Keresés

Részletes keresés

strobo Creative Commons License 2014.03.14 0 0 727

Vettem egy másik gépet helyette, ha kell valakinek keressen.

Van hozzá dokkoló állványom is, de azóta sem szettem szét a programtárcsa tisztításához, de azt leszámítva tökéletesen működik.

strobo Creative Commons License 2012.09.01 0 0 726

Az enyém még tökéletesen működik, csak a programtárcsát kéne szerintem megpucolni, nem akar video módba kapcsolni. Elég lomhának tűnik már szegényke, de még mindíg jó kis képeket lehet vele csinálni. :)

Előzmény: Gazuzem (725)
Gazuzem Creative Commons License 2012.06.27 0 0 725

Nyolc év után befejezta pályafutását a gépem: leesett az asztalról :-(

 

Lütyő1 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 724

Szia!

 

Én a Fotoparadicsomot ajánlanám neked.Nekem beázott volt a gép, és nagyon korrektül megcsinálták.

Előzmény: nemesis86 (723)
nemesis86 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 723
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a DX6490-esemhez. A probléma a következő: a vaku tartó kis műanyag pöcök valószínűleg letört,mivel a vakut nem lehet a helyére visszapattintani,hanem mindig ki van nyitva. Ezáltal a vaku nem mindig villan, néha fél órákat kell vele vacakolni,hogy észrevegye magát. Volt valakinek hasonló problémája, és ha igen,akkor tudna nekem egy jó szervízt ajánlani és egy hozzávetőleges árat mondani?

Köszi szépen:
Norci
Dr.Darcy Creative Commons License 2008.10.08 0 0 722
Végülis úgy oldottam meg a problémát, hogy vettem egy kártyaolvasót. Az a "megszokott" USB háttértárként jelenik meg mindenhol, és így már tudom kezelni a kártyán levő képeket és videókat.
Azért még kipróbálom azt is, ami te mondtál. Köszönöm!
Előzmény: Gazuzem (721)
Gazuzem Creative Commons License 2008.10.08 0 0 721

Szedd le az EasyShare-t, akkor megjelenik a Sajátgép alatt. Ha nem, akkor próbálkozz egy másik géppel, ahol még nem volt EasyShare.

Előzmény: Dr.Darcy (720)
Dr.Darcy Creative Commons License 2008.10.07 0 0 720
Köszönöm a tippet, de sajnos nekem SEHOL nem jelenik meg! :-(

Van egy olyan rész, hogy "Képolvasók és fényképezőgépek", de az tök üres. Elvileg ott lehetne "hozzáadni", mint hardvert, de a választható opciók között csak a Kodak DC 200, 210 és 215-ös szerepel.
Előzmény: PeterMII (719)
PeterMII Creative Commons License 2008.10.07 0 0 719
A te gépedet nem ismerem, de a DX6490-es nem jelenik meg meghajtóként az XP-ben.
Viszont megjelenik a Sajátgép alatt mint digitális képalkotó eszköz, vagy mifene, és onnan is át lehet másolni a képeket, nem kell hozzá az EasyShare program.
Előzmény: Dr.Darcy (718)
Dr.Darcy Creative Commons License 2008.10.07 0 0 718
Jó estét!
Elnézést, ha esetleg nem jó helyen teszem fel a kérdést, de nem találtam "megfelelő" topicot.

Nemrég vettem egy Kodak EasyShare ZD710-es gépet. A problémám az, hogy a Windows XP-m, mintha "nem látná" a gépet. Hiába csatolom hozzá, sem a Sajátgép hardverei között, sem a Total Commanderben nem jelenik meg külön meghajtóként. (Azt sem írja ki, hogy új USB háttértár van csatlakoztatva, pedig a régi fényképezőgépemnél mindig így működött.)

A képeket és videókat ugyan át tudom tenni a számítógépre az EasyShare programmal, de ennek eléggé "macerás" számomra a használata. (Néhány képet már sikerült elveszítenem az átvitel során. :-( )
A régi fényképezőgépemnél a Total Commanderrel sokkal egyszerűbb volt a másolás vagy áthelyezés.

Sajnos a Windows illesztőprogramjai között csak Kodak DC-s gépek voltak, más program pedig nincs. (A géphez kapott CD-n "csak" az EasyShare program van.)

Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan lehetne "láthatóvá" tenni a fényképezőgépet a Windows számára, hogy külön meghajtóként funkcionáljon?

Előre is köszönöm a segítséget!
Belarus Creative Commons License 2008.10.05 0 0 717

Üdvözletem!

Van egy eladó KODAK DX 6490-es gépem.

Kábelekkel(TV,USB),töltővel és egy Soligor táskával adnám 20e FT-ért.

Csere szóba jöhet.

SÜRGŐS!

boszibaby1980 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 716


Sziasztok!



Kodak EasyShaere Cx7525-ös gépünk van. Lassan 3 éves,de nagyon szeretjük,nagyon jó kis képeket csinál.

Vasárnap kezdödött a probléma,ami azóta megoldotott,de ma megint sajna:

Kikapcsolás után nem huzza vissza a lencsét,s bekapcsoláskor kattan egyet!

Tud esetleg valaki tanácsot adni,hogy mi lehet a baja?

