Keresés

Részletes keresés

g.csab Creative Commons License 2011.12.20 0 0 286

Sziasztok!

Van még itt valaki???

Eladnám Nokia 6600-omat!iá:7500huf

Ha valakit érdekel szívesen küldök képet!        

 g.csabi@vipmail.hu                      

Gingerxxx Creative Commons License 2009.08.10 0 0 285
U900 Soulomat elcserélném 6600 Slide-ra.
killah@indamail.hu
Vzr_Hunter Creative Commons License 2009.05.19 0 0 284

Sziasztok

 

Nekem is sok gondom volt (?) a PCSuite for Nokia 6600 programmal, márhogy nem volt hajlandó elindulni. Most végre sikerült elindítanom.

A következőket tettem: 

Vezeték nélküli kapcsolat - Hardware - Tulajdonságok - Speciális lapon a beállítások:  SigmaTel 4000 / 1 mS / 57600

(Nekem USB-re dugható utólagos "Mars II" "MII-890" tipusú infra kütyüm van telepítve - ez egy jópár éves valami)

A telefonon csatlakozás infra kapcsolattal (nem a modem csatlakoztatás) és láss csodát működik!

(azt hiszem mást nem állítottam...)

Nekem régóta bökte a csőrömet, hogy miért nem tudom elindítani... Most végre sikerült! Remélem nem 1x-i alkalommal...

 

Talán valakinek tudtam segíteni.

 

Üdv

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.14 0 0 283
Üdv.


Van egy ilyen telom nekem is és olyan gondom van hogy bekapcsol. és utána kb 3 mp múlva újraindul. Szoftver hiba lehet?


Köszi

Üdv. Szil
PA63 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 282
Ehhez mit szóltok? 6600 slide.

Ez már nem symbiános ugye? A régi 6600-t csak a mérete miatt cseréltem le, szerettem.
Ez az új is jó lehet.
Domcsika6666 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 281
Köszönöm szépen.

Utóirat:Katt rá:
http://s7.gladiatus.hu/game/c.php?uid=74329
Lord Sage Creative Commons License 2009.02.25 0 0 280
Ultra Mp3 , ha nokiaprogramok.hu létezik még, vagy a 6600sector, ott biztos van ilyen
Előzmény: Domcsika6666 (279)
Domcsika6666 Creative Commons License 2009.02.25 0 0 279

Értem.De azért tudnál nekem mondani egy programot?

Köszike.

Lord Sage Creative Commons License 2009.02.17 0 0 278
van rá program, de ezt nem igazán erre találták ki, bénán szól, stb.
Előzmény: Domcsika6666 (277)
Domcsika6666 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 277

Sziasztok!

Nekem egy nokia 6600-ás telefonom van,és azt szeretném kérdezni tőletek h nemtudjátok-e hogy hogyan lehet megoldani,h lejátsza az mp3-at?

Előre is köszönöm!Üdv.Dominik:)

Lord Sage Creative Commons License 2008.06.08 0 0 276
én több, mint 3 éve használom, bármiféle hiba nélkül... tehát? :)
Előzmény: 1061 (275)
1061 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 275
Sziasztok!Nem értem miért istenítitek ezt a telefont.Nekem 2 évesen kezdett lefagyni.Úgy hogy napi szinten 10percet ha használtam.Először a galériát nem lehetett megnyitni.Kb 15X kellett a telefont ki-be kapcsolni miután megnyitotta.Aztán a kamera része halt meg.Csináltam egy képet és ahelyett hogy elmentette volna kiírta hogy túlterhelés.Végül elvittem szervízbe a telcsit egy szoftverfrissítésre.5000ft.Újra használatba véve ugyanazt produkálta mint annak előtte.Lefagyott a kamera,a bluetooth,nem tudtam megnyitni a galériát.Visszavittem és a szervízes értetlenül nézett rám,majd azt mondta menjek vissza 1 hét múlva.Eltelt egy hét bementem a szervízbe de semmi jóval nem tudtak bíztatni.Azt mondták panelt kellene cserélni ami 40ezer ft lenne.Inkább nem vállaltam a javíttatást.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 274
Tud-e valaki a PcSuite-n, és az Oxygenen kívül softwaret amivel számgépről tudom kezelni a 6600-mat. A Pcsuite seemire sem jó, az Oxygen a telefon archiválást áttette egy baromi drága verzióra.
gTomo Creative Commons License 2007.09.08 0 0 273
Hy!!
Tudnekem valaki egy mp3 lejátszó programot a 6600-ra??????
Itt az msn címem:gomb.olygos@hotmail.com
tamracz Creative Commons License 2007.09.06 0 0 272

Bocs, csak írtam azhelyett, hogy olvastam volna!

