Keresés

Részletes keresés

Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2004.01.23 0 0 14
Hát sajna ezeket nem fogom meglátogatni, ellenben a legstílusosabb helyen ünneplek: Moszkvában! :))))))

Zengeni fog a Vörös tér a pezsgődurrogtatástól! :)))

zsk

Előzmény: vízöntőő (3)
Vámpír Creative Commons License 2004.01.23 0 0 13
Egyelőre annyi, hogy mivel az idén Ausztriába megyünk nyaralni, élmény lesz a határátlépés. :)

Amúgy komolyan gondolkodok azon, hogy ha végre tisztességesen megtanulok németül, kiköltöznék Bécsbe. Az nincs messze, és az egész hangulata fényévekre van Budapesttől.

ex_lx Creative Commons License 2004.01.23 0 0 12
"amúgy jelentős árcsökkenést várok az üzletekben!"

???
Mire föl? Védővámjaink lényegében már nincsenek EU irányba, tehát leépíteni sem nagyon van mit, ami "versenyt" pedig 25 áruházlánc miatt kialakult, valszeg a 26. megjelenésével sem módosul sokat.

Előzmény: kakukkboy (11)
kakukkboy Creative Commons License 2004.01.23 0 0 11
Nekem tele a tokom azzal a gyűlölködéssel ami itt folyik, hogy magyar a magyarnak farkasa, ember itt nem lehet se jobb, se szebb, a kisstílű pitianer diktátorok mindenkit letarolnak, aki picinykével is töddhöz konyít náluk! Ma épp, mint anno az átkozottban megmondók akarják rám erőltetni, mit kell gondoljak, higgyek, akarjak!

Én már öreg vagyok hülyének, de a csimotám biztatom, menjen nálunk boldogabb helyre élni-dolgozni! Itt csak bántásban, butaság terrorjában lesz része! Már most látja, ott mennyivel jobban elismerik tudását, munkáját!
Nem véletlen, hogy eddig csak két Nobeldíjasunk volt magyar állampogár!
Jellemző, hogy a második is külföldön dolgozott, élt, mikor megkapta!!! Azután "dicsőséges" nímandok milyen ocsmányul letámadták!

Ly, amúgy jelentős árcsökkenést várok az üzletekben!

Előzmény: vízöntőő (-)
inesita Creative Commons License 2004.01.22 0 0 9
szödös: persze, mert az egészből kihagyták őket. a fejük fölött vajazták le az egészet. azt' most nem kajolják annyira, mint a burzsik gondolták .. :P
Előzmény: szödös (0)
ex_lx Creative Commons License 2004.01.22 0 0 8
:D
"Farkas, b+ a létrádat!"
Előzmény: wizes (6)
ex_lx Creative Commons License 2004.01.22 0 0 7
"kisebb fiesztákat készítenek elő a csatlakozással megszűnő hazai határállomásokon is.(MTI) "

Éppen az jutott a minap az eszembe, hogy egy üveg szexárdi borral kinézek a legközelebbi (szlovák) határhoz és megiszom pár csámborgó szlovákiai hottentottával. Legalább ennyi örömünk legyen az első 20 eus évben.

Amúgy meg honatyáinknak nem marhát kéne sütögetni, hanem arra figyelni, mi a "befogadók" véleménye róluk, meg a mindennapi cirkuszukról.

Előzmény: vízöntőő (3)
wizes Creative Commons License 2004.01.22 0 0 6
NagyHalászlére odamennék!
Tudom, nem hívnál!
wizes.
Előzmény: Derek (4)
wizes Creative Commons License 2004.01.22 0 0 5
Semmi nem változik!
Max a lélekben.
wizes.
Derek Creative Commons License 2004.01.22 0 0 4
En felkeszultem, a szegedi majalison fogom unnepelni
Előzmény: vízöntőő (3)
vízöntőő Creative Commons License 2004.01.22 0 0 3
Három hónappal ezelött keveseket érdekelt ez a topic. Most újra megpróbálom.Azért jutott eszembe, mert az alábbi hírt kaptam .
Érdekelne, hogy mostmár felkészültetek-e az EU csatlakozásra?

Örömünnepek az uniós csatlakozás napján

A kormány nagyszabású örömünnepek megtartására készül Magyarország európai uniós csatlakozásának napjára, a rendezvények egyszerre lesznek modernek, érdekesek és európaiak - mondta a kancellária politikai államtitkára.

- Az április 30-i és május 1-i központi rendezvényekre 390 millió forintot költünk, míg a vidéki programokra pályázatok útján 400 millió forintot osztunk szét - mondta el Horn Gábor.

Az államtitkár a már fix programokról közölte: nagyszabású ünnepség helyszíne lesz a Hősök tere, valamint a Duna-part, és kisebb fiesztákat készítenek elő a csatlakozással megszűnő hazai határállomásokon is.(MTI)
*****

Előzmény: vízöntőő (-)
velőscsont2003 Creative Commons License 2003.11.01 0 0 2
Mit izguljak?
105 év sem tartott örökké,
azalatt sem váltunk törökké.
Így lesz az EU-val is.
2056-ban forradalom lesz, az ideiglenesen itt állomásozó EU erők ugyan leverik, de 2090-ben lesz egy kiváló miniszterlnökünk, aki javasolni fogja az EU feloszlatását, amit a tagállamok megkönnyebbülten fogadnak és teljesítenek.
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2003.10.31 0 0 1
miért aggódjak?
Alkalmazottként egy valami érdekel az euból, azon dolgozom, hogy az menjen május elsejére.

Állampolgárként meg tisztában vagyok a "slamposság enyhíti a diktatúrát" itétel pontos értelmével, mert nemrégiben jártam az euban :)

Ergo mit foglalkozzak ezzel? :) Csudajólesz, bontunk pezsegőt. Aztán minden megy tovább.

Előzmény: szödös (0)
szödös Creative Commons License 2003.10.31 0 0 0
Hát nem kapk0dták el a 0-zást.
Ennyire érdekli az EU a népeket?
Azt hiszem nagy a baj.....
Előzmény: vízöntőő (-)
vízöntőő Creative Commons License 2003.10.30 0 0 topiknyitó
Jövő év május elsejétől belépünk az EU tagok sorába. Érdekelne hogy ki mit vár az EUtól.
Kinek milyen problémái vannak. Esetleg adhatnánk egymásnak ötleteket, tanácsot, segíthetnénk egymásnak, hogy lehetőleg mindenki jol jöjjön ki abból hogy bemegyünk:)
Mindjárt itt az első kérdés: Te mit tartasz a legfontosabbnak?
A szakmai tudást? A nyelvtanulást? Vagy inkább tőkére van szükség? Útlevélre vagy kártyás személyire? stb......
Még van egy erős félévünk.
Próbáljunk tenni valamit magunkért, egymásért, hogy sikeresek legyünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!