Keresés

Részletes keresés

MickeyKnox Creative Commons License 2003.10.28 0 0 8
Koszi a segitseget! Joreszt nem "mindentlatott" emberkekrol van szo, ugyhogy majd probalkozom :-)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 7
Szervusz MickeyKnox!

Amennyiben nem "mindenlátott" emberekröl van szó, tényleg a CD felületének enyhe megkarcolása a megoldás. Ilyenkor a legtöbb "populáris" szédémásoló program ugyanis hibával leáll. Pl. ráteszed a lemezjátszóra forditva a szédét, elinditod az LP playert, tüvel huzol a szédén egy enyhe szinuszos vonalat.

Ennyi. Vagy veszel egy "bekódolo - cryptographiai" programot pénzért, és mindenkinek egy egyéni másolatra egy egyédi kulcsot adsz a lejátszáshoz.

Nagyon kelendő anyag esetében nincs megoldás, elöbb vagy utóbb valaki ugyis megvételre fogje kinálni neked a saját anyagodat. Ez van.

Előzmény: MickeyKnox (6)
MickeyKnox Creative Commons License 2003.10.27 0 0 6
Hali!

Nos a helyzet a kovetkezo: nem Mo.-n elek jelenleg, es itt, angol nyelvteruleten elegge kapos a magyar nyelvu VHS, VCD, stb. A napokban fordult elo, hogy egy altalam keszitett (ertsd: digizett, vagott, stb.) vcd-t kinaltak fel eladasra nekem... Na most, ha en nem uzletelek veluk, szeretnem, ha mas sem tenné. Emiatt erdekelne a vedelem, ha lehetseges vmi hazilag

Előzmény: MickeyKnox (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.26 0 0 5
Olvasni ne tanitsalak meg?
Fogod magad, visszaolvasod hogy mit írtam, és nem csak az utolsó hozzászólást, elgondolkodol, számolsz tizig, aztán írsz.

Az illető kért másolásvédelmet otthoni felhasználásra. Adtam javaslatot, vagy megfelel neki ,vagy nem. Hogy te, s masok milyen mélyröptű filozofalgatást akartok folytatni a védelem hiábavaloságárol, engem baromira nem érdekel.

Jah, és nem akartam a lelkedbe taposni, csak nincs türelmem szépen, hosszan írni. ;-)

Előzmény: YaMo (4)
YaMo Creative Commons License 2003.10.26 0 0 4

fejcsd ki konkrétan mire gondolsz, ne csak fikázz.
eddig minden védelem bebukott ez tény.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.26 0 0 3
Kedves YaMo!

> a topicnyitó nyilván olyanra gondolt, ami után meg lejácható a lemez, és nem megsemmisitésre.

Tényleg?! Nahát. Képzeld én is használható másolásvédelemre gondoltam, mely alkalmazása során használható marad még a szédé. Azt hogy nem tudod valamit az nem baj, mert utána lehet nézni, de az, hogy apriori kijelentéseket teszel miközben sötétben tapogatozol, az fáj. ;-)

Előzmény: YaMo (2)
YaMo Creative Commons License 2003.10.26 0 0 2

"Diszkrét karcolás a diszken a legegyszerübb másolásvédelem."

a topicnyitó nyilván olyanra gondolt,
ami után meg lejácható a lemez, és nem
megsemmisitésre.

ennyi erővel ketté is törheted.

eddig minden másolásvédelem bebukott.
talán a "legnehezebb" feltörhetőségű az volt
amihez egy filc kellett, mert ha csak toll vagy
ceruza van otthon akkor nem megy.

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.26 0 0 1
Szervusz a forest mighty black!

Kérdés hogy mennyi idő és energia befektetés árán.

Diszkrét karcolás a diszken a legegyszerübb másolásvédelem.

Előzmény: a forest mighty black (0)
a forest mighty black Creative Commons License 2003.10.25 0 0 0
minden masolasvedelmet fel lehet torni, felesleges erolkodnod.
Előzmény: MickeyKnox (-)
MickeyKnox Creative Commons License 2003.10.25 0 0 topiknyitó
Hali?

Mindössze a címben feltett kérdére szeretnék valaszt kapni, tehat ha otthon megirok egy cd-t, megoldhato-e valamilyen modon a masolasvedelem, pl. egy vcd-eseteben? Nero-t hasznalok, de mas megoldas is erdekelne

Ha lenne otletetek, megkoszonnem

Knox

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!