Elsosorban Malachyt varom nagy szeretettel, ha annyira akarsz kommunistazni, D209-ezni, itt tobb ember vevo ra, es ha ordibalsz mindenkire, hogy kommunista, az sem tunik fel, legfeljebb besorolnak a tobbi idiota koze, hajra, de ha lehet ez a keresem: Tunj el a vallfilibol a kommunistazo szovegeiddel!
Roviden ennyi. Hullara nem erdekel mi a bajod a kommunistakkal, sem a voros csillaggal, sem a horogkereszttel, ertsd meg: N E M E R D E K E L.
Es ha valakit megis, akkor itt keretik megvitatni.