Keresés

Részletes keresés

kiski Creative Commons License 2003.11.04 0 0 2
Haggyad Ingyán, hagy győllyön. Malyd ellessz a ptiszaival itten, mint a befőt.
Előzmény: Daikini (1)
Daikini Creative Commons License 2003.11.04 0 0 1
Fogadjatok mar be, remekul elvegyul, es nem igenyel sokat... Ha egyetertenek vele szornyen halas tud lenni!
Előzmény: Indián (0)
Indián Creative Commons License 2003.11.04 0 0 0
Tarcsátok meg magatoknak! Hülye van itten is fölös számban...
Előzmény: Daikini (-)
Daikini Creative Commons License 2003.11.04 0 0 topiknyitó
Elsosorban Malachyt varom nagy szeretettel, ha annyira akarsz kommunistazni, D209-ezni, itt tobb ember vevo ra, es ha ordibalsz mindenkire, hogy kommunista, az sem tunik fel, legfeljebb besorolnak a tobbi idiota koze, hajra, de ha lehet ez a keresem: Tunj el a vallfilibol a kommunistazo szovegeiddel!

Roviden ennyi. Hullara nem erdekel mi a bajod a kommunistakkal, sem a voros csillaggal, sem a horogkereszttel, ertsd meg: N E M E R D E K E L.

Es ha valakit megis, akkor itt keretik megvitatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!