Keresés

Részletes keresés

Hundaddy34 Creative Commons License 2023.12.26 0 0 33

Tegnap óta folyamatosan. Töltöttkápi, sertéssült, rántotthús, Stefánia szelet, húsleves, csalamádé, ubisali. Tuti kombó a rotyogtatáshoz és a fosáshoz is nálam 😂

Vazul bá Creative Commons License 2023.12.14 0 0 32

kenőmájas

az a helyzet, hogy mindent beledarálnak amit találnak a ház körül

fingassa az embert, mint állat

bugyborékolós , ide-oda kering a gatyában és iszonyú büdös

a görény sírva könyörögne a receptér

A_Druida Creative Commons License 2023.12.11 0 0 31

Vazul bá'!

Mik a fejlemények? Hol vannak az újabb élménybeszámolók? 

 

Előzmény: Vazul bá (30)


Vazul bá Creative Commons License 2023.12.04 0 1 30

küldöttség tagjaként eregettem jókat és rohadt büdöseket

a területen amúgy is terjengtek különféle szagok , amelyek némileg közömbösítették az általam kibocsátott

nem éppen virágoázis illatú bűzfelhőket

akik friss levegőre vágytak, bizony kaptak belőle jócskán ,mélyen letüdőzve azt..

Vazul bá Creative Commons License 2023.12.03 0 0 29

nemrégen, még a felkelés utáni kábelfektetés előtt az ágyban fekve

a vacsorára elfogyasztott rakott káposzta megtette a hatását, rohamokban jött a pergős durrogtatás

Vazul bá Creative Commons License 2023.12.02 0 1 28

amúgy is szoktam

de például babos ételek után intenzíven röpködnek a galambok , hosszan elnyújtott morgós hangos sorozatokkal

gépi hajvágás közben meg sunyi alattomos módon kicsússzannak 

az illatáról csak annyit, a szkunksz lehet fejvesztve menekülne

hiába, a reggelihez fogyasztott tartós tej addigra beérik, aztán ezt műveli.

Törölt nick Creative Commons License 2023.12.02 -1 1 27

Szerintem ez ide illik 🤣🤣🤣

 

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2023.12.02 0 1 26

Nem ezt a topikot kerestem, de eszméletlen,hogy ilyen is van.🤣🤣

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.22 0 0 25

Tulajdonképpen akkor azt mondhatjuk, hogy a fingás egy nő részéről nem más, mint felhívás keringőre, tehát gyakorlatilag a hölgyválasz?

Előzmény: Pinologus (24)
Pinologus Creative Commons License 2013.07.22 0 0 24

vagy 10 év után válaszolok:

ha finganál előttem egy jóízűt, azt kockáztatnád, hogy úgy, ahogy vagy, megháglak; azaz letépem Rólad az összes alóneműt, és hátulról megdöngetnélek. 

Előzmény: genyanya (16)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.22 0 0 23

június 8-án (Medárd napján)

Sheme Creative Commons License 2003.11.11 0 0 22
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ez a csaj mikor nem fog szellenteni az elkövetkezendő 2-3 órában?


Ugye milyen szépen kitágítottam a farkammal? :)

galagony Creative Commons License 2003.11.10 0 0 21
Akkor sem hagyom elsüllyedni ezt a remek, fontos kérdéseket boncolgató topikot. Amíg a "mit zabáltál, mikor szeretkeztél, mire gondolsz most, hányszor onanizálsz, mit főztél holnap" topikok léteznek, ez is létezni fog. :)
bov666 Creative Commons License 2003.10.28 0 0 20
Orvosok szerint a szellentés azt jelenti hogy a szervezetd egészséges, ezért nem kell szégyellni.
galagony Creative Commons License 2003.10.28 0 0 19
Kedves Vágó István barátom, kinek nyelvismerete rúlz, bármily meglepő is, ez a kifejezésmód sem helytelen. Pld: Mikor voltál utoljára moziba? Ez esetben az utoljára a jelen pillanathoz képest legutóbbi eseményre utal.

