Keresés

Részletes keresés

vegro Creative Commons License 2009.11.23 0 0 19
Pedig aki miattuk örült a Sláger eltűnésének, az hiába örült. Csak lerohadt alattuk az autó és átülnek pikkpakk egy másikba, oszt kész.

Az egész rádiócserés országos gyászhisztéria egy röhej volt. Leváltottak pár stúdióst, meg jött pár új zene. Balázska és a haverkái már jövő héttől jönnek és a Borosbocskor duó sem hiszem, hogy hosszú hónapokig tartja távol magát a reggeli étermérgezéstől. Hángérien mórning reloaded...

Meg majd az új adókon is lassan előkerülnek az idegesítő reklámok, kialakul a zenei repertoár, ami 1-2 év után itt is uncsi lesz, aztán akkor tényleg csak egy logó meg egy szlogen a különbség.
Előzmény: gobyhylda (18)
gobyhylda Creative Commons License 2009.11.23 0 0 18

Nem voltam egy Sláger rádió kedvelő, mert más műfajt szeretek, de ez egy dolgog..

 

Amit a 2 főripacs csinált az hányás volt. Lali király a mint egy igazi 'sótnyalna a vén kecske' a gusztustalan és poéntalan viccnek nem nevezhjető gányolmányaival ultragáz volt. Talán ő lesz a legközelebbbi "Lali király feleséget keres..." c. műsor főszereplője, Benkő után szabadon. Még hasonlit is rá:)

Előzmény: Törölt nick (12)
liame24 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 17
Sajtóközlemény

A Sláger Rádió amerikai tulajdonosa, az Emmis Corporation, a mai napon nehéz döntést hozott: jelenleg nem kívánja folytatni az analóg műsorszolgáltatást Magyarországon. "Nagyon fájdalmas döntés ez számomra is. Borzasztóan sajnálom, és nem csak az Emmis és a Sláger Rádió dolgozói miatt, hanem amiatt is, hogy Magyarország egy olyan állam, ahol ilyen helyzet kialakulhat" - mondta Jeff Smulyan, az Emmis tulajdonosa és CEO-ja.

A Sláger Rádió engedélye november 18-án lejárt. A rádió vezetői még az utolsó napon is reménykedtek abban, hogy tovább építhetik a legerősebb rádiós márkát.

"Annyira sok hallgató állt mellénk, mindenki minket szeretett volna hallgatni. Ezért is tartottuk kötelességünknek, hogy ha eleinte nem is országos frekvencián, de szóljunk valahol. Az elmúlt napokban napi 150.000 ember hallgatott minket csak az interneten. Megható leveleket kaptunk, és sokan ajánlották segítségüket ügyfeleink közül is. Ez úton köszönöm nekik is!"- mondta Heal Edina a rádió vezérigazgatója.

FIGYELEM!!! A Sláger Rádió semmiféle gyűjtést nem szervez a hallgatók között! A Sláger Rádió nem financiális problémák miatt került ebbe a helyzetbe, kérünk mindenkit, hogy - saját érdekében - semmiféle adományozási céllal ne fizessen be számlaszámokra, vagy egyéb helyekre pénzt!!!

 

 

**fenti sorok a slagerradio.hu oldalról származnak. Én sosem voltam nagy Sláger rádió-hallgató, inkább csak ingáztam a rádiók között, az ősök viszont törzs-Slágeresek (voltak). Kiváncsiságból belehallgattam péntek este, és elég érdekes volt: a zenék közben malacröfögéstől a helikopter hangon át Palik "Hová tűnt Damon Hill"-kiáltásáig csomó effekt ment. Talán így üzenetek az amerikaiaknak v. az ORTT-nek?! A zene egyébként még most is megy, de műsorvezetők meg műsorok érthető okból már nincsenek... tudja valaki meddig megy online a Sláger? Szülőknek megigértem h utánanézek, de eddig nem találtam semmi infót ez ügyben.

Előzmény: Gergo77 (16)
Gergo77 Creative Commons License 2009.11.20 0 0 16

"Nem némult el. Megy az interneten."

 

Még... 1-2 nap max, és vége. Lelépett a tulaj, nem akart annyit fizetni, amit a pesti frekikért kértek volna.

 

Sajnálom, mert a kezdetektől Sláger hallgató voltam, leszámítva a Borosbocskor műsorát.

Előzmény: EMJ (15)
EMJ Creative Commons License 2009.11.20 0 0 15
Nem némult el. Megy az interneten. Hallgathatod az EMJ-eszköztár segítségével. Keresd az Erőszakmentes játékoknál.
zsoel1 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 14
DDDDDDD
Előzmény: zsoel1 (13)
zsoel1 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 13
sziasztok!

Régi sláger rádió hallgató vagyok!
El keserít ami a slágerral történt!
EZ NEM DEMOKRÁCIA!
kawirzbácsi Creative Commons License 2009.10.31 0 0 11

A politika inkább húzza ki az országot a sz...-ból, mindhogy  jól menő rádióknak a száját fogná be.

 

üdv kawirz

Előzmény: Lonestar64 (9)
fgeri21 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 10
elvileg 3 hét ha jól hallottam de azt is leszűrtem h átmennek majd a 92.9re
Lonestar64 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 9

Hát most úgy néz ki tényleg elnémul......

A politika erre is rátette a kezét, és úgy döntöttek, hogy a Sláger és a Danubius rádió helyett inkább valami politikai rádiót fognak sugározni azokon a frekvenciákon.

Na ez a diktatúra.......

kéremszépen Creative Commons License 2003.10.29 0 0 8
így utólag: Isten éltessen sokáig!
Előzmény: Timna (5)
BahnScorper Creative Commons License 2003.10.27 0 0 7
Na basszus, a frászt hoztátok rám, már aszittem, bekeményített az ortt a tartozásuk miatt, és télleg megvonták a műsorszórási jogukat...
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 6
Boldog szülinapot! :)) Ha már úgy is OFF, régen TF-en játszottál?
Előzmény: Timna (5)
Timna Creative Commons License 2003.10.27 0 0 5
sőt mi több, ma vagyok 26 éves. ehhez képest az is esemény :D
Előzmény: kéremszépen (4)
kéremszépen Creative Commons License 2003.10.27 0 0 4
Október 22-én pedig a Klubrádió némult el, majdnem fél órára.
Lehetne mondani, hogy aljas machináció az ötvenhatos hős trottyosok részéről, akik még Bolgár Györgyöt is megverték, de akkor az már politika lenne. Egyszerűen áramszünet volt, mégsem nyílt róla topik. Azt hiszem.

Most viszont korán reggel van. Erről lehetne topikot nyitni, mert ez egy igazi esemény!

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 3
nem, mégis inkább kimegyek pisilni.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 2
És ez elég volt ahhoz, hogy topikot nyiss?

Nekem például kicsit kell pisilnem most. Én is nyissak?:D

Előzmény: Ipari-antidepresszió (1)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1
Már szól. De amikor írtam, akkor elnémúlt pár percre.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 0
Miért, kimerült az elem a rádi0dban?
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.10.27 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!