 

Előzmény: tamracz (271)
tamracz Creative Commons License 2007.09.06 0 0 271

SziasztoK

 

Tudna valaki segíteni, hogy milyen lejátszót kelle telepíteni (és hogyan?) hogy tudjak mp3-at lejátszani ezzel a telefonnal?

Előzmény: Lord Sage (270)
Lord Sage Creative Commons License 2007.07.10 0 0 270
megy mp3 is, de csak akkor, ha felraksz rá ehhez egy mp3 lejátszó programot. Wav-al nem tudom mit akarsz csinálni, de annak mérete se igazán megfelelő zenehallgatásra, hacsak nem egy számot akarsz :)
Nekem egyszer volt, hogy teljesen meghalt a teló, ekkor szervíz teljes "generál" segített csak, persze minden adat bukta. Ez valszeg attól volt, hogy nem törölgettem a képeket a telóról, így megtelt a memória és ez elvben egy ismert symbian betegség, ami a teló kinyírásához vezet. Azóta gondosan mindent a kártyára teszek illetve backup is van a teló memóriáról a kártyán.
Ezen kívül nekem nem nagyon volt vele bajom, ha tettem rá mindenfélét, akkor volt, hogy reset kellett, de akkor egyértelműen az adott program volt a hibás. Én néztem rajta filmet is (Smartmovie), arra teljesen jó volt.
Menü a bekapcsolás után lassú csak először, amikor bejön, utána megy rendben. De ez is csak 1-2 másodpercet jelent. Van rajta szótár program is, stb., igazából amit nem tud, az megoldható külső programból általában, a symbian oprendszernek hála.
Mondjuk mostanában már kb. semmire se használom, telefon, MMS, nagyon ritkán játék, már elmúlt a kezdeti varázs, akkor nagyon nyomkodtam :)
Előlapot nem cseréltem, a hátulja simán lejön, az elejét nem tudom, hogyan kéne de gondolom megoldható persze, láttam árulni hozzá :)
Sx 1-et nem ismerem annyi, nem vagyok egy telefon guru, amikor ez megjelent, utánanéztem, megtetszett, megvettem, de kb. ennyi :) Én annó 89 ezerért vettem függetlenül, ha azt nézem, hogy ennyi pénzért most miket adnak...
Előzmény: lukeee (269)
lukeee Creative Commons License 2007.07.08 0 0 269
de gondolom wav megy rajta, bocsi h folyton " terrorizállak" a hülyeségeimmel de biztosra akarok menni.
Neked volt valamilyen probléma a telefonnal, itt igazából a szoftverére gondolok, ez a symbian 7 es mennyire stabil, tehát igy mindennapos használatban nem lassu, nem labilis ( lehet ez hülye kérdés mert akkor a Nokia nem gyártaná )
gondolkodtam siemens sx 1 en is de ahhoz valahogy nem bizok.
a kettő közül melyik érné meg jobban , a kezdeti magas ár után mindegyik k nagyot zuhant.
érdemes megvenni például egy 3 éves 6600 át?
megkiméltnek tünik, meg ismerős nem hozááértő é volt, nem pakolta tele mindenféle programmal.
Az akkuja hogy birja, a ház a Nokia szabványos x press on, vagy ennél bonyolultabb házat cserélni?
előre is köszi
Előzmény: Lord Sage (268)
Lord Sage Creative Commons License 2007.07.06 0 0 268
no hát alapból biztosan csak a külön programmal játsza le, ami symbian oprendszer lévén szabadon felrakható rá természetesen, de se hangminőségben, se funkciókban ez nem egy mp3 lejátszásra kifejezetten alkalmas telefon, csupán megvan rá a lehetőség, hogy ha nagyon kell. Mp3 csengőhangot se tud például (külön programmal lehet, ezt nem próbáltam)

