Keresés

Részletes keresés

hopelány Creative Commons License 2009.09.18 0 0 8
sipp Creative Commons License 2009.02.26 0 0 7
Itt a kép:
Krinolin
Előzmény: sipp (6)
sipp Creative Commons License 2009.02.26 0 0 6
Sziasztok!
Veresegyházon talált kölyök kutya gazdát keres. Nagyon szép, kistestű, 4 hónap körüli kan kutyus keresi végleges otthonát. Egészséges, játékos, kifejezetten szófogadó, gyerekekkel nagyon jól kijön. Külsőre leginkább a corgira emlékeztet.
érdeklődni: csilla@tegar.hu
Xandee90 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 5

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. A környékünkön lakik egy afgán agár (3 éves kan), amit sajnos nagyon elhanyagolnak... Folyton kiszökik, mert a gazdájának rossz a kapuja és már nagyon sokszor nekem kellett visszavinnem szegényt a "családjához"... De szinte minden nap látom csatangolni őt az utcákon kint a hidegben, közben meg aggódom, hogy nehogy valami baja essen. Mellesleg a szőre csomókban össze van állva, lassan úgy néz ki a kutya szőre mint egy pulié, amit soha életében nem fürdettek meg... Fel vagyok háborodva ezen a felelőtlenségen és szeretnék tenni valamit, mert összeszorul a szívem, amikor meglátom őt az utcán. Én sajnos nem tudom befogadni, mivel nekem van már egy kan óriásuszkárom  és a két kan kutya nem jön ki jól egymással, pedig szívem szerint azonnal befogadnám.

Bár van neki "gazdája" és tudom, hogy jogilag nem lehet tőle elvenni a kutyust, de sajnos hiába szóltam neki többször is, hogy ez így nem állapot, sajnos semmi sem változott. Mégis kutyabarátként ezt nem tudom tétlenül nézni. Mit tanácsoltok? Nagyon remélem tudtok valami megoldást mondani erre.

 

Előre is köszönöm!

 

Virág

wandy5 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4
SOS!
"Két 5 éves, tetovált, ivartalanított LEONBERGI szuka kutyának keres
gazdát a menhelyvezetője.
A menhelyre adták le régebben, majd vették örökbe őket kb. 1 nap
alatt, de sajnos most a befogadóik egy győri panellakásban kell
költözzenek, ahová nem tudják őket magukkal vinni.
A két kutya annyira össze van nőve lelkileg, hogy szeretnék őket együtt
örökbeadni.
Még nincsenek leadva a menhelyre, de ha már eljön a költözés ideje,
nem tudnak tovább várni a leadással.
A menhely vezetője szeretné, ha még elötte gazdára lelhetnének.
Két gyönyörű kutyáról van szó!
Érdeklődni 06-20-248-9282 számon lehet. (ő a menhely vezetője, Gálné)
Köszönöm szépen!
halasiallatotthon Creative Commons License 2008.02.19 0 0 3

A Kiskunhalasi Állatotthon javára is lehet 1 %-ot felajánlani.

Részletek: www.halasiallatotthon.hu

m a x Creative Commons License 2003.11.25 0 0 2
Még ha csak oda irná!
De folyton telepakolja a baromságaival a gazdikereső topicot is, az adatok meg egyre lejjebb kerülnek:((
Arról ne is beszéljünk, hogy nem csak ezt a fórumot rombolja. Rendszeresen előadja a magánszámait máshol is.
Az általa működtetett oldalakon meg saját kénye, kedve szerint jeleniti meg a "rivális" alapítványok adatait...
Előzmény: Állatbarát (1)
Állatbarát Creative Commons License 2003.11.25 0 0 1
De hála az égnek, az érdeklődés hiánya nem a kutyákra vonatkozik. Egyébként nagyon durva, amit TC írt az illatosba!!!:(((
Előzmény: fehérke10 (0)
fehérke10 Creative Commons License 2003.11.25 0 0 0
Hát az érdeklődés eddig 0!
Előzmény: masztiff (-)
masztiff Creative Commons License 2003.11.24 0 0 topiknyitó
Ezúttal kérném a T. moderátort, hogy ezen topic ne kerüljön törlésre. Ezen topic célja az "érdekes" ügyek tisztázása, hogy tovább az illatos úti topicot csak a megfelelő hozzászólások illesék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!