbra kicserélni, de semmi eredmény :( Elsőre ment, de utána ismét nem...

Szabi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!