Nem vittük el megnézetni,mert megjavult,de ma megint ezt csinálja!
kukucs33 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 715
Feltétlenül ragaszkodsz ahhoz, hogy eredeti KODAK legyen? Mert a lencsevédő kupakot egy vastagabb "cérna" tartja (gyári megoldásként annyi extrával, hogy a végtelenítése egy kis spéci műanyag elemmel van megoldva), a nyakba akasztásra pedig bármilyen, méteráru üzletben vagy sportboltban kapható heveder (kb. 1,5 cm széles) megteszi a megfelelő -ugyanott kapható- csatokkal. A heveder és a gép közötti kapcsolatot pedig egy kulcskarika :-) biztosítja. És ez gyári...
Előzmény: Lütyő1 (712)
Lütyő1 Creative Commons License 2008.06.27 0 0 714
Én is ezen agyalok....
Előzmény: Gazuzem (713)
Gazuzem Creative Commons License 2008.06.25 0 0 713
Gondolom ezek a dolgok az összes Kodakon hasonlóak, csak kell szerezni valahol egy összetört, elromlott gépet...
Lütyő1 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 712

Sziasztok!

 

Keresek DX6490-eshez nyakbavaló hordszíjjat, és ami a lencsevédőt összeköti a géppel..Szerintetek hol tudnék ilyet szerezni?

6 string Creative Commons License 2008.05.31 0 0 711
Sziasztok! Látom más is küzd a használati utasítás hiányos mivoltával... Gyári akksit ZD 750-ről van szó) csak külön lehet tölteni vagy azzal a 3V-s bemenettel is ami a gépen van? Valakinek esetleg létezik hozzá kibővített használati utasítás?
szili78 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 710
Sziasztok!
Vettem egy easyshare Z812-t,és hozzá egy garnitura Energizer elemet,töltővel.Ezek után,egy üzletben azt mondták,hogy ez az áramforrás nem jó,a kodak gép csak kodak aksival szuperál!Mással kb.úgy működik,mintha az autóba mindíg csak 2000-ért tankolnánk.Igaz ami igaz,kb. 60 kép,és kifújt!Ez frankó,vagy csak eladni akarnak?Próbáltam a neten valami leírást kersni magyar nyelven,mert amit hozzá adtak,az egy fos!Alig több a semminél!A Kodak honlapja az ó-latintól a cherokiig minden nyelven elérhető,kivéve a Magyart!!
Nagynehezen megtudtam hogy ki a magyarországi forgalmazó!Ott elárulták,hogy a cég(Kodak) nem is tervez ekkora formátumú fejlesztést,örülj,buta magyar,hogy megveheted!
NE50 Creative Commons License 2008.04.25 0 0 709
Előzmény: rusza (707)
NE50 Creative Commons License 2008.04.25 0 0 708

http://www.fotoklikk.hu/files/kodak-dx6490-magyar.pdf

 

Technikailag ugyan az... ha tudod, használd...

Előzmény: rusza (707)
rusza Creative Commons License 2008.04.02 0 0 707

Szia!

 

Hasonló cipőben járok.

A Kodak DX 7590-es emhez szeretnék magyar nyelvő használati utasítást szerezni.

 

Ha van ötleted kérlek írj.

 

Üdv: Attila

robika2002 Creative Commons License 2007.10.22 0 0 706
Ki mennyit ad érte? Egyátalán mennyit ér???
Előzmény: robika2002 (705)
robika2002 Creative Commons License 2007.10.22 0 0 705

Sziasztok!

 

Lenne egy eladó KODAK DX6490-esem! 2éves, semmi gond vele, csak újabbra cseréltem!

 

Adok hozzá 1 egy táskát és egy 1GB-os SD kártyát...... ami gond nékül műkszik benne..... az akksija még jó.... hetente töltöm...

 

mail ide: rob(kukac)pdastore.hu

 

Üdv,

Előzmény: Gazuzem (704)
Gazuzem Creative Commons License 2007.09.25 0 0 704
Ez így nem teljesen reménytelen, sok sikert.
Fraky Creative Commons License 2007.09.21 0 0 703

Sziasztok,

 

A múlthéten elmentem a ketyeréért a szervízbe, és kaptam még egy infót. A gép nem működik az akksijáról, de külső táppal igen.

 

Mondjuk az macerás, mert csak szobában lenne használható, ugyanakkor, egy kis reményt ad, hogy meg lehet hackelni a gépet, hogy a saját akksiról levenni a naftát, és a tápcsatin beküldeni. Sufnituning lenne, de legalább működne -:)

 

Lehet eljátszok majd vele, ha találok megfelelő dugaszt a géphez, illetve lehet szétbontom, hogy belül lehessen elvezetni -:)

 

üdv.,

Fraky

 

Előzmény: Gazuzem (702)
Gazuzem Creative Commons License 2007.08.30 0 0 702
Hát igen, garancián túl nem érdemes elektronikát javíttatni. De talán akad majd valaki, aki mondjuk leejtette a gépét, vagy hasonló történt vele (remélem nem én leszek az, az enyém még OK).
Fraky Creative Commons License 2007.08.30 0 0 701

Sziasztok,

 

Megjött a rossz hír, sajnos főpanel hibás a gép, és így gazdaságtalan a javítása.

Azt mondták, hogy 35-40e forint + munkadíj-ba kerülne. -:(

 

Kéne egy gép aminek mondjuk objektív hibája van abból össze lehetne rakni 1et -:)

 

üdv.,

Fraky

 

Előzmény: Gazuzem (699)
Fraky Creative Commons License 2007.08.10 0 0 700

Sziasztok,

 

Sajnos a másik akkuval is hasonlókat produkált, illetve nem produkált

semmit. 

Ma beadtam a szervízbe, majd tudatom veletek az eredményt.

 

üdv.,

Fraky

Előzmény: Gazuzem (699)
Gazuzem Creative Commons License 2007.08.07 0 0 699

Szívesen máskor is.

Ha lehet, akkor majd értesíts minket, hogy hol volt a hiba.

Fraky Creative Commons License 2007.08.07 0 0 698
Köszi az infót !
Előzmény: Gazuzem (697)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!