Lányok: való igaz, a szellentésnek nem sok köze van a szexhez. Azonban mentségemre legyen szólva, hogy a HUSZ topikjai közül meglehetősen sok jár ugyanebben a cipőben.

yol Creative Commons License 2003.10.28 0 0 18
hogy utoljára mikor, azt majd a halálom után tudom csak elárulni (magyar nyelv ismerete rulez). legutóbb valamikor korán reggel
Előzmény: galagony (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.28 0 0 17
(aranyoskam, hat tobbek kozt azert fura, mert semmi koze nincs a szexhez. a legtermeszetesebb dolog, pont ezert nem Tma se ffinal, se nonel. van es kesz.)
Előzmény: galagony (14)
genyanya Creative Commons License 2003.10.28 0 0 16
Mert a lába köze jó esetben szép, de legalábbis vonzó lehet, míg egy fing semmilyen körülmények közt sem az.

Ha van egy ember, akit tisztelsz, szeretsz, esetleg még kívánsz is, akkor az megtiszteltetés, ha levetkőzöl előtte, míg ha fingasz, az inkább sértés.

Valóban természetes dolog, de az még nem teszi se szebbé, se a nyilvánosság elé valóvá...

Előzmény: galagony (14)
Pilis Tamás Törzsörmester Creative Commons License 2003.10.27 0 0 15
Mikor szellentettem? Most! :-)
galagony Creative Commons License 2003.10.27 0 0 14
Arra gondoltam, milyen érdekes, hogy itt a HUSZ-on az emberek gyakran gátlástalanul kiteregetik a nemi életüket, különféle perverzitásaikat, sőt, fényképeket tesznek fel nemi szerveikről, de amikor a szellentés kerül szóba, ami egyébiránt a világ legtermészetesebb dolga, mindenki hirtelen szégyenlős és prűd lesz. :) Nem fura szerintetek? Miért "cikibb" egy nőnek elmondani, mikor durrogott legutóbb, mint bemutatni a világnak a lába közét?
Cool_Halidge Creative Commons License 2003.10.27 0 0 13
off:
Szerintem ezek nagyrésze üzenofal. Nem maguknak írják(önmegszólítót sem:)...hanem valakinek, mindenkinek, senkinek.
Tehat garfomaniaról szó nincs. Sokkal inkább csatorna-keresésrol.
Hm?
A fozos topic szerintem hasznos.
on
:)
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 12
Szerintem a fozos tpoik azert jo vmire. A Mit zabaltal, Mikor szeretkeztel, Mit gondoltal, Onmegszolito, Mi bantott meg, Mi tesz boldogga es meg sorolhatnam grafomanusoknak van, az teny.
Előzmény: Joana (0)
lutri Creative Commons License 2003.10.26 0 0 11
ma este fingtam. kukim van vagy nunim? biztos kukim mert azzal kezdtem. vagy nunim mert titkolni akarom.
Rokidoki Creative Commons License 2003.10.25 0 0 10
nem kezded el?
Előzmény: genyanya (9)
genyanya Creative Commons License 2003.10.25 0 0 9
kivancsi vagyok, melyik az a nő, aki ideírja, mikor szellentett...
galagony Creative Commons License 2003.10.25 0 0 8
Hölgyek "vallomásait" is várjuk. :)
lutri Creative Commons License 2003.10.25 0 0 7
idezet a tokeletes nap egy ferfi szamara cimu rovid szosszenetbol:
"egy 12 masodpercen at tarto fing, amely 4 kulonbozo tonusu hangon szolal meg es a kutya vegul elhagyni kenyszerul a szobat"
totya001 Creative Commons License 2003.10.25 0 0 6
Az elobb sikerult pukiznom egy budoset.
Az a baj, hogy felfele szallt es reakcioba lepett a hajzselemmel es most az elegytol beverzett a szemem...
galagony Creative Commons License 2003.10.24 0 0 5
ugy=úgy
eltünni=eltűnni
megyebiro Creative Commons License 2003.10.24 0 0 4
ez a topic is egy nagy szellentésés ugy is fog eltünni mint névadója
Előzmény: galagony (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!