Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2003.12.23 0 0 61
Úgy látszik má nem aktuális.
Ma megprobálok beugrani.
Előzmény: Baliszoft (60)
Baliszoft Creative Commons License 2003.12.22 0 0 60
valaki emlegetett most egy 2001-es feketet az 1.8T forumon
Előzmény: puha (59)
puha Creative Commons License 2003.12.22 0 0 59
Szia!

Találtál másik autót?

Előzmény: xcsabo (57)
Tschangow Creative Commons License 2003.12.03 0 0 58
deltaforce!

Hát volt belőle GTi, ami 1.6 16V 112 és 170 Le között. Volt kompresszoros is, az 165 paci általában.
Hátsókerék, kicsi súly, néha sperrel, szal elégisten kis driftmasina :)))

Előzmény: deltaforce (30)
xcsabo Creative Commons License 2003.12.02 0 0 57
puha!!!
azért ha meggondolod magad és eladod - én legyek az első akinek szólsz (persze, ha addig nem találok másikat).
:(
Előzmény: puha (53)
AstraF16v Creative Commons License 2003.12.01 0 0 56
"Ezek is sportváltozatok?"

Minden felszereltségi szinten meg lehet őket rendelni (nem úgy mint a Skodánál/Seatnál).

A DSG váltó kormányról és váltókarral is vezérelhető tiptronic váltó 6 sebességgel.

Előzmény: Törölt nick (32)
Baliszoft Creative Commons License 2003.12.01 0 0 55
Igen, eleg nyomott volt az ara, mert a tulaj mar nagyon meg akart szabadulni tole, de van is rajta mit javitgatni. En ha most az enyemet arulnam (1.5 eves) 3.5-3.8 lenne a realis ara. De eszem agaban sincs, nekem sokkal tobbe van!
xcsabo Creative Commons License 2003.12.01 0 0 54
bassszzzz 4%?!%4!!?:/%! arrggghhhh... oszt mennyiért
ha nem vagyok vindisgréc? (te voltál aki egy crx-et is beszámíttatott?)
x
Előzmény: puha (53)
puha Creative Commons License 2003.12.01 0 0 53
Jelentem nálam van az autó:-))
Előzmény: Baliszoft (52)
Baliszoft Creative Commons License 2003.12.01 0 0 52
Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt).
Előzmény: xcsabo (51)
xcsabo Creative Commons License 2003.12.01 0 0 51
Szia!
Megnéztem egy Ibiza Cupra 1.8 20VT-t 2.7 milláért. Nem volt rossz. lehet, hogy azóta nincsen már meg. Csak 27e km volt benne (svájci törött volt). Nem tűnik egy kicsit kevésnek az ára 2001-es volt asszem.
x
Előzmény: Baliszoft (50)
Baliszoft Creative Commons License 2003.11.29 0 0 50
Csabo,

Amugy ha hasznaltat akarsz venni, akkor olyat vegyel ami nem volt porratorve es nincs 1millo kilometer benne. Ujat meg nem erdemes venni. A clio konnyitett valtozata (amivel a hungaroringen is futkosnak) nem rossz, de nagyon fapados, nekem nem nyujtana eleg komfortot/nem felelne meg a belseje, stb. Punto HGT gyenge, corsa GSI/Xsara-t nem ismerem.

Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.29 0 0 49



sztem asserossz ha egy olyen van a garázsba!;o)))

Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.29 0 0 48
Így van!:o)
Előzmény: Dro0pY (47)
Dro0pY Creative Commons License 2003.11.29 0 0 47
Xcsabo!

Én egy kétéves, utolsó szériás Civic VTI F1-et vettem pontosan ennyi pénzért...

Bár ugy látom Nálad japán nem játszik, és ez egy mérettel nagyobb is, mint amiket néztél.

Mindenesetre megfontolásra ajánlom, legalább próbáld ki, mielőtt ezek bármelyikébe beleülnél és csalódnál :)

Ezek közül egyedül a turbós Ibiza és a Clio 2.0 értékelhető (bár a futóműve azoknak sem versenyképes), a többi erősen felejtős, az uj Clio pláne.

Előzmény: xcsabo (10)
Baliszoft Creative Commons License 2003.11.29 0 0 46
1.8T alapbol 156 v 180 (Cupra v Cupra R kivitel). Csippel mind a ketto (motor 100% ua) 195 koruli lehet. Fogyasztas 10-11L varosban (csippel kevesebb mint a gyari), padlogaz allandoan 15L. Gyorsulas 0-100ra 7.2-t mertunk nekem muszerrel, de egyesben tapadas nelkul. 6.8 lehet a legjobb SZVSZ.
Előzmény: szpidro (45)
szpidro Creative Commons License 2003.11.29 0 0 45
Szeva!

Mekkora motor van benne?

sz

Előzmény: Baliszoft (44)
Baliszoft Creative Commons License 2003.11.29 0 0 44
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

1120Kg ~195LE

Zoldalma Creative Commons License 2003.11.29 0 0 43
2 teszt, ami érdekes lehet (scannelt):
205 vs CRX vs Swift
205 vs Uno

szpidro Creative Commons License 2003.11.29 0 0 42

Előzmény: szpidro (41)
szpidro Creative Commons License 2003.11.29 0 0 41
Egy régi teszt. Nekem ilyenem van.

Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.28 0 0 40
nemigazántudom mire gondolsz!;o))))))
Előzmény: avantage (34)
szpidro Creative Commons License 2003.11.28 0 0 39
Lehet folytani... :-)

üdv: sz.

szpidro Creative Commons License 2003.11.28 0 0 38
szpidro Creative Commons License 2003.11.28 0 0 37
szpidro Creative Commons License 2003.11.28 0 0 36
Szevasztok!

A szivem szerint a mai "ócskavasok" a nyomukba sem érhetnek a régi klasszik gépeknek.

Golf GTI, G60, GSI, XR2, XR3, Pug GTI.. stb-stb...





szpidro

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.28 0 0 35
Az is nagyon jó, de a Cooper S jobban megy...
Előzmény: G6 (33)
avantage Creative Commons License 2003.11.28 0 0 34
En inkabb nem mondok semmit! :))
G6 Creative Commons License 2003.11.28 0 0 33
Toyota Yaris TS Turbo?

1,5-ös 150 LE/200 Nm
950 kg
0-100-ra 7,5
Végsebesség 210 km/h

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.28 0 0 32
Ezek is sportváltozatok?
Előzmény: AstraF16v (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!