3650-el nincs tapasztalatom, de mivel az régebbi modell, szerintem ott is hasonló lehet a helyzet
Előzmény: lukeee (267)
lukeee Creative Commons License 2007.07.05 0 0 267
csak azért irtam mert átolvastam a fórumot és láttam h te nem irsz hülyeségeket ezért benned biztam h kielégitő választ tudsz adni, tehát alapból nem jácca az mp3 at, ez szomorú, de nem hinném h elpártolok a teló mellől mivel ugy sem eget rengető az akku teljesitmény ( ami sztem nem úl nagy hiba ) a zenehallgatás meg nagyon lehúzná.
tehát progi nélkül abszolút nem játsza le?
de azért jobban kezeli mint a 3650 ugye mert javits ki ha rosuuzil mondom de az csak 8 bit es wav ot meg alacsony bitrátájú mp3 at tudott...
Előzmény: Lord Sage (266)
Lord Sage Creative Commons License 2007.07.05 0 0 266
hogy választottad ki, hogy erre a hozzászólásra reagálj? :))

Szerintem zenehallgatásra nem alkalmas annyira, mint egy erre kihegyezett teló, ez alapban nem is tud mp3-at lejátszani, csak ha külön teszel rá programot, a headset hozzá, amit vehetsz külön, csak mono, rádiót nem tud.
Előzmény: lukeee (265)
lukeee Creative Commons License 2007.07.04 0 0 265
szépnapot, csak annyit szeretnék kérdezni hogy mik a tapasztalatok a telefonnal kapcsolatban, most néztem használtam 256 os karival 18000 ért, elég szimpatikus ár, látszólag jó álapotban. mennyire alkalmas pl zenehallgatásra? kényelmetlenebb jóval mint mondjuk egy w sony ericsson?
előre is köszönöm válaszát
Előzmény: Lord Sage (127)
Blue73 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 264
Sziasztok elkészült az Opera 8.65 magyarítása symbian 6-7-8
http://tanba.tvn.hu/progz/Opera_8.65_hun_symbian6-7-8.sis Készitette Shotgun (Tanbá) ö neki köszönhetjük a profimail ,smarmovi Xplore magyaritásokat is .
tina6770 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 263

Segítséget kérnék !

Nokia 6600 telefonom a mai nap a következőket kezdte csinálni.

Bekapcsolást követően a kijelző k.b 3-4mp múlva csikos lesz, majd gombnyomást követően csak tiszta kijelző világít, semmi funkcióra nem reagál. Lekapcsolni csak az akksi kivételével lehetséges. Indítást követeőn ue. csinálja ismét.

Mit javasoltok, mit tegyek, ha van megoldás, akkor olyan érdekelne, ami megtartaná a dolgokat a telefonban és a memo kártyán is.

Előre is köszönet !

Üdv : TAL

n.lac Creative Commons License 2007.05.11 0 0 262
Válaszolok magamnak:
A probléma megoldásra talált...

Előzmény: n.lac (261)
n.lac Creative Commons License 2007.05.07 0 0 261
Hello,

Megoldásra váró problémám a következő:
Szeretném a turistautak.hu-ról letölthető térképeket a mobiltelefonomon (Nokia 6600) BT GPS segítségével használni.
Hogyan melyik programmal, hogyan tehetem meg ezt?

Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

Köszi,
csabilaci Creative Commons License 2007.04.02 0 0 260

nekem se volt eccerű.....de összejött...3-4 órát kellett szarakodni mire minden ok.

 

Infrán nekem is pöpec volt addig amig az infra beszat. Akkor vettem egy bt. adaptert....ja igen, fontos......az se mindegy milyet veszel. Anno volt olyan, hogy nem jött össze...azt vissza vittem és becseréltettem egy másikra....na azzal ketyeg mint egy saffhauzen...................

 

:))

Előzmény: n.lac (259)
n.lac Creative Commons License 2007.04.02 0 0 259
Arról beszélek én is. Ez a program a Nokia 6600-hoz való hivatalos, legális, ingyenes, eredeti, stb...

Na ezzel nem megy rendesen. Az okosok azt mondták, hogy nem szeretik egymást ezek hárman: WinXP SP2-Bluetooth-PCSuite...

Ezért inkább infrázok, az működik mindig.
Előzmény: csabilaci (258)
csabilaci Creative Commons License 2007.04.01 0 0 258
Azzal a progival próbáld amit a telefonhoz adtak.....ne mindenféle letöltött cuccal próbálkozz......
Előzmény: n.lac (257)
n.lac Creative Commons License 2007.04.01 0 0 257
Szia,

Én a www.nokia.hu oldalról ingyenesen letölthető PC Suite Nokia 6600-hoz nevű programmal próbáltam (verziószám: 1.1.0), de sajnos azzal a Bluetooth kapcsolat a számítógép (Win XP, SP2) és a telefon között nem működik megfelelően.

Mit értesz az alatt, hogy "eredeti"?
Előzmény: csabilaci (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!